bugün

Az önce powertürk te dinlediğim şarkı. Gripin de söylüyor. Güzel bir şarkı. Açık ve net.
Süper bir nakarata sahip şarkı. Açık ve net.
Az önce dinlediğim ve Sevdiğim şarkı.

https://youtu.be/VVagCk3K3xg
Sesi Birol namoğlu'na çok fazla benzeyen bir arkadaşımın sesinden hergün uyumadan önce dinlediğim güzel şarkı.
ders çalışırken karmaşık olan listede bir anda çalıp dikkatimi yerle bir etmiş şarkı.
sahici başarılı.
Ohannes dedim, o nasıl güzel şarkı lan.
Çaldığında radyonun sesini kıstığım, bir takım değişik seslerden oluşan şarkı yırtığıdır.
plansız aşktır.
Büyük bir ihtimal ileride dizi ismi olacak tamlama.
Beğemediğim şarkı. Çok sık etrafta çalmasına rağmen beğenmedim.
Ne guzel sarkidir. Gripin uyelerinden birol namoglunun eslik ettigi on numara sarkidir.
keşke sadece birol namoğlu söyleseydi.27 adlı diğer kişi fazla böğürüyor.
bu nasıl şarkı ? vuruldum.
sözleri anlamsız şarkı.
Ah muhtemel aşk için
Virane oldum
Bir an-ı aşk ömrüme
Divane oldu

günün şarkısı olsun bari.
sözlerinden hiçbir bok anlamadığım şarkı.
muhtemel aşk diye şarkıya giriyor. anlamı ne diye düşünürken şarkı bitiyor amk.
Şu aralar sıklıkla dinlediğim, beni ağlama derecesine kadar götürüp getiren şarkıdır.
ihtimali olan aşk demektir.
Çaldiginda kiralik aski animsatan sarki.
Söyleyenlerde gayet başarılı ama Bu şarkıyı dinlediğim ilk günden beri bunu hayko söylemeliydi dedim halada diyorum.
Çok iyi olmazmıydı sözlük?
gece gece... bitiren şarkı.
Muhtemel aşk için virane oldum sozuyle beni benden alan sarkidir.
Dinlerken muhtemel aşk ne demek amk diyeceğiniz şarkı.
böyle şarkılar dinleyen birisi değilim aslında ama geçen nasıl oldu bilmiyorum denk geldi sonra başa sardım dinledim. huyumdur pek fazla dinlemediğimden bu tarz şarkıları dinlerken sözlerine de bakarım, sözlerini okuyunca içim bi cız etti. yaptıklarımı -aptallıklarımı- ve yaşadıklarımı hatırlattı, hani izleyen bilir kader filminde bekir diyor ya "yine aynı karın ağrısı" diye öyle bişey oldu bir an gittim hiç hesapta yokken 2 bira aldım.

ha şimdi ben bunları buraya niye yazıyorum? biram yok, yine aynı karın ağrısı, yine bu şarkı ama eyvallah şarkı güzel...
Bir anda radyoda çalmış olup, uzun uzun düşünmeme neden olmuştur.

Mükemmel bir şarkı olmuş be!