bugün

iki gündür ulaş bayraktaroğlu polis olmadığını ispatlamak için totosunu yırtan kuş.

nick ve beyin uyumu nun güzide örneklerinden.
u.bayraktaroğlu nun attığı molotof şişelerine oturtsan bazılarını yine polis demeye devam edeceklerdir. o yüzden anlatmaya, iknaya çok gerek yok. ülkenin % 5 i gerzek olsun, o da geri kalanın zekatı olsun.
ulaş bayraktaroğlu ile geçmişte bir ilişki yaşadıgı kesin. polisle zaten sürekli bir ilişkisi var. net.
türkçü gelecek!

--spoiler--

bir gün ineceğiz meydanlara...

yere serilmiş köpek leşleri ayaklarımıza paspas olacak!

tereddüt etmeden çiğneyip geçeceğiz o gün...

baş kaldıran her şeyi tırpanlarla biçeceğiz!

ve kulak tıkayıp duymayacağız ırkı kırıkların selasını...

allahım ! anasıyla, bacısıyla çiftleşircesine doğan ırzı kırıkların... ver artık belasını!

türkçü gelecek!

--spoiler--

KORKUYORUM BUNLAR ÜNLEM YAPINCA.*

bu ve bunun gibi kendini özel sanan, sürekli tehdit içerikli, büyük büyük lafların sahibi adamlar yüzünden tiksindim uludağ sözlük'ten. sizin gibileri sağ/sol örgütler maşa olarak kullanır ancak.

empati duygusu zayıf, herşeyi ben bilirim edasındaki tavrınızı alıp gitseniz ne kadar mutlu olucam bilemezsiniz.
(#20052669) güzel bir tespitte bulunmuş yazar.
kişilik bozukluğu yaşamakta alperen ocaklarını kendince hamas ile bir tutmakta, bbp yi ihanet çemberine sokmaktadır, güya mhp iktidara yürüyormuş ta bbp içerden bozguna uğratmış, falan filan. çoluk çocuk yazar, eminim ülkücü hareketle ilgili okuduğu 2-3 kitap vardır, bildikleri de o kadardır, fazlasını kapasitesinin kaldırmadığına eminim, devlet bahçeli gibi pasifize edilmiş fikri erzoyonla beyin damarları tahribata uğramış birisidir. Zamanında erbakan da BBP için "onlar bizim hamasımız" demişti, sanırım orada kalmış, arkadaş. evet belki bazı yönlerden benzetebilinebilir, fakat hele hele akpliler ve mgv tandanslı saadet vari yapılar hamas ismini takarken kendilerini yaser arafat kılıfına sokarken çok yanlış yapmışlardır, aynı mutlu baykuş gibi. eleştirdikleri şahıs 5buçuk sene işkence üstüne işkence görmüş bir Liderdir, herkesin bırakın resmi görev almayı, ocak sınırlarında bile dolaşmaktan korkutğu dönemlerde hem resmi görev almış hemde o sıfatla yurtte ocaklar açıp, açılışlarına bizzat gitmiştir. çapı eleştirdiklerinin yanında solda sıfır kalacaklar o büyük lidere laf söyleme cesaretini ancak ve ancak sanal alemde bulabilir. gerisi için güven özveri ve tecrübe gerekir..
Ülkücüler üzerinden prim yapanları rahatsız etmiş yazardır. Kimseye kafir dememiştir. Ancak kendisi nik altında "ülkücüler bira içiyööö höööö imansızlar hööö allah davası böyle olmaz eeee erdöhan" diye zırlayan tıpçıları üzmüştür. ne kadan güzel!

(bkz: ülkücüler üzerinden prim yapan siyasi fahişeler/#20114616)

bu entry de adı geçmeyen biri üstüne alınmış. demek ki çok yaralı ceylan!

insanın yazdıklarıyla yaşamı ölçülü olur sevgili aristokrat kardeş... Sende ölçü falan yok! O yüzden git babanın parasıyla övün dur!

