bugün

duygusal bir parça. ağlatma riski vardır.
Başarılı olmasında Amy Lee'nin sesinin payının büyük olduğu güzel şarkı. Başka biri söylese bu kadar etkili olmazdı diye düşünüyorum.
bana sürekli eski sevgilimi hatırlatan, buna rağmen dinlemekten kendimi alamadığım muazzam parça.
kesin yazılmıştır ama o dönem grubun gitaristi ben moodytarafından ölen babasına yazılmıştır. sanıldığı gibi aşk şarkısı değildir.*
Fallen albümünün en iyi parçası denilebilir.
bi türlü sevemediğim şarkı. örsümü, çekicimi, üzengimi rahatsız ettiğini bile söyleyebilirim.
çok sıradan ve straforun duvara sürtünüp düşen taneleri gibi iç gıcıklayıcı.
Amy lee'nin hakkında, artık sevmediğini, şarkının ona bir şey hisettirmediğini söylediği şarkı. bunun nedeni şarkının eski üye Ben moody tarafından yazılmış olmasının payı büyük sanırım ama ne yaparsın ki Evanescence'yi Evanescence yapan global 2 hit den biri. Şarkının köprüleri Amy'ye ait bu arada hak yemeyelim.
Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor...
hala duyduğumda beni etkileyen ender şarkılardandır. He şimdi onun yerini adele'nin millions years ago aldı o ayrı.
evanescence nin halen dinlediğim 10 yıl sonra da dinleyebileceğim muhteşem şarkısı.
Bi zamanlar evanescence için one-hit wonder olmaktan öteye gidemez bunlar dediğimde bütün arkadaşlarımın "dünyanın en büyk rock grubu olcak cibiliyetsiz" diye benimle alay ettiği, şimdi yüzlerine ne oldu lan dediğimde ay anımsayamadım o günleri çoook geçmişte kaldı ay işin yok mu diye dansöz gibi kıvırdıkları parça
ergenligimin popüler sarkisi.
30 yaşına da gelseniz her dinlediğinizde hüzünleneceğiniz evanescence şarkısı.
Ağlatır...
Küçükken kuzenim bana ilk dinlettiginde ilk görüşte aşk gibi ilk dinleyişte vuruldum. Sözleri, klibi, grubun bizzat kendisi o kadar güzel o kadar güzel ki şarap gibi yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor. iyi ki varsın evanescence......
-----> https://youtu.be/5anLPw0Efmo
Gecenin şarkısı olması gereken parça.
Dinleyen kişi dibi görmüş arkadaştır.
fena ağlatmıştır, hala ağlatır.
Efsane şarkıdır. Duygulandırır.

Band versionunu daha çok beğeniyorum.
Benim için hiçbir zaman eskimeyecek bir şarkı.
bizdeki yaralar iyileşecek gibi görünmüyor.