bugün

Daha mutsuz insanları göstermek, örnekler vermek söylenebilir.
Antrikot alın ve şarap. Lezzet şöleniyle jazz müzik dinleyin. Bi nebze sakinleşeceksiniz.
konuşmanın, birine dert anlatmanın çare olacağını düşünüyorsanız eğer, sizi dinleyen sizi önemsediğini hissettiğiniz insanlarla diyalog kurun. bazı insanlar iyi gelebiliyor.
sizi mutsuz eden etken her ne ise onu hayatınızdan kapı dışarı edin ve yeni bir siz oluşturun içinizde.
Eve kapanmayın. Gezin, tozun yani sosyalleşin. Imkanınız varsa güzel bi tatile çıkın. Yalnız kaldığınız zamanlarda kendinize bi uğraş bulun, o şeyle vaktinizi geçirin. Arabesk müzikleri dinlemek yerine. Neşeli, motive edici müzikler dinleyin. Size iyi gelen insanlarla görüşmelerinizi sıklaştırın. Mutlu olabileceğiniz yüzlerce şey var. Karamsar olmayın.
suratınızı asıp da başkalarını da mutsuz etmeyin. bilhassa da aile içinde.
gece vakti ışıkları söndürüp, duş altında karanlıkta mastürbasyon yapın.
zihninizdeki tüm sorunların yok olduğunu göreceksiniz.
öncelikle rahatına düşkün olmayacaksın.

sadece arkadaş ortamı yapmanız bile size fayda sağlayacaktır.

bol bol iron maiden dinleyin.
https://m.uludagsozluk.com/e/42757900/
bol bol a haber izleyin.

akşamları çekirdek alın ve no on kola ile dizileri izleyin.

sabah kalkın işinize gidin ve şükür edin.
seks yapın. seks yaparsanız mutlu olabilirsiniz.
mutlu olun.

nasıl diye soracaksınız biliyorum. onu da haftaya anlatırız artık, bugünlük bu kadar. hadi yine kaptınız tavsiyeyi köftehorlar.
*
seks yapın.
yatsın uyusun en güzel terapi uykudur.
Mutlu olmak zorunda değilsiniz. Hayatınızın yegane amacı bu değil yani. Çok dert etmeyin bunu. Bi salın gerisi kendiliğinden geliyor zaten.

Neyim ben? Yaşam koçu mu?
Daha da mutsuz olmak istiyorsanız tavsiye için doğru yerdesiniz.
Müzik dinleyim ruhunuz dinlensin.
Mutsuz olmaktan utanmayın. Mutlu gibi davranmayın.

Tavsiyem, iş yapın. iş yapmak için mutlu olacağınız anı beklemeyim. işe başlayın mutlu olacaksınız. Bizzat üreten olun evinizin duvarlarını falan boyayın. Sütten yoğurt yapın. Toprakla uğraşın.

Kitap oku ses kaydı yap arada dinle.

Mutsuzluk ki acıdan bahsetmiyorum. Acı ile mutsuzluğu karıştırmayın. Doğanın verdiği bir mesajdır. Düşüncelerini toparla olman gereken kişi değilsin mesajıdır.

Ben bu yaşıma kadar böyle öğrendim.
direkt yatın bir de uyuduktan sonra şöyle güzelce abdest aldıktan sonra namaz kılmak oldukça iyidir.
denendi ve tavsiye edilir. :d
Güzel uyusunlar.
Jakuzide ağlayarak kötülük planları yapın.
Köpük ve kötülük her insana iyi gelir.
Mutlu olmaya çalışmayın bence.

Mesela benim huzur takıntım vardır. Hayatımı huzurumun bozulmayacağı şekilde yaşamaya çalışıyordum hep. Bir gün diken üstünde olduğumu fark ettim. Huzurum bozulacak diye huzursuz hissediyordum. Çok anormal değil böyle hissetmem çünkü mutlak mutluluğu huzurlu olmak zannettim hep.

Şimdi olduğu gibi kabul ediyorum her şeyi. Mesela biri istemediğim bir şeyi yapıyor, olsun diyorum. Eskiden anında uzaklaşırdım, artık orada durmaya devam ediyorum. Eskiden yemeğimi paylaşmak zorunda kalırım diye ödüm kopardı çünkü benim yemeğim, artık paylaşıyorum, soruyorum herkese. Birinin yemeğime sulanması kadar küçük bir detayın beni huzursuz ve mutsuz edemeyeceğine karar verdim. Hep sevdiğim şeyleri yemek istiyordum çünkü böylece çok mutluydum, her şeyi yiyorum artık, baktım böyle de çok mutluyum. Sevmedigim ya da beni huzursuz edecek şeylerden kaçmamayı öğreniyorum.

Şeyi anlıyor insan. Bir yolda yürüyorum, zannediyorum o yol hep farklı yollara çıkıyor, istediğim zaman dönerim, istediğim zaman başka yola saparım. O yol bana hep huzur getirir. Öyle değilmiş. Yol başka yollara çıkmıyor, ben durmuyorum, geri dönemiyorum, kontrolsüz şekilde yürüyorum. Yaşlanmak deniyor buna. Hayat kısa, yol orada. Yolu kabul etmek gerekiyor ben onu anladım.
aslında zor değil mutlu olmak..sabah gidecek bir işi ya da okulu, akşam dönecek bir yuvası varsa, önemli bir sağlık problemi de yoksa bir de anne babası hayatta ise hülasa mutludur insan.
işi gücü bırakın.

aç ölürsünüz ama mutlu ölürsünüz.
Küçük şeyler bile mutlu edecektir bir süre sonra.