birde ben yazdığımı silmem kolay kolay. onlar dursun orada! bir bok olmaz.
savunduğu başbuğunun "bizim islam gibi bir davamız yoktur" videoları ile bahçeliye karşı söylendiği ve bir çok yerden link atabileceğim mitli şeyleri buradan yayınlayarak rencide etmek iestemediğim yazardır. neyi savunduğunu bile bilemeyecek kadar acze düşmüş bir kurtçuktur. Eleştirme cüretine girmiş olduğu Muhsin yazıcıoğlu kendisi gibi, benim gibi klavye delikanlısı olmayıp en korkulan dönemde ülküocakları genel başkanlığı yapmıştır. 93 yılındaki ayrılma süreciyle ilgili babasından amcasından dayısından duyduğu fikirlerle bbp yi ihanet sürecine soktuğunu sansa da asıl sebebi içerisinde shp nin oldğu hükumete kayıtsız şartsız evet denilmesini isteyen başbuğa karşı yanlışını anlatmasıdır, ve halihazırda kasetleri çıkan pompacı yöneticilerin olduğu dönemde veliaht yazıcıoğluna yakın dergah dergisinin basılmasıdır. o ne kadar geniş bir i,hanet çemberidir ki esip gürleyip birlikte andığınız cemaatler 20 yıl evvel yazıcıoğluna sahip çıkmamış ta 10 sene daha bekleyip akp yi kurdurtmuştur. zamane ülkücüsüdür. ne c5i bilir ne mamak ı ne de yusufiye nin anlamını.
siyasi düşüncelerini kendime yakın bulduğum yazar. fakat son zamanlarda aristocrazia hakkında yazdığı (#20114616) anne babaya laf uzatcak insan olma haddini kimse kimseye vermez. ayıp etmiş yazarımızdır.

not: baya da adam yalnız. es geçmek istemedim.
kök tengri kötünü korusun. akıl fikir versin yazarı.
heyecanı kapasitesinin çok üzerinde bir ergen. umarım hayatın sözlükten ibaret olmadığını anladığında çok şey kaybetmiş olmaz. gerçi anlayacak kafa da yok gibi duruyor. neyse, nasip kısmet bu işler.
atın eşeğin arkasına takılan avane kişi.
anladığım kadarıyla hüseyin nihal atsız hayranı olan türkçü yazar, varlığın daim olsun.
takip ettiğim türkçü yazar. eksik olmasın.
devletimiz çok yaşa kafasında bir garip yazar.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Vicdan
bana vicdan dersi vermek isteyenlerin vicdanlarına tüküreyim!

ben ne akpkk liyim nede başkası... ben Türk milliyetçisiyim! binlerce kardeşimi şehit eden köpeklerle uğraşmam kimin zoruna gidiyorsa allah onunda belasını versin!

--spoiler--
unutulur yaralar, unutulur acılar! bir vatan unutulmaz, bir ana unutulmaz! ah bu mehmedi kim duyar!
--spoiler--

kim duyar ulan...*
biri birini hedef gösteriyor derken kendisi de başkasını hedef göstermiş yazar. muhtemelen abdullah çatlı hayranıdır.
polisi ifşa edeni, ifşa etmiştir. neden linç ediliyor anlamış değilim?
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce, yine hangi it'in kuyruğuna basmış diye düşündüğüm yazar. kendisine, ahmet şafak'tan "yalnız kurt'un mektubu" isimli parçayı gönderiyorum.

"bir yaralı kurt misali,
her yanımız it tuzağı,
yiğitliğin budur halı,
biz gel türkü söyleyelim.

türkümüz dağlara,
dağlar ovalara,
ve itlere çakallara,
başımızı eğmeyelim."...
mutlu olan baykuştur.
1 haziranda vurulan insanın 3 haziranda bayrak yaktığını düşünen yazar. herşeyi geçtim video 2010 yılına ait. yazık acıyorum kendisine.
bir akplilerden, birde o... çocuklarından nefret eden yazar. genelde o.. çocukları tarafından sevilmez. bütün o.çleri kendisine çekmek gibi ilginç bir özelliğe sahip.
akp'ye oy atandan daha akp'dir.
akp'lilere hazır çözüm yolları ve savunmalar sunuyor sözlük içinde.
biraz boş bir adam uzun süredir gördüğüm kadarıyla ideolojik ve siyasi bilinç olarak yetersiz.
ethem sarısülük'ü partizan bayrağı ile tikko'lu ilan etmesi de komedi, akp polis kuvvetlerini korumak için yapıyor anlaşılan.
adamın dibidir. türk milliyetçisi olan takip ettiğim yazarlardandır. diğerlerini astınız zehirlediniz mutlubaykus u yedirmeyiz.*
milliyetçilik adı altında akp'ye çalışıyor gibi geliyor bana.
yazdığı her şey, yaptığı her hareket sözlükteki akp'lilere yarıyor.