bugün

bir adet manken.
(#251078)
bir dönem mehmet ali erbil tarafından önce hüpletilen sonra gümletilen manken arkadaşımız..şimdi ne yaptığı zerre umrumda değildir..
adı gibi nefis soyadı gibi at(şaka tabe gayet güzel) olan bir bağyan
verdiği çıplak pozlar nedeniyle babasından çok büyük tepki gören manken.tatlı kaçıklar dizisinde de rol almıştır.
bir dönem tanıttığı selülit giderici aletin yararlarından bahsederken; insanın arka bacaklarıyla ön bacakları aynı olabiliyor diyerekten soyismini pekiştiren güzide mankenimiz.
polat alemdar * kişisiyle crispino reklamı için kamera karşısına geçecek manken.
mehmet ali erbil kişisin elinde mahvolup giden güzellik. allah güzellik vermiş akıl vermemiş. yazık.
güneşten kaçan hanım kızımızdır. yaşlandırıyormuş güneş kendisini. "denize de mi girmiyor ki" diye düşünmüştüm bunu duyunca. doğru ya bunlar "sıfır beden familyası" ben de tutmuş ne diyorum? **
soyadımız tuttuğundan insanları keklemekte kullandığım hatun kişi.
mehmet ali erbil ile çıplak poz vermiş idi bu şahıs. * *
endamı pek hoş,yüzü pek anlamlı mankenlerimizden biri. Hala adının çirkin bir biçimde mehmet ali erbil denilen adamla anılması yazgısıyla ilgili bir talihsizlik olmalı,hüpletilmiş,gümletilmiş,zıplatılmış v.s v.s..çünkü hiçbirimiz yanlış insanlarla yanlış ilişkiler yaşamadık,hüpletilip,gümletilmedik,dillere düşme pahasına, bile bile kapıları açmadık ,yapmadık biz bunları bizi mahvetmelerine izin vermedik..vermedik mi acaba?verme ihtimalimiz de mi yok?algıda seçicilik,yargıda acımasızlık bu mudur?yazık..
(bkz: kader diyemezsin sen kendin ettin)
mahmalinin çok pis satış yaptığı kişiliktir.
motolola l7 kullanıyor bu güzel hatun kurtlar vadısı pusu'da. okuyorsa uludagsozluk'u bir sorum var ona. kişiye özel melodi atamayı nasıl yapıyorsun hayatım? çok karışık ben bulamadım.
1976 doğumlu hatun. Allah nazardan saklasın.
elleri güzel hatun.
akmerkez yapı kredi'de eğitimde bulunduğum gün işlem yaptırmak için bankaya geldiğinde kalp krizi geçiriyorum sandığım fakat iki kelam ettikten sonra o kadar abartacak bişeyin olmadığını anladığım e$siz güzellik ve iyi ahlakın vucud bulduğu ki$i.
5N 1K'nın hazırlayanı ve sunucusu gazeteci cüneyt özdemir ile nişanlanmış mankendir.

http://www.milliyet.com.t...&ver=44&reftype=1
son derece zarif ve çok güzel yeşil gözlere sahip bayan ...
soyadının tersten "yatarak" şeklinde okunmasından epey sıkıntılı olan güzel hanım kızımızdır.
eskiden bir gün gazetecinin yönelttiği, "Somali'nin başkenti neresidir?" sorusuna, "bu konuda yorum yapmak istemiyorum" yanıtını vermiştir.

burada gazetecinin mi, yoksa nefise karatay'ın mı daha şapşal olduğu anlaşılamamaktadır. aslında gazetecinin niyeti kadını alay konusu yapmak ama sen de kardeşim bilmiyorsan bilmiyorum de, "yorum yapmak istemiyorum" da ne demek. ben de bilmiyorum, ne var?
bir dönem mehmet ali erbil ile yin yang olmuşluğu vardır. onlar nasıl pozlardı lan öyle?
gayet güzel olan ama zamanında mae ile verdiği pozlar yüzünden pek iyi hatırlanmayan, hatırlanmayacak bayan. ben seviyorum ama tatlı bir insan.
iki çeşidi mevcud olan güzeller güzeli melaike.
manken olan eski hali var mesela. ama şimdilerde cnn türkte afiş programını sunan bir hayli kültürlü ve entellektüel hatundur kendileri.
nihayet evlenmiştir. her manken gibi zengin bir iş adamıyla.