bugün

pino ya pas atmadığı için sövmüştür. yok elin kolombiyalısı niye sövüyorsun garibe. pino nun suçu ne?
http://alkislarlayasiyoru...-tepkisi-var-kufur-icerir
2 türlü mustafa sarp vardır;

1-top rakipteyken mustafa sarp: orta sahada ölümüne koşan, girdiği mücadelelerde ayakta kalan, top çalma yeteneği fena olmayan, kafa toplarında hakim.
2-topu ayağına aldığı zaman mustafa sarp: kafayı kaldırıp pas atıncaya kadar pozisyonu kaybeder, takım arkadaşlarının nerelerde olduğundan haberi olmaz, inanılmaz pas hataları yapar.

dünya futbolu malum topu ayağında tutamazsan mal gibi bakarsın topa, ama mustafa sarp şanslıki türkiye liginde oynamakta kendisi.
bu adamı futbola yönlendirenin allah çeşit çeşit belasını versin.
bank asyada herhangi bir takıma koyulsa ilk 11e girmesi şüpheyle bakılacak olan futbolcudur. hatta futbolcu bile değildir.
iyi niyetli lakin olmadı mı olmuyor işte.
(bkz: niyetine soktuğum)
kesinlikle ayhan, barış,sarp üçlüsünden en iyisi.en azından diğerlerine oranla daha az zarar veriyor arada gol filan atıyor, mücadele ediyor.
millet rijkaard' a kızıyor ama adam geldiğinden beri 4-3-3 oynamak istediğini söylüyor. sana uymuyorsa gönder ama yok takımda tutuyorsan o zaman adamın eline düzgün orta saha oyuncularını vermen gerek, ama adnan sezgin ne yapıyor hala 10 numara arayıp elindeki elano'yu da küstürüyor. bu tabloda en az suçlu olan hoca ve mustafa sarptır bence. böyle yönetim ve yönetici olmaz olsun.
sen kalecilerini hayrettin' in yedeğine emanet edersen, barış denen adamı hala takımda tutarsan, ali turan' ı alıp elindeki uğur' u satarsan, teknik direktörün beğenmediği servet' i takımda tutup yanına da gökhan zan' ı alıyorsan hocadan önce kendini eleştir.
"galatasaray'in kurtulusu bir taraftarin mustafa sarp'a nazikce 'are u player?' demesiyle baslayabilir." - bülent timurlenk
"şampiyonluklar yaşamak istiyorum" diyerek galatasaray'a gelen lakin ayrıldığı takım olan bursaspor'un şampiyon olmasıyla feci şekilde morali bozulan futbolcu. lanetli lan bu herif.
pinoo pinoo a.k..pinoo repliğinin sahibi kıllı futbolcu.
ağzıyla kuş tutsa bana yaranamayacak futbolcudur.bir takımın başarılı olabilmesi için gerekli olan futbol zekası bu adamda yok.aynı zamanda takımdaki bir çok oyuncuda yok.hepsi hırslı mücadeleci ama futbol zekasından yoksun futbolcular belki ama galatasaray'ın bu oyuncularla başarılı olması imkansız.

futbolda hırs olacak ama hırs, yetenek ve zeka ile birleştiğinde işe yarar.aşağıda linkte verdiğim geçen seneki necatinin attığı golde mustafa sarp'ın ne kadar aptalca müdahale yaptığını göreceğiz.araya atılan topta mükemmel depar atıyor koşuyor necatiyi yakalıyor buraya kadar her şey iyi ancak kale ile rakip arasına girmesi gerekirken mükemmel zekasını konuşturuyor ve golü yiyoruz ve bu gol bizim türkiye kupasından elenmemize sebep oluyor.koştu,yakaladı ama golü yedik ne anladım ben bu işten.

galatasarayın şuanki içinde bulunduğu durum bu.koşuyorlar,mücadele ediyorlar belki ama zeka yok(servet,ali turan,sabri,gökhan zan,mustafa sarp,barış,serdar özkan).galatasaray'ın mustafa sarplara değil okan buruk'lara,tugay'lara hagi'lere ihtiyacı var mustafa sarplara değil.
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=102418893122497 (bu gol benim mustafayı silmeme neden olan gol)
acilen emre çolak'ın beyninin bu adama nakli gerekmektedir.
bugün doğum günü olan futbolcu. yaşı da geçti artık geldi tamı tamına 30 oldu bıraksın artık futbolu. 30 yaşında oynanmaz abi bırak valla bırak. ölümü gör bırak. n'olur lan.
bu adam galatasarayda her maç oynuyorsa sabri gitsin dani alves'in yerine oynasın.
futbolun içinde olan şeyi yapmış küfretmiştir. ağzı temiz insanlarımız iğrenmişlerdir.

http://alkislarlayasiyoru...-tepkisi-var-kufur-icerir
Ayağında kösele ayakkabı arkalarına basarak top oynuyor gibi koşan tek futbolcudur.
galatasaray'da forma buluyor olmasına hala inanamadığım kişi.
kimse vazgeçemiyor bu adamdan var bir hikmet dur bakalım.
#9855807 budur.
sırf bonservisi yok diye önüne gelen kalburüstü yerli oyuncuları takıma dolduran yönetim düşünsün kendisi hakkında. hücuma yönelik önde oynayan yabancı oyunculara milyon euro'lar harca, takımın esas iskeletini oluşturan yerli politikan bu olsun. o zaman yolun açık olsun derler adama.
oyun stili gattusoya benzeyen ama sadece stilin benzemesi ile yetinen futbolcudur.. hızlıdır, hırslıdır ama pek iş yapmaz.. Gs onu bizden neden aldı hala anlamadım, ama helal olsun tepe tepe kullansınlar..
tam olarak şudur:

görsel
hiç birşey olmayan adam, hem bu kadar düz olup hemde galatasaray ın ortasahasında banko oynamak ancak şansla alakalıdır. idda ediyorum alt yapıdan herhangi bir mc oynayan 18 yaşında çocugu çıkartın bundan daha kötü oynamaz. ayrıca sarp gibi simitçi kılıklı bir adam yada ayhan gibi çirkeflikte sınır tanımayan bir herif varken cana yı oyundan alan hagiye de en içten dileklerimi sunarım.
ulan geldiğin güne lanet olsun be.
insan bunca sene kendini geliştiremez mi?

(bkz: barış ı da al git)
bursaspor bu adamı gönderdiği sene yerine hüseyin cimşir'i oynatıp,bir de üstüne şampiyon oldu.anlayın artık...