1. 1.
  nahide şarkısıdır.

  (bkz: nihal yalçın)
  (bkz: disko kralı)
  5 ... amaniee
 2. 2.
  ah le yar yar
  6 ... noraliya
 3. 3.
  alişan'ın eskiden seslendirdiği bir parça.

  ayrıca dün sabah durduk yere dilime takılan şarkı. mahsun ibo izzet alişan özcan'la pek aram olmadığından o anda bunun, uykusuzluktan geçirdiğim beyin mcıklaması sonucu gelişigüzel mırıldanmaya başladığım bir şarkı olduğunu düşünmüştüm, şimdi de sol frame..

  edit: başlığı ah le yar yar şeklinde okumuşum, benim bahsettiğim parça başkadır.
  1 -1 ... preston
 4. 4.
  artık herkesin dilinden düşmeyecek şarkıdır.
  ... yeni nesil aliye rona
 5. 5.
  eğlenceli anlar yaşanmasına vesile olan, nihal yalçın'ın canlandırdığı karakterdir. *
  ... rex ares
 6. 6.
  hayır nasıl nihal yalçın olduğu anlaşılmaz ilk bakışta onu anlamıyorum. evet saç baş makyaj ve başındaki kırmızı şapka tanınmayı engelliyor olabilir ama ah le le yar klibinde bariz bir şekilde ortada. tamam oynadığı diziler de izlenmemiş olabilir ama kadın kaç yüz kere okan bayülgen'in skeçlerine çıktı yahu.

  bunu bir tek şeye yoruyorum. o kadar ama o kadar alışkınız ki böyle tiplere ekranlarda, o kadar aptal laflara (ki çok da aptal bir laf etmemiştir kendisi) akılların ucuna bile gelmemiş bunun bir şaka , bir tipleme olacağı.

  ayrıca küçük insanlarla ancak küçük insanlar uğraşır lafının doğruluğu da kanıtlanmış oldu. oradaki kıvırcık hanfendiye geçmiş olsun. ava giderken avlanmış oldu. bir de açıklama yapmış sanırım twitter'da ben nereden bileyim diye.

  a be kızım gerçek bile olsa kendinden daha aptal bulundu bir kişi diye abuk sabuk şeyler mi söylemen mi lazım? haha işte ben bu cahilliğe ve küçük insanlığa çok güldüm.

  edit: imla
  5 ... nekibuki
 7. 7.
  böyle saçmalık görmedim dedirten şarkı. tabi şarkı denilebilirse. (bkz: nahide ekengil) http://www.youtube.com/watch?v=6CWsogu5HiU +
  -1 ... ladybug
 8. 8.
  tahtaravelli ve salıncağa binmeyi çok seven ayrıca evde şarkılarını çıplak söyleyen fakat canlı yayında utanan, 2. albümünü yapan inkar eden sonra çark edip daha önce albüm yaptım diyen şahsiyet.
  http://www.facebook.com/video/video.php?v=453366187862*
  (bkz: nahide ekengil)
  ... bihabergecenyillar
 9. 9.
  aslolan alamazsın sen beni şarkı.
  ... rihez
 10. 10.
  Nahide Ekengil. Zamanında ne gülmüştük. Hortlatmak iyi gelir bazen.

  https://www.youtube.com/watch?v=6CWsogu5HiU
  1 ... glenfiddich