bugün

ulunun kalitesini düşüren, internetten kezbanlarla nasıl konuşulur diye araştırmama sebep olan yazar. normal yazsam anlamaz malum.
Eğlendiğini sanıyor. Asıl eğlenenlerden haberi yok.
Tanimadigima gore pek onemli olmayan yazar.
http://stream1.gifsoup.co...kson-eating-popcorn-o.gif
akşam akşam 3 yazardan ağzının payını almıştır. Sana bir sözümüz var: Sen sıçta bokunla oyna.
eğer hemcinsimse eleştirdiğim bir hemcinsim. yaklaşımları, konuşma tarzı ve kendini tanıtışı yanlış, dünya tatlısı bir insansa bile egolu garip yaklaşımlarından dolayı onu kezban olarak tanıyoruz. daha önce bir keresinde ego yarıştırdığımda çaylak oldum o yüzden bu sefer yarıştırmayacağım. kendisine akıl, fikir ve idealar diliyorum.
amacı haftanın en kötü entryleri ya da dünün en kötü entryleri sıralamasına girmek olan yazar(troll). yazmasın artık. yeter. çaylak olmuş. hep böyle suskun olsa ya.
hem salak hem cahil bir troll. #21096346
#20914819 şuna bir bakın.

hastanelik vakaa. canım, bırak hastaneyi seni artık bakırköy bile kendine getiremez.

muhtemelen sağcı, parazit(asalak- bağımlı yaşayan) babasından duyduğu sacma sapan söylemleri, sözlükte paylasmaktan çekinmeyerek ne kadar at gözlüklü biri olduğunu cihan ı aleme ispatlamış zattır kendileri.

yaşını bilmiyorum ama tahminimce 10-12 .. en azından beyin yaşı...
ağır yobaz.
BELKi DE BAYBURTLUDUR KiM BiLiR.
" Yolcu vedalaşmayı bilecek, 
Uzatmayacak vedaları

Yoksa gölgesi boyunu aşar. "
(bkz: oytunkaran/#21097898)

bu kadar meraklıysa denemesi bedavadır. evet.

love or money.
bazılarınan ağzına güzel laf tıkayan yazar.
sayesinde sandalyeden düştüğüm yazar.*
#21108344 nicki ile sürekli ters düşen yazar.
hep mutsuz, hep mutsuz...
çikolata ye bal'ım, böyle olmaz.
"madurum da madurum çok madurum madurum" diye hönkürüyor.
trol olabilecek kalitede, zekada olmayan yazar.
görsel
ilk başta troll sandığım.aslında aptal olmayan ama aptal numarası yapan yazar.sözlükte kafasına göre takılmaktadır.
oy almak için elinden gelen her şeyi yapan yazar. sonu pek iyi görünmüyor. hadi hayırlısı. *
love or money'i sildirip yeni hesap açarak sözlüğün içine eden kişi. yeter anladık iki dakika sus. evet.
sözlükte varlığıyla beni mutsuz eden şahıs yada kısaca kezban denebilir.
la bir dur şizofren misin dedirten yazardır. benden beter çıktı kaçın.

dipgöt: kızılsa ayrıca sevebilirim, bir nevi şefkat abidesiyim.
özünde iyi ama sözünde troll olan yazar.
kalbi temiz, yüzünden gülücükler eksik olmayan, uyumlu, pozitif, samimi, ilgili, güzel bir kız arkadaşım. Ben çok sevdim kendisini.
Sözlükte daim olmasını diliyorum.