bugün

Türk töresini ingiliz iğrençliği ile sulandırmaya çalışanlara, Türk milletini batının ahlaksızlığı ile daha ileri taşıyacağını sananlara zerre itibar etmeyen, ne batılı nede ortadoğulu olmayan, buz gibi sonuna kadar asyalı olan ve türk töresini bozmak isteyen arap-ingiliz çaşıtlarına gerektiği gibi konuşan yazar...

istediğiniz Türk kızlarının bu şekilde dolaşması, analık-kadınlık değerini yitirmesi, et parçası olması ise... kolay gelsin ben yokum o medeniyetin içerisinde!

https://www.google.com.tr...525C4%25259Fuk_galeri_(7).jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fopsiyonhaber.com%252Fgaleri-529-Ingiliz-Kizlarin--5-derecede-mini-etek-ve-dekolte-yarisi-8.html%3B482%3B620

Kızlarınız böyle olacak! gece yarısı saat 2 de erkek arkadaşı ile kapınızı çalacak! hatta sizin çift kişilik yatağınızı, çift kişilikli karakterinizin verdiği tavizle sizden ödünç alıp işgal edecek erkek arkadaşı ile... sizde mutfakta bir bira açar yan odadan gelen iniltiler eşliğinde şiirler yazarsınız çağdaşlık ve medeniyet üzerine!
her mini etekliyi orospu sanan yazar.

namusun bir bez parçası, bir etek ya da bir tülbentle olduğunu sanıyor çok yazık. ayrıca sen mini etekli kız görmek istemiyorsan bakmazsın herkes kendinden sorumlu kendine hakim olamayan yarın kendi kızına nasıl hakim olsun? sen mini etekli kız görme diye tüm kızları toplayıp kara çarşafa mı sokalım? gördüğün her mini etekli kızın babasının yanında seviştiğine ya da başka bir yerde seviştiğine mi inanıyorsun? sevişirse de sana ne ki bundan herkesi mezhebinin genişliği darlığı kendine.

senin istediğin gibi tüm kızlar gayet örtülü dolaşsın peki bilinçaltını da mı engelleyebileceğini sanıyorsun? bir ırka ait olmakla övünüyorsun çok güzel ırkçısın o zaman sen kendi kanını koru başkasının kültürü, 'çağdaşlık' anlayışı, 'medeniyeti' seni bağlamamalı. kimseye de hesap soramazsın.

kıyafet evrensel ahlak kurallarına dahil edilemez. türkiye sınırları içerisinde yaşayan herkesin ortak bir kültürü yok. herkesin ahlak anlayışı seninkiyle aynı olmasını bekleyemezsin bunu kızından, sevgilinden, kız kardeşinden bekleyebilirsin ama hiç tanımadığın bir kızın mini etek giymesi, o kızın ahlak anlayışı senin sorumluluğun değil. bazı insanlar senin gibi bir kız mini etek giydi diye ingiliz bu bizden değil diye dışlamıyor işte.
troll olmaya çalışıp batıran yazar. öyle abartıyor ki, sonuna kadar okuyamıyorsun.

tabi bu bazı yazarların kendisine ciddi ciddi kin sıçmalarını engelleyememiş. söz yok.
yaptıklarıyla insanı herşeyden soğutan yazar. daha dün otobüste yer verdim kara çarşaflıya. insanlık yapıyoruz biz bunlar bize böyle yapıyo. daha da kılımı oynatmam işte böyle soğutuyorsunuz insanları bizde gördüğümüzde bakıp bakıp rahatsız etmeliyiz duyacağı şekilde bağıra bağıra eleştirmeliyiz. bunların hakkı budur.

mini eteğimi kirli sepeti olsan atmam sana, kimbilir zamanında hangi minili kızın kapısında yattın altında doğanla içerek.
bugün ayar günü olan yazar. alıyor durduramıyoruz.
tanımam etmem o ayrı.

not: olaya kendi açısından değerlendirme yapar iken başka sınırları ihlal etmiş, anlaşılan o. ve tabi nokta.
(bkz: tkp nin iktidara gelince yapacağı ilk iş/#20719759) tek bir entryde var olan tüm sözde entelektüel birikimini ortaya koymuş yazardır.bir de (bkz: paradigma) kelimesini koysaymış cümleye tam olacakmış.nereye olduğu önemli değil.
her gece bizim evin çatısına konan baykuş. sevinç çığlıkları atar. bazende bahçeye konup uzaktan bize bakar. bizim mutluluğumuza mutluluk katar.
cahil sözlük yazarı.

boşnak ve hırvatların genel adının sırplar olduğunu iddia etmiş.

hepsinin genel adı güney slavlarıdır.

müslüman olanlarına boşnak, ortodoks olanına sırp ve katolik olanına hırvat denir.

