bugün

Fıstık gibi olan oyuncudur. Diziyi izlemiyorum ama kendisi fıstık gibidir maşallah.
Yavşak piç gücün Aliye mi yetiyor?
kıl bir dizi tiplemesi. ama en sonunda ali'ye fit olup arayı düzeltecek muhtemelen.
ben dizi başlarken demiştim (daha dizi hakkında bir şey bilmiyordum) bir tane kaslı ve öfkeli olur diye. heh işte bu adam o ihtiyacı karşılıyor.
Ali vefa tam ameliyata girecek hoop kapıda beliriyor "durun ameliyata ben gireceğim" diyor.
Hee sen gir amin oğlu. O ameliyata da sen gir, öbürüne de sen gir, bütün ameliyatlara sen gir bıçak paralarını hep sen al diğerleri de taş kökü yesin.
Ha bütün ameliyatlara girdiği yetmiyor bir de hastane sahibini pompalıyor çakal.
az sabredin alinin öldü zannedilen abisidir o, sakin olun, elbette gıcıklık yapacak dizi izlensin değil mi, zaman zaman pompa da yapacak, genç asistanlara da sarkacak dizi bu ya sakin ol çek bir fırt.
Muhtemelen onun da otistik bir biraderi var.
Islahat fermanını tekrar yazdıracak güzelliktedir canımızdır.
ali vefaya bir türlü ısınamamış doktordur.
Tam bir şerefsizdir. Tabi ki orada ki ağbiye demiyorum yönetmenin dediğini yapıyor da. Ulan hastanenin önünde öyle bağırılır mı oğlun yaşındaki çocuğa. Ulan ben olacaktım ki derdim ağa mısın paşa mısın it. Kendini bir poh mu sanıyon liyakatsiz pezo. Gel lan çıkışa diye. Afedersiniz biraz çıkıştım ama mazluma el kaldırana el kaldırırım net. Çakal ya.
onur tuna.

lisedeyken pis içerdik. sigarada kullanırdık. disiplin cezalarımız vardır.

çanakkaleden bursa ya geldiğinde okulda kendisini ilk ben karşıladım. izmirdeyken pis ortamlara girdik.

yakışıklı kardeşim e doktorlukta yakışmış.

öptüm.
bi türk doktoru bizi gururlandıracak bi şeyler yaptı diye sevinip başlığa tıkladım; dizi karakteri çıktı mına koyim.
kutsi oynasa daha iyi idi.
Patronun kocası. Mekanın sahibi gibi davranıyor. Aşırı özgüven sahibi ve insanları küçük görüyor.
Acıkma Ferman.
Tercihim kurtlar vadisi ferman. Selam ve He acıkmışam ile.
Tercihim kurtlar vadisi ferman.
dışı sert içi kalbi yumuşak bir doktor.