bugün

karma -866 (zeka sorunu var). cuk oturmuş..
akp'liler tarafından garip bir şekilde sürekli övülüyor nickaltında.
şahsıma hakaret edenlere kendi ideolojilerinin bilgileri ile cevap vermekteyim. kitaplığımda sadece kendi fikriyatımdan olan adamların kitapları yok... fikrimin düşman olduğu fikirlerinde kitapları var. ondan mı bu kininiz? kaçınızın kitaplığında benim fikriyatımla ilgili kitap-kaynak var? kaçınız araştırıp baktınız?

birisi geri zekalı demiş, biri karmamla eleştirmiş... gurur duyarım! sizden övgü almak küfürdür benim için!

görsel

ciğerinizin nereye meyil ettiğini biliyorum! sizi sizin silahınızla vuracak kadar bilgiye de sahibim!

birde özellikle aynı kişiler sürekli nik altıma yazıyor. ne kendi nik altlarına gidip cevap veriyorum nede buradan cevap veriyorum! birde utanmaları yok özel mesaj atıyorlar onlara da cevap vermiyorum.

yüzsüzsünüz lan yüzsüz!
kürt karde$lerinin önünde diz çökmesi yakın olan keke. severiz kendisini ama.
internetten thkp-c ile ilgili bir çıktı almış bari okusun da öğrensin adam gibi adam mahir çayan'ı.
troll terk boş yazar.
görsel

yaşasın ırkımın turan ülküsü!

selam olsun Türkçü-turancı yolbaşçım Atsız'a ve davaya gönül vermiş bozkurtlara!
(#20313843) mutlubaykus'un bu tespitine bayıldım.
Çok mantıklı geldi.
müslüman olduğunu iddia edip ırkçılık yapan tuhaf biri.
hakkında en ufak bir eleştiri yapanın çaylak edildiği yazar. yüksek makamlarda alçak tanıdıklarınız yoksa aman diyim.
ağır vatan haini komünistler ve kürtçü teröristler sevmez.

edit: baya eksilendiğine göre ağır vatan haini komünistler ve kürtçü teröristlerin bir kısmı tarafından seviliyor olsa gerek.
hakkında çokça atılıp tutulan; benimse bir iki kere konuşup sözünün eri olduğunu anladığım yazar.

edit: direk eksileyeni burdan alnından öpüyorum lan helal valla adam öldürdü sanki hepinizi.
durmadan söven yazar. beyniyle çükü yer değiştirmiş herhalde.
hiç kimseye küfür etmedim eğer küfür ettiysem sövmüşsem bir derdim var butonu hemen sağda köşede. en az 20 defa başka sebeplerden ceza almışımdır yine ceza verirler. bu sözlükte birçok defa ceza aldım ancak hiçbir zaman küfürden ceza almadım. net!

az önce nik altımda ekhidna adlı üye aşağıdaki şu ahlaksız küfrü etmiş ancak ceza almamıştır!

--spoiler--
diya tev xa tenım lave kuçik
--spoiler--

uludağ sözlük yöneticileri kürtçe anama bacıma sövülen bu entry yi yazan yazara ceza vermelidir.
kim ne derse desin adam gibi adamdır. söylediklerini hazmedemeyenler yüzünden nick altı sürekli saldırgan entrylerle dolmaktadır.
(bkz: mutlubaykus/@renksizgolge)
islamiyet'e karşı olan tutumu, içimizdeki sevgi ve saygıyı azaltan yazar. her şeyden öte, islamiyet akp'nin tekelinde değildir. 14 asır önce gelen bir dini, sadece akp'nin yoluymuş gibi görmesi bizi üzüyor.
gereksiz, ırkçı yazarlar ordusunun neferlerinden biridir.
tıraş bile yazamayan zekasıyla devrimcileri eleştirmeye çalışan yeni bir tür. bilim adamları şaşkın.
siyasi bilinçten yoksun bir insan boşuna bir şey anlatmaya çalışmayın.
yerel seçim ile genel seçim arasındaki farkı bilmiyor. demin öğrettim, umarım genel seçimde pusulada muhtar adayını aramaz gözleri.
bir kürdodan öğrenebileceği şey en fazla halay çekmektir. bahsi geçen keko chp'nin izmir'deki son yerel ve genel seçimde aldığı oy farkına baksın öyle konuşsun.
batı kültürünü bu ülkede görmek istemiyorsan gidip kokuşmuş arap ülkelerinde yaşarsın. (#20617841)
özgürlük düşmanı yazar. hala bir insanın ne giyeceğine karışan insanların varlığını bize gösterdi.

nick altından ırkçı olduğunu açıkça söyleyen, geçenlerde ise tkp'lilerin sdp'lilere saldırısını faşist bir saldırı olarak yorumladıktan sonra bugün, ülkemizde mini etekli görmek istemediğini buyuran şehzade. başka bir isteğiniz var mı paşam.