ırkçılık yapmayı bile beceremiyorsun bırak ırkçılığı bile kaliteli adamlar yapsın.
ısmarlama nick altı entrylerine sahip yazar. kurtcuklar birbirlerini pohpohluyor.
şuana kadar hakkında girilmiş en güzel entrylerden biri az önce yazılmıştır.

canınız bu derece yanıyorsa canınızı yakmaktan daha çok zevk duyacağım... *

görsel

çok güzel lan... * Taksim de Türk toprağında bir kürdün beni asmayı hayal etmesi. demek ki bazı şeyler yaklaşmış.
Arkasında dağ gibi duranların olduğu yazar.
Arkasında dağ gibi durduğum yazar.
Lafı olan varsa ege' de bekleriz... *

Ne taksim` miş, siz asıl gündoğdu' ya gelin yiğidolar!
sözlüğün en kaliteli yazarı. şüphesiz.
"ölenlerin çocuk olması hatta bebek olması hiçbir şekilde umurumda değil!" cümlesinin sahibi. Sırf kürt cocukları kürt bebekleri diye umrunda değilmiş. Git simdi vatanımı seviyorum diye gezin, yaz orda burda. insanı insan olduğu icin sevmeyen, vatanını nasıl sevsin. bari vatan kelimesini alma ağzına!
kürt faşistlerini dumur eden yazar.
dünyanın çeşitli yerlerinde katledilen türklere seslerini çıkarmayanlara tokat üzerine tokat indiren yazardır. türk ölünce faşist kürt ölünce insanlık. istanbul çok güzel amk. kebap, raki falan.
(bkz: #20782554)

entry ile beni mutlu eden yazar.

demek ki fikirlerimde yalnız değilim, bende bu entry benzer entry girdim nick altıma sıçıp batırdılar, bazı heval kekeler ''faşist, faşist'' diye nick altımda götünü yırttı.

ama adam doğru yazmış ne diyelim.
herkes gelip yazıyor cevap vermiyorum ne onların nik altında nede kendi nik altımda genel olarak her yazılana cevap vermek gibi bir olayı samimi bulmuyorum. eleştirin sıkıntı değil ama biraz doğru yerden vursanız.

böyle şeylerden bahsetmek hoş değil samimi de değil ama (bkz: yeni foca yedinci jandarma komando er egitim alayi/@mutlubaykus)

ki tecilimi bozdurarak gitmişimdir kendi isteğimle de komando olarak yapmışımdır.

(bkz: sevdalı şehit/#20769454)

(bkz: doğuda askerlik yapmak/#20373771)

beni caddebostan / beşiktaş / karşıyaka minvalinde elit atatürkçüler ile karıştırmayın a güzel arkadaşlarım.

savaşı da gördüm çok şükür.

şuanda da hala savaş durumunda çağrılacaklar listesindeyim.

komando olmak güzel pkk'lı kürt cesedi görmek ve onu sürüklemek paha biçilmez!
(bkz: alevilik din değildir/#20785254) aleviymiş. çok ilginç. bir ateist olarak alevi mezhebi en sevdiğim, en saygı duyduğum müslüman topluluğudur. genel olarak hümanist olmalarına rağmen demek ki arada bir iki kaçıyor böyle.
(bkz: #20795307) ikâmetgâh sulukule olup da "nerede o bilmemne yapan" diye bağıran müptelalara bolca şahit olununca öyle sıçılıyor be mutlu kardeş.

götün varsa, bir de sen deneyiver şansını. olmaz mı?
(bkz: #20795524) iyi denemeydi, kabul etmeliyim ama yeterli değil. hayır yeterince sulandıramamış hadiseyi, video etüdü de olmamış. yani boş mide ile sıçmaya çalışmış bildiğin, olmamış haliyle.

mutlu kalsın, selamlarımı söylesin.

hitler bunu görse ağlardı yemin ediyorum.

edit: biraz daha tespit yapayım. (bkz: #20795213) atasına** benziyor. biraz pozitivist yani.

altına imzamı atacağım yazısı. uf beybi işte bu.
(#20815239)

arada bi yazdıklarına kızsam da bu sefer saksıya fesleğen gibi oturtmuş yazar.
geldiği günden beri bbp ve alperen ocaklarına saldırmakta haklı olan yazar, muhsin yazıcıoğlu'nu çok sevsem de yaptığı fahiş bir hataydı. bugünkü alperenlerin hali ise içler acısı. resmen akp'nin yavşağı durumunda olan bbp milliyetçilikten bir haylü uzaklaştı.

edit: alperenler nasıl kuyruğuna basmış olabilir lan ahahaha. olum ben mahalleden adam toplasam şehirde alperen bırakmam kaç kişiler sanki.
Bbp'yi sevmek gibi bir mecburiyeti olmayan insan.