bugün

entry'ler (197)

lana del rey in nasıl bu kadar güzel olabilmesi

(bkz: nasıl bu kadar güzel olabilmesi! ^+%)
(bkz: insanın aklını çıldırtmak! ^+%+%& ^+)
(bkz: Beyin bÆadavÆÆa)

cemaat taksimde direnişe başlamış beyler

arkadaşın; ''halk tv kutup ayısı belgeseli yayınlıyor mümin kardeşlerimiz direnirken'' yorumuna ölüp bittiğim başlıktır.

ahahh. bu nedir ya.

bir sözlük kızının ilk erkeği olmak

(bkz: bizimla deyılsın)

öğrenci yurdunda bebek cesedi bulunması

konunun tam da bu, 'kızlı-erkekli' tartışmasının üzerine çıkıyor oluşu çok ilginç.

parayı basıp nutella almak

Bundan sonra bütün artıların benden.

(bkz: Bu nasıl acındırmaktır ya)

10 yıl sonraki olası gazete manşetleri

''Sokakta bir adamla konuşan kadına idam cezası''

''yanlışlıkla kız öğrencilerin bulunduğu düz liseye giren erkek öğrenciye 3 yıl hapis''

''4. eşiyle imam nikahı kıyan adamı, uyurken baltayla öldüren 3. eşi, iran'a kaçmaya çalışırken yakalandı.''

makyaj yapan kadının kaportası bozuktur

anasnı satıym! Eşinin yüzündeki boyayla, 2 öğrenci evi badana yapılır be. yuh diyorum başka da bi şey demiyorum.

sosyalistkamyoncu yu milli ediyoruz kampanyası

ahahh . durum vahimmiş ya , herkes 20 lira atsa yeter heralde .

yazarların şu an dinlediği şarkılar

WANKELMUT & EMMA LOUISE - My Head Is A Jungle - http://www.youtube.com/watch?v=Jaha10-onPE

günün birinde atatürk de unutulacak

(bkz: ilkler kalır büyükler unutulmaz)

tuncel kurtiz i büyük sanatçı diye kakalamak

oynadığı rollere ruh katan , devleşen , siyasi duruşuyla hayran olunan kişi.

berlin film festivalinde bir israil filmi olan kuzunun gülümseyişiyle en iyi erkek oyuncu gümüş ayı ödülünü almıştır. on iki saat süren, dünyanın en ünlü tiyatro oyunlarından mahabarattada peter brook ile oynamıştır.

1994 yılında sema moritz dimo ile birlikte nazım hikmet'in şeyh bedrettin destanını yorumlamıştır.

Onu dünya tanırken , türklerin tanımaması rezillik kepazelikten başka bir şey değildir.
Onu bu dönemde 'ramiz dayı' karakteriyle tanıyan reziller utansın.

BBC Büyük göçler ; http://video.cnnturk.com/...3/buyuk-gocler-cnn-turkte

Tut yüreğimden ustam ; http://www.youtube.com/watch?v=D7dL8m1cgaw

Delikanlım iyi bak yıldızlara - Deniz gezmiş - ;http://www.youtube.com/watch?v=4-g865-uPxM

Saat on ikiyi beş geçiyordu ; http://www.youtube.com/watch?v=ox_PavZsS8g

-Bir ihtimal daha var. O da öImek mi dersin? SöyIe canım! Ne dersin?

'amk' vb. yazan bir beyinle bu konuyu tartışmak bile saçmalıktır bana göre , biliyorum ki yaşın, beyin yaşının 2-3 kat önünde ama böylesi büyük bir kişiliğe, üstelik ölümünün ardından yazılanlar biraz fazla ...

edit ; türkiye'de normaldir bu . '' bu zamana kadar neyi doğru yaptınız ki , burda haklısınız !''

Sözlük iyice beyinsiz kaynamaya başlamış be, türkiye gibi .. yazık.

her şeyi zorlaştıran en kısa söz

' neyse veya boşverdir muhtemelen.

evde herkes yattıktan sonra yakılan sigara

zannedersın atomu parçalamış.

