bugün

Satıcı yorumlarının gözardı edilmemesi gereken site.

Puanı muanı neymiş bi bak, bi konuş adamla. ikinci El kitlemesin.
ilk e-alışverişimi yaptıģım site.
hakkında bu kadar olumsuz yorum olması rastlantı değildir. işleyişi bildiğin çok kötüdür. böyle devam ederlerse yakında kapatırlar.

oradan satın aldığım ürünlerin çoğunun içinden faturası çıkmıyor. satıcıları bildiğin pazarcı gibiler. ne konuşmayı biliyor, ne de yaptıkları işin ciddiyetinin farkındalar.

e-ticaret evet zordur ama işini doğru dürüst yaparsan ileriye dönük ciddi bir marka değerin olur.
Bu siteden yaklaşık 3 yıldır ürün alıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Elektronik ürünler şans işidir birazda bu yüzden bazen mağaza puanına göre alışveriş yapılmalı.
+18 oyuncak ve ürünleri gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.
banka kartı ile ödeme alan nadir sitelerden. napalım kredi kartımız yoksa ölelim mi?
Ara ara alışveriş yaptigim sitedir. indirim ve hediye çeki zamanları güzel oluyor. Aranilan her şey de vardir mutlaka.
Site kötü değil bizler fakiriz.
tek kelimeyle mükemmel bir site.

satıcının ürün satışı çok ve puanı yüksekse gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. adam gidiyor 10 lira ucuz diye satıcı puanı %50 olan yerden alıyor sonra da vay efendim ürün rerörö çıktı...

bu aralar çok fazla kupon da veriyor. pc topladım, aşağı yukarı her parçayı farklı mağazalardan aldım en az 150 tl'lik kuponu parça parça kazanıp harcadım. asıl röveşotayı 11.11'de vuracağım.

ulan fx8300 işlemci 439'du 389'a geldi be.. taş gibide çalışıyor şuan.
sadece soğutucu biraz ucuz gelmişti, işkillenmiştim, siparişten sonra adam hemen cepten arayıp "aga biz bunu açtık, ama sıfır gibi, sorun çıkarsa geri yolla" dedi, tamam dedim sıkıntı yok, o da sorunsuz çalışıyor.

velhasıl, inşallah bozmazlar. bir şey alacaksam önce bu siteden bakıyorum var mı yok mu diye.

edit: niye eksiliyorsunuz lan gavatlar.
Cok alisveris yaptim. Hic bir sorun yasamadim. Memnun kaldim.
11 Kasım Kampanyasında tahsilatları yapıp ortadan kaybolmazlarsa iyidir.

Satıcalarımız tabi zam yapmaya çoktan başladı bile. Bilgisayar toplayacaktım, sepete ekledim.

Google'da biraz fiyat araştırması yaptım geri geldim, 15 TL zamlanmış.

" Teknolojipazar " mağazası ilk uyanıklığını yapmıştır.

Eğer fiyatlar oynamaya devam ederse sistem toplama işini iptal edeceğim. Benim gibi düşünen çok insan elbette vardır.

Sonuç ; 40 TL Kar yapacaklar diye, yorgandan olacaklar.

Kendileri bilir.
bu site çıktığından beri donanımhaber ölücülerine ayrı bir şevk gelmiş durumda şöyleki; adam size bir teklifte bulunuyor (sizin fiyatınızdan bayağı düşük) sonra siz olmaz diyincede 8 bilinmeyenli denklem çözüyor edası ile : "n11 de şu kadar birde bilmemne kadar kupon'çeek oluyor artı zırttıpırttırı indirimi bok püsür var" diyerek size verdiği fiyatı haklı göstermeye çalışıyor.
Stok ve tedarikçilerini dahi bilemeyen, kontrol edemeyen yarı profesyonel alışveriş sitesidir.
dün verdiğim sipariş bugün ulaştı. üründe bir sıkıntı yok.
100 mağaza puanı ile satış yaptığım site, komisyonları daha düşük olsa daha ucuza satacağız evet.

Not. Tayt severler bu hafta süper fırsatlara ekstra tikkat etsin.
idaş yatak baza setleri kampanyasıyla beni coşturmuş olan site.
http://www.n11.com/promos...slik-yatak-setleri-760305
Bünyesindeki mağazalar indirim konusunda o kadar yalancılar ki insanın hepsini bulup sırayla tokatlayası geliyor.

Kombinin kendi satış sitesindeki fiyatı 1299 lira, N11 satıcısı buna 2499 lira fiyat biçmiş sonra 1399'a çekmiş ve bunu süper indirim yararlanın diye lanse etmeye çalışıyor.

Bu çok ucuz ayak oyunlarından nefret edenler sakın uğramasın.
Bi aliexpress olamaz.
11.11 indiriminden bir yıllık deterjan ihtiyacımı yari yariya ucuza aldigim site. Yaşa n11.
satıcıları söylenildiği gibi çok kötüdür. en dandik malları satar, fatura göndermezler, müşterileri ile ilgilenmezler. n11, ucuz ürün satacağım diye ismini lekeliyor.

reklamcı olarak yazıyorum, böyle devam ederlerse ömrü kısa e-ticaret sitesi.
1 ürün dışında aldığım hiçbir üründe sorun yaşamadım.
Ürünü alırken mağaza puanına ve alıcı yorumlarına bakıp alıyorum.

Trendyol da kullanıcı yorumu yok. O kötü.
şu uyduruk kuponlarını kaldırsalar da rahatlasak. ben daha bir işe yarayan kuponlarını görmedim.
dün bir arkadaşım iş görüşmesine gitti. java yazıyorlar.
benim favori mağazam turkiyeoyuncak. çok kaliteli oyuncakları var ve kargo zamanlaması müthiş.
Hayırlı reklamlar biz bolmeyelim.