bugün

entry'ler (133)

bim de çalışacak kadar ezik olmak

Insanlıkla alakası olmayan birinin açtığı başlık.

rahatsız ediyosam yazmayayim diyen erkek

Ayy çok minnoştur o.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

Ali kesin olacak icinde de, yanına olunca uyumlu bise düşünürüz.

gecenin gerçeği

Tek başınasın. Her an. Var mı ötesi..

derin iç çekiş sebepleriniz

Ohoooooo.

sözlük yazarlarının en son satın aldıkları şey

Greyfurt.

yeşil çay

Demlenesi, içilesi harika bir çay.

babaanneden nefret etmek

Babaannemi sevecek kadar ya da nefret edebilecek kadar tanıyamadım. Allah rahmet eylesin ben 4 yaşındayken vefat etti. Tek hatirladiğim beni kara kizim diye kucaklamasi.ve gecenin bir yarisi vefat haberini aldığimiz o an.

sağlıklı beslenme

2 aydır daha bir dikkat ettiğim şeydir.

kadınların bir araya geldiklerinde ne konuşur

Kadinlarin her fırsatta biraraya geldiklerinde dedikodu yaptiklarini dusunen erkekler, biraraya gelince atom alti taneciklerini mi konusurlar ?

gta yı hilesiz oynayan tip

Bir zamanlar kuzenimin yaptigi seydir. Ben ise sıkıştığım an nuttertools leavemealone aspırıne yani.

istenmediğin yere gitmek

Istenmedigim yerde hic bulundugumu sanmiyorum.

evleneceğin kişiye bir mesaj bırak

Gelirken iki ekmek bir yoğurt al.

günün sözü

Benim canım babacim, ölüm yıldönümünü hasretle anıyorum. 8 yıl senin anilarini sicak tutmama asla engel olmadi.seni cok ama cok seviyorum.umarim orda iyisindir.

emre aydın

Severiz,dinleriz.

üniversitenin insana kattıkları

Ot gibi durup bir sey yapmadan mezun olanlar için elbette yoktur. Fakat kendini ordan oraya savurmak da degildir.benlik kazanmaktir.aktif bir öğrenci hayati yaşayip sorumluluklar alip,projeler yapip kendini gelistirmektir.dolu insan lakabini hak etmektir.bence.

çayı şekersiz içen insan

Yemin ediyorum o kadar abartildi ki seker soruldugunda manasiz havaya giriyorum ben de artik hadi bakalim. Bunu siz istediniz. Zararlarindan da bahsedip ezicem nan sizi.

iki gündür uyumayıp sözlükte takılmak

Bu başlıği ben mi actim diye bir şüpheye düştüm. Bir ara bakmasam iyi olacak.

eskiden msn de yapılan saçmalıklar

Surekli titresim vermek. Ya nasil gitti kafam o gunlere. O zaman ben kac yasinda miydim ?

kimseye güvenmemek

Istikrarli yaptigim seydir. Asla ama asla kimseye tam anlamiyla guvenmeyeceksin.