bugün

entry'ler (38)

allah mısın lan sen

rijkaard'ın mustafa sarp ve ayhan'dan yapmaya çalıştığı eylemdir. suç onun değil ona bu kadroyu verenin.

bayan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni

ilköğretim 8. sınıfta denk geldim. perukla girerdi derslere. en büyük hayalim o peruğu çekmekti.

yaran yanlış okumalar

yazan: kaşgarlı mahmut
okunan: kaşarlı mahmut

guti ferrari quaresma nihat ernst vs mamadou niang

ne zaman açılacak diye merakla beklediğim tartışmadır. yine fenerliler yine ezik bir çabalama. seviyorum sizi.

fenerbahçe nin her şeye rağmen en büyük olması

beşiktaşlıyım ama türkiyenin en büyük takımı aldığı kupalar itibariyle galatasaraydır. eğer fener kutladığı kadar şampiyon olsaydı o zaman farklı şeyler yazardım.

fenerbahçe nin önlenemez şekilde yükselişi

henüz göremediğimiz ve göremeyeceğimiz olaydır.

fenerbahce kompleksi

fenerbahçelilerin kendi kendilerine gelin güvey olmalarıdır. malum arkadaşlar kendilerini dünyanın en büyük takımı sanıyorlar. bu yüzden onlara herkes feneri konuşuyormuş gibi geliyor.

yemekteyiz e katılabilecek en alakasız beşli

ajdar, deniz baykal şahin k, obama, adnan sezgin

galatasaray ın transfer politikası

nerede beleş oraya yerleş politikasının futbola uyarlanmış halidir.

süleyman demirel

36,5 veya 37 derece masondur. yani yahudi masonlardan bile üstündür.

adnan sezgin e sorulacak tek soru

kanında çingenelik var mı? ve sen fenerli misin? aklıma gelen ilk sorular.

yaran futbol spikeri replikleri

şansal büyüka: uğur çek oradan benim şeyimi. (ekrandaki küçük görüntüsünden bahsediyor.) rıdvan dilmen: süper ligde ilk altı takımda altı takım var. ercan taner: beşiktaş bu hafta bir golü üç puanla alıyor. hakan ünsal: çok zor bir deplasmandı kazandığımız için mutluyuz (ali sami yen'deki bir maçtan sonra. arif erdem: golle galip olursak ayrı bir mutlu oluruz. ümit aktan: gollerimizi hagi ve arif attı bu tablo bana ünlü besteci hacı arif beyi hatırlattı sayın seyirciler. orhan ayhan: inönü stadı'nda nereden baksanız 23.673 kişi var ki ben buradan bakıyorum. sabri ugan: hasan şaş saçını başını yolamıyor çünkü saçı yok sayın seyirciler. güntekin onay: ne yazık ki türk futbolunda öküz altında buzağı ateş olmayan yerden duman çıkmıyor sayın seyirciler.

yaran futbol spikeri replikleri

ilhan mansız: top kaleye girince gol olduğunu anladım.

bana gore sen korsun sana gore ben korum

üçüncü bir kişinin gelip ikisine de koymasını diliyorum.

yeni zelanda

avustralya ile sürekli sidik yarıştıran ülke.

fonksiyon

sayesinde ilk zayıfımı aldığım matematik konusu. öğrenene kadar canım çıktı ama öğrendikten sonra çok zevkli bir konu. ben biraz geç öğrendim o ayrı. ayrıca lise matematiğinin temeli. g(f(x)).

bhutan

insanın içinde merak uynadıran bir ülke. imkanım olursa gitmek isterim

antu com

her fenerbahçeli gibi konu fenerbahçe olunca kişilik değiştiren insanların oluşturduğu taraftar sitesi

nescafe ye kola katmak

mazoşist bir fantazi olduğunu düşündüğüm eylem.

kaan kural

konuştuğu kadar basketbol oynasa filinta gibi olurdu dedirten insan.