1. 1.
  oliver stone'un yonetip quantine tarantino'nun senaryosunu yazdıgı super otesi manyak dehset sahneleri olan muhtesem film en sevdiğim repliği"love kills deamon"(aşk seytanı oldurur)
  --spoiler--
  ve zavalli muhabirin sonu cok acıklıdır ve bir okadarda komik.
  --spoiler--
  6 ... rapter
 2. 2.
  azılı katillerin kahraman oldugu ama ne ilginctirki mutlu sonla biten bir film(kotuleri tutanlar için mutlu son)
  2 ... rapter
 3. 3.
  bu film için, tarantino yönetseydi çok daha güzel olurdu yorumları yapılırken, tarantino sadece,
  "iyi bir filmse onu oliver yaptı, kötüyse de oliver yaptı" demekle yetinmiştir.
  mickey ve mallory aşkı da sinemadaki en büyük aşklardandır.
  ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  kill bill deki çizgi animasyonlar gibi aralara entegre edilmis animayonu lk gordugum film
  ... rapter
 5. 5.
  american maniacs programının spikeri hapishane çatışmasında gaza gelip eline silahı alır ve ateş etmeye başlar.feci gaza gelmiştir ve bağıra çağıra ateş eder.mickey dönüp nasılsın adamım diye sorduğunda ise "yaşamaya başladığımı hissediyom" diye cevap verir.cinayetin saflığını açıklayan mickey'e de dikkat!
  4 -1 ... baadir
 6. 6.
  tarantino nun sinema çekmek için para kazanmak zorunda olması yüzünden sattığı bir senaryodur.ilk ve sondur.film türkçeye katil doğanlar şeklinde girmiştir.
  1 ... electronica
 7. 7.
  orjinal ismi naturel born killers olan, senaritliğini ve yönetmenliğini oliver stone un yapıyığı sinema filmi.
  filmde sadece zevk için cinayetler işleyen ve bunları kameraya kaydeden bir çiftin hikayesi anlatılmaktadır.çiftimiz bir anda meday tarafından gündeme getirilmiş ve kahraman haline gelmiştir.
  filmde topluma ve medyaya çok ağır eleştiriler vardır.vizyona girdiği yıl çok büyük ilgi çekmiş ve medyanın toplum üzerinde ki rolünün ciddi ciddi tartışılmaya başlanmasına neden olmuştur.
  -3 ... msd
 8. 8.
  Evlenme sahnesi hayalim olan film...Tarantino yapsaydı daha farklı olurdu tabili ama buda fena olmamış kanımca sıkılmadım eglendim...Ayrıca nickimin anası babası olur bu film...
  2 ... natural-born-killer
 9. 9.
  basında calan leonard cohen waiting for the miracle ve asfaltta yuruyen akreple bir şarkı bir filme bu kadar mı yakışır diye düşündürten film
  3 ... plug in baby
 10. 10.
  orjinal adı başlıkta yazıldığı gibi olan*** tarantino'nun kaleminden çıkıp oliver stone tarafından yönetilmiş ve woody harrelson'un performansıyla yardığı film.
  1 -1 ... shyer