1. 1.
  istanbul fatih ilçesi belediye başkanı.
  3 ... vernon sullivan
 2. 2.
  mahalle sakinlerinin kendisine sürekli şükranlarını sunduğu belediye başkandır."mahallemizi aydınlatan belediye başkanımıza teşekkür ederiz" mahalle sakinleri,"mahallemizin çevre düzenlemesini yapan" "parkımızı düzenleyen" vs... bazen merak ediyorum acaba belediyenin görevi nedir,bunlar zaten belediyenin görevi değilmidir diye.ayrıyetten de bu mahalle sakinlerinide gerçekten çok merak ediyorum. duyarlı insanlar para toplayıp bez afiş hazırlatıp teşekkür ediyorlar.ama bize uğramayı hep unutuyorlar galiba.
  1 ... babylonia
 3. 3.
  23.dönem samsun milletvekili.

  (bkz: adalet ve kalkınma partisi)
  ... vernon sullivan
 4. 4.
  bir dis hekimidir.
  ... tu kaka bana
 5. 5.
  "tüm sevenlerin 14 şubat sevgililer gününü kutlarım. mustafa demir" şeklinde afişler astıran ve bendenizi yaran belediye başkanı.
  2 ... yoga yapan mistiq kedi
 6. 6.
  bayındırlık ve iskan bakanı olan samsun milletvekili.
  ... delgado
 7. 7.
  Samsun'un 12 yıllık bakanlık hasretine son vermiştir. yeni kabinede kendisi bayındırlık ve iskan bakanlığı görevini üstlenmiştir.
  ... bilinmeyen denklem
 8. 8.
  17 Ağustos depreminin ardından Kocaeli'de inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedelerin konutlarından çıkarılıp, yerlerine bazı polisler, vali yardımcısı ve diğer bürokratların yerleştirildiğine ilişkin sorulara "haberim yok" yanıtını vererek ne kadar başarılı, duyarlı(!) olduğunu kanıtlamış şahsiyet.
  5 ... i belong to che
 9. 9.
  Bayındırlık Bakanıdır kendisi.

  Kpss'de kopya çektiği anlaşılan ve 119 net yapan Harun Aydın'ın daha önce referansı olmuş kendileri, hemde trt başvurularında.

  http://www.milliyet.com.t....2010/1311004/default.htm

  (bkz: yazık)
  1 -1 ... wecihii
 10. 10.
  ne yazık ki trabzon'lu olan akp samsun 1. sıra milletvekili adayı.
  (bkz: suat kılıç)
  (bkz: cemal yılmaz demir)
  ... eskizamanhikayesi