1. 1.
    mustafa cengiz
    ... leo blackfin
  2. 2.
    Bize paralı degil, kulübün parasını akıllı kullanacak baskan lazım. ünal aysal'dan daha zengini gelmez, sonuc? borç bırakarak gitti.

en fazla zarar ettigimiz bölüm oyuncu transferleri ve onlara ödenen yıllıklar. yüksek bonservis harcamak çok iyi takım kurmak anlamına gelmiyor, bunu artık idrak etmek lazım.

sonuç olarak dursun ve ekibi prof. bir yönetim yapısı kuramayacagı gibi düsük meblalara kaliteli futbolcuda alamaz. bence dursun artık gitmeli..
    2 ... gandalfdayi
  3. 3.
    Allah'ın izniyle yarın yeni başkanımız...

Hem otoriter hem futbol bilgisi mevcut.

Diğer eski başkanlar kadar parası olmasa da para kullanmayı iyi bilen bir isim..

Hayırlısı..
    3 ... asi horoz
  4. 4.
    yeni başkan. karşısında olabilecek en kötü başkan örneği var. bundan ders çıkarırsa başarısız olma gibi şansı yok.
    ... deathman
  5. 5.
    galatasaray'ın yeni arap asıllı başkanı. çok para harcayacak galatasaray ileriki dönemde.
    1 -2 ... faytonfayt
  6. 6.
    Galatasarayın yeni başkanı. Dursun özbekten daha kötü olabileceğini düşünmüyorum.

Buralardan yer ayırtayım şimdiden. Her başkana olduğu gibi buna da çok sövülecek.
    2 ... bahtsizliseli
  7. 7.
    Insallah dursun ozbek'in hatalarını görüp ders çıkarır ve aynısını yapmaz. Gerçi kimsenin onun kadar vizyonsuz olabileceğini düşünmüyorum. Bu sene yine iyi de geçen sene resmen anadolu takımı mantigiyla yönetiyordu.

Allah yar ve yardimcisi olsun.
    ... nemecic
  8. 8.
    5 milyon doları 5 dakika sonra yatırdı Kaynak: 5 milyon doları 5 dakika sonra yatırdı.
    mustafa cengiz
    5 ... true
  9. 9.
    Tarihi bir seçimle dursun özbek i hiç ihtimal yokken saf dışı bırakarak gs'nin 37. Başkanı olmuştur. Helal olsun.
    1 ... sinemam1986
  10. 10.
    Hoşgeldin Başkan.
    Yağlı suratlı kirli elbiseli dursun gitti yerine baba Mustafa geldi...
    3 -1 ... ozan oyunbozan