bugün

bir organıymışcasına benimsediği cep telefonuyla mesajlaşma rekortmeni halısaha maçlarının topu oyuna iyi sokan rio ferdinand'ı. konya'nın tramvaylarında aynı kulaklıktan müzik dinlemenin bir başka zevk verdiği insan. türk filmlerine önyargılı dvd koleksiyoncusu, selçuk hukuk öğrencisi genç savcı adayı. sözlükte beşinci nesil bende birinci sınıf can dostum. sen içeri geç bilgisayarı aç ben soğuk bişeyler alıp geliyorum denilesi hoşgelmiş yazar.
uzun yıllara dayalı dostluğumuz bulunan,kafasını bozan kişilere karşı hazır cevaplık ve sivri dillilikte marifetli lakin dostlarına karşı bir o kadar tatlı dilli olan,ben olmasam lise son sınıfta devamsızlık problemi yaşayacagını düşündüğüm * savcı olmak isteyen değerli dostum.
sözlükte tanıdığım fazla muhabbet edemediğim hararetli yazar arkadasım.
tanıştığıma memnun olduğum, daha konuşup, tartışacağımız çok şey olan yazar. tekrar görüşürüz inşallah.
bir adem-i mübarektir şahsım için... ne denli büyük bir iyilik yaptığını anlatamam efendim. tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine. devam edelim hemen; yol yorgunluğumu da sırtıma alıp katıldığım konya zirvesinde tanışılmıştır. zirveye biraz geç iştirak etmesine rağmen aradaki zaman açığını kısa sürede sohbeti ile kapatmıştır. biz bir kenarda fısıltılar ile insanların içerisinde bulunduğu yanılgılardan bahseder iken, masanın diğer ucunda da aynı şekilde bir muhabbet daha duyulur bir ses ile dönmekte ve bu muhabbet/münazaranın da başrollerinden birisi olarak bu kardeşim görülmekte idi... velhasıl tekrar ve daha uzun soluklu görüşmek isteğimiz vardır bu yardımsever arkadaş yazarı ile... ****
kadirşinaslık edip siham i kaza başlığına övgü sözleri yazmış, nitelikli yazılara imzasını atan kadim dostum, kardeşim.
böyle hazır cevaplık, böyle bir ayar olamaz. tebrik ediyorum yazarımızı.
nam-ı diğer savcıdır. daha sonraları unvanın önüne cumhuriyet ibaresi getirilmiştir.
Devlet adına ve yararına davalar açan, kamu haklarını ve hukuku yerine getirmek üzere yargıç katında sanıkları kovuşturan görevli, müddeiumumi-savcı.