8 nci ana jet üssünden suriye ye

Diyarbakır'da bulunan 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'nda hareketli anlar yaşanırken ardarda kalkan savaş uçaklarını 'acil' koduyla Suriye sınır hattına doğru havalandığı öğrenildi. Diyarbakır'da bulunan 2. Hava Kuvvet Komutanlığı 8. Ana Jet Üssünden havalanan çok sayıda F-16 savaş uçağı, Suriye sınırında keşif uçuşu yapmak için havalandı. Savaş uçaklarının havalanma sebebinin ise Suriye-Türkiye sınır hattında hareketliliğin tespit edilmesi ve Hatay'ın Reyhanlı ilçesi Sınır kapısı karşısında patlayan bomba yüklü araç ile ilgili olduğu öğrenildi.

Savaş uçakları, acil koduyla havalanarak sınır hattında keşif uçuşuna başlarken uçakların tam mühimmat havalandığı, olası bir ihlalde vurma yetkisinin olduğu öğrenildi. Keşif uçuşu şu saatlerde de devam ediyor.

mutsuzum mutlusun mutlu

#20914819 şuna bir bakın.

hastanelik vakaa. canım, bırak hastaneyi seni artık bakırköy bile kendine getiremez.

muhtemelen sağcı, parazit(asalak- bağımlı yaşayan) babasından duyduğu sacma sapan söylemleri, sözlükte paylasmaktan çekinmeyerek ne kadar at gözlüklü biri olduğunu cihan ı aleme ispatlamış zattır kendileri.

yaşını bilmiyorum ama tahminimce 10-12 .. en azından beyin yaşı...

erkekler aynı anda iki kızı sevebilir mi sorunsalı

Sevgi veya hoşlantının insanda yarattığı his çok kuvvetlidir. evet! bu bazen aşka dönüşebiliyor, ama çoğu kişi, basit bi hoşlantıyı bile aşkla karıştırabiliyor. Bu yapılan en büyük yanlışlardan biridir.

boşluk, dışta kalmışlık , özgüven eksikliği bana göre bu sorunu tetikleyen etkenler. birine aşık olmanız için onu bir kaç kere görmeniz yeterli olmayacaktır, onun hakkında bir çok şeyi gördüğünüzde hala yanından ayrılmak istemiyorsanız aşık olmuşsunuzdur, aksi takdirde basit bi konuşmayı bile 'aşık oldum' durumuna getiren arkadaşlarımız var. bu konu için güzel bir söz var aklımda ;

''aynı anda iki kişiyi sevdiğinizi düşünüyorsunuz.. ve aslında ilkini gerçekten sevdiğiniz aklınıza geliyor..
ama unutmayın; ilkini gerçekten sevseydiniz, ikinci bir seçeneğiniz asla olmazdı.''

'Johnny depp'

dünyanın en mutlu insanları

Elindekilerle mutlu olmayı becerebilen , hayattan beklentilerı olsa da , bunun için çalışsalar da , olmadığında 'olsun be' diyebilen insandır.

eğer evlenirsem karım başka erkekle sevişebilir

(bkz: system error)

Edit : başlığın sahibi silinmişya, zall'ın hoşuna gitmedi heralde.

vanish tül reklamı

o değil de o aaaa aaa aa lar bazen hic bitmicekmiş gibi gelmez mi, gözlerim en yakın pencereye dalıp gıdıyor..

palalı türkiye ye dönecekmiş

GEZi Parkı olayları kapsamında eylemcilere pala ile saldıran ve hakkında 9 yıl 9 aydan 27 yıla kadar hapsini istenen Sabri Çelebi, bayramdan sonra Türkiye'ye döneceğini açıkladı.

Gezi Parkı olayları kapsamında Talimhane'de, eylemcilere pala ile saldıran ve hakkında 9 yıl 9 aydan 27 yıla kadar hapsini istenen Sabri Çelebi, konuştu. Çelebi Fas'ta olduğunu belirterek hakkında düzenlenen iddianameye ilişkin, "Hakkımda 27 yıl istenmiş, adam öldürenler bile 4 yıl yatıp çıkıyor. 50 yıl istense umrumda değil yine de Türkiye'ye döneceğim. 1,5 yaşında çocuğum var. Ben ekmeğimi orada kazanıyorum. işim gücüm istanbul'da. Ben Fas'ta ne yapacağım? Çocuğumun rahatsızlığı nedeniyle dönüşüm gecikti" dedi.

ÇELEBi; Bayramdan sonra türkiye'de olacağım.

kimse k.bakmasın da b.k döner anasını satıym.