mustafa sarp

ağzıyla kuş tutsa bana yaranamayacak futbolcudur.bir takımın başarılı olabilmesi için gerekli olan futbol zekası bu adamda yok.aynı zamanda takımdaki bir çok oyuncuda yok.hepsi hırslı mücadeleci ama futbol zekasından yoksun futbolcular belki ama galatasaray'ın bu oyuncularla başarılı olması imkansız.

futbolda hırs olacak ama hırs, yetenek ve zeka ile birleştiğinde işe yarar.aşağıda linkte verdiğim geçen seneki necatinin attığı golde mustafa sarp'ın ne kadar aptalca müdahale yaptığını göreceğiz.araya atılan topta mükemmel depar atıyor koşuyor necatiyi yakalıyor buraya kadar her şey iyi ancak kale ile rakip arasına girmesi gerekirken mükemmel zekasını konuşturuyor ve golü yiyoruz ve bu gol bizim türkiye kupasından elenmemize sebep oluyor.koştu,yakaladı ama golü yedik ne anladım ben bu işten.

galatasarayın şuanki içinde bulunduğu durum bu.koşuyorlar,mücadele ediyorlar belki ama zeka yok(servet,ali turan,sabri,gökhan zan,mustafa sarp,barış,serdar özkan).galatasaray'ın mustafa sarplara değil okan buruk'lara,tugay'lara hagi'lere ihtiyacı var mustafa sarplara değil.
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=102418893122497 (bu gol benim mustafayı silmeme neden olan gol)