1. 1.
    (bkz: ah le le yar)
    3 ... thebalkanboy
  2. 2.
    gerçek adı nihal yalçın'dır. hani şu cümbür cemaat ailede oynayan. disco kralı'nda da iyi rol yapmıştır ben de ilk izlediğimde yemişimdir tabi o ayrı.
    4 ... fly me to the moon
  3. 3.
    Konuşmaya değmeyecek bir şarkıcı(?)

Oyunculuk yapsın efendim, daha kaliteli işler çıkarır bence.
    2 -17 ... egelidr
  4. 4.
    müthiş oyuncu nihal yalçın'ın disko kralında canlandırdığı karakter. 23 Ekim gecesi programdaki kıvırcık hatun bu olayı gerçek zannetmesine inanamadığım gibi bazı sözlük yazarları da kadını hakketten şarkıcı sanmıştır. Sen böyle yaparsan kıvırcık aptal esmerşın naapsın!? Hakketten çok aptalmış la..

gecenin bi saati sayın nihal yalçın hanfendi bizi kırıp geçirmiştir. Elleri öpülesi, gıdısı okşanası oyuncudur. Saygılardır..
    6 ... shumii
  5. 5.
    yeni ikoncanımız. okan bayülgenin programına renk katan yıldız.
    2 ... safkan54
  6. 6.
    gülmekten dona bırakmama sebebiyet vermiş hatun. nasıl bir yetenektir o yahu. ayakta alkışlanası yaratık. tebrikler
    2 ... nekrofobi
  7. 7.
    okan bayülgen'in programındaki görüntülerini izlediğimde gülmekten altımı pislettiğim insancık.

edit: kişi hakkında araştırma yapınca benzettiğim kişi olduğunu farkettim * oyunculuğunu çok beğeniyorum ne yalan söyleyim.
    1 ... sir34
  8. 8.
    http://www.facebook.com/v.../video.php?v=453366187862

ya konuk şarkıcının bunu yemesine yarıla yarıla gülerken bizim yazar tayfasınında olaydan bi haber olması şaşkınlığımı iki katına çıkarmıştır. okan gürgen öz'den sonra yeni bir keşfe imza atmıştır.
    1 ... rammono
  9. 9.
    okan'da izlediğim ama ne olduğunu anlayamadığımdır.
    -1 ... neoanalizer
  10. 10.
    Aynı zamanda Life Sux bölümünün sunucusudur.
    1 ... deniiz