bugün

radyodan dinleyen insanlar kendisini veya fotografını ilk gördüklerinde "ulan bu mu şimdi muzo?" gibi bir tepki verirler.
hayalleri yıkılır adeta.
programinin basinda yapilan "bu programi 18 yasindan kucuklerin dinlemesi sakincalidir" uyarisinin cazipliginden olsa gerek 9 yasimdan beri severek dinledigim radyo programcisi. Cumleye bana baksana sen diye baslar ve programini fonda calan arkadas sarkisi esliginde guldugunuz gunler agladiginiz gunlerden cok olsun diyerek bitirir.
galatasaray taraftarı radyocu.
lise yillarimda cok fazla dinledigim ve gecenin yarisinda kulagimda kulaklikla aferdesiniz anira anira gulmeme neden olan, beyaz'i cem yilmaz'i * donunda sallayacak; kanimca turkiyenin en iyi radyo dj i. su siralarda radyo tatlises'te yayin yapmakta...
dün gece yayında şarkı olarak ismail yk-allah belanı versin'i güzel güzel deşen insan.
türkiye'nin ilk radyocularındandır.**
radyo programını bir kaç sefer dinledim ordada gordugum kadarıyla telefondan biri buna ayar verince* telefonu anında arayan kişinin yuzune kapattıgına şahit oldugum icin bir daha dinlemedim.
gercekten komik radyocu icin (bkz: bay j)*
1992de radyo spikeri olan zat.çok severek dinlediğim , yatılı okuldayken bi kez arama teşebbüsünde bulunduğum ve o heyecanla yanlışlıkla ev telefon numaramı verdiğim ancak bunu telefonu kapadıktan sonra farkettiğim akabinde de gecenin bi yarısı annemi arayıp anne muzo seni arayabilir diyerekten annemin telefondaki veryansınını işittiğim insan..kısaca muzo
muhabeti iyidir hoştur ama çok çekilmez tarafları da vardır.Öncelikle kendisi istedigi gibi ayar verebilirken programa katılan kişiler öle bişey denerse telefon anında kapatılabilir.Tamam program onun programı kendi atını istedigi gibi sürebilir ama sonuçta dinleyiciyede bir saygısı olması lazımdır sonuçta onu muzo yapan bu yüzüne telefonun kapattıgı dinleyicilerdir.
bir çok konuda üç beş kelime bildiği halde müthiş ahkam kesen,kelime oyunlarıyla aklınca arayan insanlara ayar veren,artık kendini tekrar etmekten başka bir şey yap(a)mayan radyo programcısıdır.her programında mutlaka sezen aksu çalan kişidir.telefonunu düşüremediğim için ayar yiyememiş kişidir.**
(bkz: muzaffer güsar)
+sevgilin varmı senin kız
-yok muzo
+niye
-ben istemedim
+güzelmisin bari
-evet güzelim
+hadi be allah bilir kıçıma benziyodur yüzün
-üüü allah belanı versin muzo

ben şahsen bu yayını dinledim
15 yıllık radyoculuk hayatı olan kel ve kıl insan. dinleyicilerinin bir çoğunun ağzı bozuktur aq.[ * ]
"radyo, sadece müzik dinlemek için değildir" düşüncesini, bize aşılayan radyocu.
çok akıllı ama seviyesiz işler yapan birisi... saygı falan da değmez icraatlarına...düşük kapasiteli ve hedonist ruhlu itici yeni neslin favorisi olması ise pek doğal...
ilk dinlendiğinde 'bu ne yaa' tepkisi verilen, zamanla fanatiği olunacak radyo şeycisi. inanılmaz iyi laf sokar ,komiktir, dinlenesidir.*
"o kadar da zararlıysam eğer dinleme birader" diyen, dinleyiciyi yağlama modu ile toplamayan, dinleyiciye açık açık bu benim yayınım para verip dinlemiyorsunuz diyen radyocu. radyonun sadece müzik dinlemek olmadığını öğretmiştir. kendi tarzında ilk radyoculardandır. radyonun unutulduğu bu günlerde radyo dinleme sebebi olan tek radyocudur.
dün geceki yayınında tuzlu yarak demis ve bunu biplemeyi unutmustur.*
altunizade erkek öğrenci yurdunda 19 nolu odada cıkardığı sesler ile ünlenmiş zati muhterem insan.
radyo d deyken her gece dinledigim ve dinlemekten zevk aldıgım radyocu ama nedense tatlises radyoya gectiginden bu yana hiç dinlemedim.
penguende yayınlanan genco serisinde genco'nun dayıoğlusu.
ferhan şensoy'un yazıp yönettiği pardon filminde rasim öztekin'in oynadığı karakter.
filmden;
fş:muzo sen çok değişmişsin! tamaamen allahsız olmuşsun!..
radyo dinlememe neden olan şahsiyet. özellikle programının başındaki mankenlere ve yeni şöhret olmuş şarkıcılara giydirme faslı bir harikadır. dobra dobra konuşur. çok ince espirileri vardır. anlamayanlara sıkıcı gelebilir. en bayıldığım yönüde beğenmiyorsan dinleme felsefesini benimsemiş olmasıdır.
programında çok kötü şarkılar çalan radyocu.
yıllar önce çalıştığım bir yerel radyoda konuğum olarak 20 dakika canlı sohbet ettiğim ünlü radyocu.20 dakikanın 18 dakikası kendisine 2 dakikası bana aittir..zorla baş edebilmişimdir onunla..
en çok sezen çalan radyocu.bagımlılık yapar.gençligin beyninden geçenleri çok iyi bilir.iyi dalga geçer.iyide yapar çünkü genelde dalga geçilen bunu hak etmiştir.