1. 1.
  vücut fonksiyonlarında ciddi hasara yol açabilecek saçma davranış.
  3 ... anthrax
 2. 2.
  yapılmaması gereken karışımdır,fazla cafein kalp ritminin bozulmasına sebep olabilir. niceleri bunu içip sabahlara kadar çalışmış sonrasında metabolizmanın sapıtmasından dolayı sınavları kötü geçmiştir
  1 ... cassandra
 3. 3.
  ben öğrenci iken hep denediğim ancak gene de bana mısın demeyip gece 2de zıbarıp uyuduğumdan mütevellit pek bir etkisi olmadığını düşündüğüm karışım.gerçi sınav zamanı ne yapsam uykum gelirdi hep.normal zamanda sabah ezanından önce uykunun esamesi görülmeyen bünyem ne hikmetse sınav zamanları adeta uykucu şirin'e dönüveriyordu.
  7 ... veritaserum
 4. 4.
  hatta bir de nescafe artı cola artı vermidon şeklinde bambaşka bir karışım da mevcuttur.
  1 ... veritaserum
 5. 5.
  bir de kolaya neskafe katmak vardır ki tamamen farklıdır;
  çünkü onda fazla olan koladır.

  tarifi şöyledir,,
  yarım bardak kolanın içine 1.2 tatlı kaşığı neskafe * katılır, daha sonra bardak kola ile doldurulur.

  en basta bardagın kola ile doldurulmamasının sebebi,
  kolanın içine neskafe kattıgınızda kolanın birden köpürmesi, hacmini artırmak istemesidir.
  5 ... trinfr
 6. 6.
  öğrencilik yıllarının vazgeçilmez aktivitesi. iğrençtir tadı ama mutlu olur insan. (bkz: aci cekmekten zevk alinan durumlar) gibidir bir nevi.
  2 ... redwinemania
 7. 7.
  çalışma eziyeti son güne bırakılmış sınav klasiğidir. sınav günü nedensiz, sebepsiz, sorulsun ya da sorulmasın, sınavı son güne bırakmış şahıs, bu uğurda mideyi delme riskine meydan okuyan vurdumduymaz cengaver gençlik havasıyla karışık "çalışmak için ben daha uykusuz kaldım oolum" ispatı gayretiyle, karışımın içildiğini muhakkak arkadaşlarına vurgular.
  2 ... sally
 8. 8.
  yeni bir ürün çıkarma gayesindeki insan çabası.uykusuz bıraktığı söylenir ama bende işlememesinden dolayı bir deli bi kuyuya taş atmış vasfını yakıştırdığım mükemmel olmayan karışım.
  ... pafküf
 9. 9.
  elm sokağı kabusları filmini seri olarak aynı gecede izleyip etkisinde kalan insanın uyumamak için yaptığı 48 saat süren ayık kalma davranışı
  2 ... enterezan
 10. 10.
  (bkz: nescafeye şap atmak)
  ... scarface