bugün

Gelinlikle duyurduğu sevindirici olay. Darısı traveler'e
https://twitter.com/odatv...Gf00Gkx4mmJL0Gfw&s=19
Gözlerim kanadı lan!
gelin olmuş gidiyorsun...
Ayhşj, gelin olduuum, gelinşjh oldum jşçatlayınhş.
Saygı duyuyoruz da madem gelinlik giydin, kadın gibi ol çiçeğim. O saçlar ne öyle? kına gecesi olsa neyse.
Şu sosyal medya yüzünden ne kadar boş beleş insan varsa ünlü oldu!
Bu hani "motoooorrr" diye bağıran beyefendi değil mi?
işte bu ve bunun gibiler toplatılmalı. Açtım psikolojim bozuldu ya sanki çok normaldi .
Yok aman eksik kalsın mq.

Aşk meşk evlilik allah korusundu...

Amin...
amına koyduğum travestimisin gaymisin orospu çocuğumusun nesin amk nesin.
Bir ben gelin olamadım. Traventen kardeş bile olmuş.
ibne olmuş gidiyorsun
bana veda ediyorsun
sakın ağlama diyorsun
ağlamamak elde değil

Şaçlarında sırma telin
Neden sustu tatlı dilin
Dün bana verirdin bugün ele verdin
Ağlamamak elde değil

beline strapon takıp
Dertli pınar gibi boşalıp
Gül yüzüne bakıp bakıp
Ağlamamak elde değil

yeni bestem true için yazdım.
Netflişk var mı sizde netflişşşk bilen varsa film falan seyrediliyormuş. Bende izlemek istiyom bul beni netflişşş. Diyordu bir zamanlar.
Sosyal medyada ona buna peltek, peltek konuşarak laf yetiştirirken sosyal medya ile bir şekilde kendini ünlü etmiş, yine olmayan peltek sesi ile kendini bir şekilde şarkıcı yapmış, şimdinin en popüler düğün şarkıcısı, evet bu adamı ciddi ciddi düğünlerine çağırıp yüklü bir miktar para ödeyip konser verdiriyorlar, arz meselesi demekki seveni varki,real iş sahasında karşılık bulabiliyor.
kaç dakikadır düşünüyorum ne yazsam diye bundan başka bir şey çıkmadı.

(bkz: vay mk)
Damat olarak hayata tutanamayan ve ne olduğu bilinmeyen tuhaf görünümlü kısmı erkek görünümlü dişilik paterni yönelimi...
Bir şey dicem.

iğrenç bir canlı.

Homofobik değilim ama bu da olmaz ya.

Kuşum aydın’dan buraya nasıl geldik?

Ülkenin gay kalitesi bile mi geri gider amk.
şu vatandaşın başlık olması bile şu sözlüğe hakarettir.
Murat övüç en olmaması gereken şeyleri oldu bu ülkede. En borazan sesine rağmen şarkıcı oldu, erkek olmasına rağmen gelin oldu. Daha ne olur düşünemiyorum bile.
Homofobiğim. Önde gideniyim hem de.

Böyle görüntüleri görünce tiksiniyorum bu insanlardan. Git kime vereceksen ver beni ilgilendirmiyor ama ibneliği bu kadar güzel bir şeymiş gibi göstermenin manası yok bence.
Yahu para için yapılan şovlar işte neden ciddiye alıp analiz yapıyorsunuz.

Bu adamın kocaman oğlu var deli gibi para yediriyor ona. herkes mutlu. eski karısına bile bakıyormuş hala. Neden bunları biliyorum ben de şaşkınım*