bugün

nedense belirli aralıklarla hatırladığım ve gerçekten başına gelenlere çok üzüldüğüm hemcinsim.
mehmet ali erbil'le ilişki yaşamayı midesi nasıl kaldırmış bilemedim ama o fotoğraflardan sonra ailesinin reddetmesine çok üzüldüm. bi de bunu bütün türkiye öğrendi falan.
kız hangi birine üzülsün...
bi ara çıplak fotoğraf çektirmişti bu. Sonra ailesi reddetmişti. Üzülmüştüm onun için dua etmiştim çocuktum. Hala mantıklı bulmuyorum çıplak niye fltoğraf çektirir ki insan.
Hem de memoli erbille ben zaten bu m.erbil olayını anlıyamadım ırmak atuku falanda götürdü. Bildiğimiz m.erbil lan.
nefis bir tay değildir.
Çok güzeldir. Ama sürekli sevgi pıtırcığı gibi konuşması sinir bozucu.

CNN Türk kanalında Afiş adlı bir program sunmaktadır.
Lanet olsun, hala çok güzel ama yavaştan yaşlanmış.
en güzel kadınlardan biridir.
zamanla herkes gibi kendisinin de balonu sönmüştür.
güzelliğindeki slav genleri kırım savaşına dayanan bayan.
Gerçi biz onu memedali ile çıplak pozlarından, memedali ile uzatmalı ilişkisinin neticesinde memedalinin şok ederek bir gün ansızın henüz 20lerinin başındaki sedef ile evlenmesinden hatırlıyoruz ama türkiye'nin en güzel kadınlarındandır. Ünlü iş adamıyla evlenmiş Bir ay kadar önce de doğum yapmıştır. Bu gün de gördük ki koca esra ceyda kardeşler ile teknede oynaşta,

Hepiniz aynı boksunuz, hepiniz iğrençsiniz ibneler.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
bundan 4-5 sene önce 3 aylık bir birlikteliğimiz olan kadın.

açık söylüyorum makyajsız da defalarca gören biri olarak, türkiyenin en güzel kadınlarındandır. sadıktır, karakterlidir. her ay çok ciddi meblağları yardım için harcamaktadır.

neden bitti derseniz, kıskançlık. bana nefes aldırmıyordu. boğuldum ve gittim.
14 ay önce angelina jolie ile yardım bahanesi ile kenyada bir otelde denk geldiğim kadındır. akşam yemeğinde hep beraberdik.
ciddi bir yardımda bulundu kenyalı çiftçilere. o gece beni angelina dan kıskandığı için kavga ettik. gerçekten aşırı kıskanç.
bir kaç entry sonra çocuğunun babası sözlükten çıkacak olan güzel kadın.

tövbe ya.
Çok kıskanç kadın. Beni bile kıskandı.
aleyhinde karalama kampanyası başlatılan kadın. kadın gibi kadın.

arkadaşlar, gayet seviyeli bir şekilde birlikteliğimden bahsettim. mümkün olduğunca özelimize girmeden. ancak bunu bile alaya alıp sonunda kadının namusuna halel getirecek noktaya gelinmesini en hafif tabirle haksızlık olarak görüyorum. sitem..
eğer teknedeki fotolar sonrası esra ersoy un paylaştığı şu ekran görüntüsü gerçekse, bir an önce kocasından boşanması ve yüklü bir tazminat alması gereken güzel kadın.

görsel

zaten birkaç güne kokusu çıkar ve yaprak dökümü başlar gibi geldi bana. hayırlısı olsun haklarında, henüz 2 haftalık bebekleri varmış gerçekse allahından bulsun yusuf day efendi...
kendisini aldatan kocasına sesini çıkarmayan ucuz kadın.
görsel

2004 yılındaki hali.
kızı ile;

görsel
çok güzel bir kadındır. kate middletondan neyi eksik aq.
Muhabirler elini çekmiş. kadının eli bile seksi;

görsel

detaylar linkte;

http://www.posta.com.tr/n...ni-sakladi-haberi-1353414
hâlâ ve hâlâ güzel kadın.
Masum güzel tabirinin hakkını veriyor.
mehmet ali üzerinden geçtikten sonra kaskosu yandı.
Zaman oldukça iyi davranmıştır kendisine.
https://www-ensonhaber-co...namiyor-bu-nasil-guzellik
Kavgacılığıyla, çirkefliğiyle, büyüklere olan saygısızlığıyla ben dahil hemen hemen survivor seyircilerine gına getiren, terbiyesizlik yaptığı insanların muhakkak karşılık vermesi gerektiği survivor yarışmacısı. inşallah şampiyon olmassın son dörtlüye kalsan da veya en erken zamanda elenirsin.