bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  büyük ihtimal buraların sıkı takipçisidir
  4 -1 ... rektörün gör dediği
 2. 2.
  uludağ üniversitesi rektörü.
  1 ... arabaciarabayatasget
 3. 3.
  öğrencilerin kıymetini bilemediği rektörümüz.
  2 -8 ... darwen
 4. 4.
  kendisinin YÖK baskanlığına oynadığı soylentileri yayılan akreditasyon temeli üzerine kurulu bi politika izleyen Nefroloji Bilim Dalında Hoca'lık yapmış olan kimi öğrencinin sevdiği kimininse "herif paso cebini dolduruyo" diyerek pek tasvip etmediği ikinci döneminin sonuna yaklaşmış olan rektörümüz
  ... capanoglu
 5. 5.
  rektörlük binasında abbas güçlü'nün genç bakış adlı programını yaptığı gün öğrencilerinden birisinin kendisine sorduğu şu meşhur olan ziraat fakültesi yanında bulunan çatısı eskiyen antika havuzun az bitişiğindeki villa ile ilgili soruyu bağıra çağıra örtbas eden kişiliktir.rektör olmadan önce uludağ'da lokantası olmayan ama rektör olduktan sonra kendisine ait bir lokantası olduğu iddia edilen ne işler çevirdiği belirsiz kişiliktir.öğrencilerini mustafa kemal atatürk'ün emanet ettiği vazifeyi yerine getirmek için yetiştirmeye çaba göstermeyen aksine öğrencileri müşteri gibi görüp paçavra edip atan şahsiyettir.ayrıca öğrencilerine yardımcı olacak nitelikte sorunlara çözüm üretkenliğinden çok onları sorunlara boğan ve öğrencilerin önünü tıkama kabiliyeti ormanda 10 kaplan gücünde olduğu için dikkat çeken şimdiki uludağ üniversitesi rektörüdür.
  12 -1 ... akrep
 6. 6.
  kampüs girişinde öğrencilerden de 1.5 ytl alma kararına imza atan kişidir.
  6 ... scarface
 7. 7.
  ayrıca kampüs girişinin normal olmasından daha çok üniversitenin başka taraftan girişi olan görükleden gelirken kullanılan asfalt yola da paralı gişe koydurması ile şaşırtan kişidir.
  2 ... akrep
 8. 8.
  yerleske.com ve "stu"nun kapatılmasında da "big brother" olarak herşeyi birinci elden görmüş olan ya da öyle bir görüntü vermek niyetinde olan zat. kendisiyle okula kayıt yaptırdığım gün, odasında görüşmüşlüğümüz, bağrışmışlığımız vardır. devrimci geleneğin muhafazakar evlatlarındandır.
  3 ... stalker
 9. 9.
  kampüste çekilecek olan ve kendisinin konuk olacağı olay tv programına izleyici olarak sadece 8 kişi katıldığını öğrenince gecenin 9'unda "senato toplantısına gidecem ben" diyerek programı iptal eden sevgili uludağ üniversitesi rektörüdür. ayrıca seneye bu zamanlar görev süresi bitecektir.
  2 ... marazismail
 10. 10.
  sonuna kadar atatürkçü olan ve abdullah gül'ün kızını mahkemeye veren uludağ üniversitesi'nin rektörüdür.
  4 -4 ... memcos