bugün

(bkz: motorola hayrola)

edit: offf... offf... ne iğrenç bi adammışım lan ben.
yurdum tikilerine hitap eden amerikalı telefon üreticisi. v serisi telefona sahip olmayan tiki bir kız meyvesiz ağaca benzer, eksiktir, yarımdır..
almayın aldırmayın bu firmanın telefonlarını kendinize yazık erdersiniz.
artık adı unutulmaya yüz tutmuş markadır.
uzanlarla yaşadığı olaylardan sonra ülkemizde hemen hemen yok olma noktasına gelmiş olan firma. durumlarını düzeltmek için pek bir çaba göstermemeleri de ilginç.
"Yılın teknolojik "oyuncakları" sıralaması yapan Time dergisi, 1 numaraya iPhone olmayan bir cep telefonunu koydu: Motorola Droid. "
Bu haberle bizleri şaşırtan cep telefonunu üreten şirkettir. Iphone'um olmasına rağmen Droid kıskanmışımdır.
servis konusunda yetersiz firma, ayrıcana diğer bilimum bilinir firmalar değişimlerde ya aynı modeli ya da daha iyisni verirken( aynısından yoksa tabi) müşteri memnuniyetini düşünerek bunlar size daha kötüsünü teklif etmektedir, bu altyapıyla zor tutunurlar tabi türkiye'de.

ekleme: neden tutunamıyorlar mesela örnek vereyim benim arkadaşlarımın birinde sony ericcson vardı bozuldu nerdeyse 2 katı değerinde ve özellik bakımından 2 katı olan bir tel verdiler, keza samsung u olan arkadaşıma da öyle ama motorola size eğer telefonunuz bozulursa üst model diye sizin eski telefonunuzdan daha kötü özellikte bir tel veriyor.
ürünleri için teknik destek yetersiz olsa da dünyanın bir numaralı telefon üreticisi olan bu firmanın telefonlarından tamire gönderilme durumu nadiren rastlanılan bir durumdur.ve66 modeli 5 mp kamerası ve wi-fi özellikleriyle muadillerine göre neredeyse yarı fiyatına olup,linux işletim sistemi yüklüdür.
telefonlarının kullanımı genelde zordur. türkçe özürlü modelleri vardır. menüleride bir garip olur. örnek olarak menülerde "gönder" ya da "bluetoothla gönder" seçeneği yoktur. en azından benim gördüğüm bir iki model böyleydi. kopyala ve ya taşıyı seçersin, nereye göndereceğini seçersin sonra bluetoothla gönder seçeneği çıkar. ters mantıkla çalışır bu zımbırtılar. orjinal mi bilmiyorum, çin üretimi bir c117 modelinin, kaç kez sert bir şekilde beton zemine yüzüstü çakıldığına şahit oldum. ama o nasıl sağlam telefon, hiç bir hasar yok tebrik ediyorum çinli arkadaşları. ayrıca metal kasa telefonları da vardır. motorola telefonların en büyük özelliğidir sağlam olmaları.
türkçe internet sitesi olamyan telefon üreticisi.
uzanların türkiye den nefret ettirdiği teknoloji şirketi.
bugüne kadar dünyanın en karizmatik telefon tasarımına sahip cep telefonu şirketi..!
(bkz: v3)
1 yıl kullansanızda menüye alışamazsınız ya şu tuş yada şu ikon ne işe yarıyordu diye düşünürsünüz.
bugüne kadar dünyanın en güzel cep telefonu reklamına imza atmış cep telefonu üreticisi.
evet v3 artık birinci telefonum değil belki ama her zaman gönlümün sahibi.
motorola flipout kullanıyorum harika bir tasarımı var '' telefon mu bu '' diye şaşırıyor millet android ile de çok güçlü. seviyorum bu aleti.
Bugün itibari ile Google tarafından 12,5 milyar dolara satın alınmıştır.
en ince 4g telefon tanıtmış cep telefonu firması.
yeni 4g telefonun özellikleri şöyle:

4.3 inç qhd süper amoled ekran
gorilla glass koruma özelliği
1.2 ghz çift çekirdek ti omap4430 işlemci
16 gb dahili bellek
microsd bellek yuvası
1800 mah pil
android 2.3.5 gingerbread işletim sistemi
7.1 mm kalınlık
8 mp kamera
ön yüz kamerası
4g/lte desteği
bluetooth 4.0 desteği
wi-fi özelliği
127 gram ağırlık.
ABD'de bu ayın sonunda iki yıllık sözleşme ile 299.99 dolardan satışa sunulacak telefonun Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ve fiyatı ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor.
blackberry ile android'i birleştirerek belki de birçok kullanıcının fantezisini hayata geçirmiş firma. pro+'nın özelliklerine göre fiyatı da uygun hani.
xoom tabletler patlayınca zarar kaçılınmaz oldu tabi. google ortaklığı firmaya iyi gelecek mi bakalım.
patent mevzularında apple karşısında galibiyet alan yegane firma(sanırım).
3300 mAh değerinde hayvan gibi bir pile sahip olan cihazı sadece birleşik devletler'e hapsederek bunca zamandır diğer ülkelere ayıp eden firma.
satışa çıkarılacaktır.
görsel
görsel
görsel