bugün

mortal kombattır. öyle law la, kingle falan olmaz bu iş. sub-zero şamarı bi koydum mu bayıltır o yoshimitsu gibilerini.
(bkz: sonya blade)
bitmek tükenmeyen kombolara sahip karakterler ( law, king, eddy ( bunu yanlış yazmış olabilirim )) yüzünden ortalama iki oyuncu arasında karakter seçimine bakan bir oyundur tekken.

mk ise, aldığınız karakterden ziyade karşınızdaki karaktere göre oynanması gereken bir oyun ( mk 3 ve serilerindeki ninja smoke, noob saibot , sub-zero gibi komboları buglu karakterler haricinde tabi.).

ama mortal kombatın bu karşılaştırmayı kazanmasının bir sebebi vardır; yenilseniz bile, o finish him çağrısı, ve fatality yapsa da izlesek beklentisi.
mortal kombat'ın karakter, hareket ve olay zenginliğiyle kazanacağı karşılaşma. oturup tek tek her adamın hareketini ezberlersin, yumrukla tekmeyle halledilecek şey değil bu iş.
mortal combat'ın verdiği zevk ayrıdır.

(bkz: fatalities)
iki gündür mortal oynuyorum ve oyumu mortaldan yana kullanıyorum.
(bkz: nordin amrabat vs fatih tekke) diye okudum. ne içtim lan ben yine.

tanım: çok manyak karşılaştırmadır.
lei wulong ile Tekken'in kazandığı karşılaştırmadır.
mortal kombatın karakterleri daha cix ama oynama zeki açısından tekken derim.
dövüş oyunlarında ilk göz ağrım olması nedeniyle oyum tekken'e
ikisi de güzel oyun.. dövüş serileri içerisinde bir tek street fighter'ı sevmiyorum.. eskiden güzel olsa da şimdi çok yapay geliyor.. o sebeble bu versusun benim gözümde bir galibi yok şu an..
mortal combat alır.
yoklukta tekkende gider ama mortal kombattaki karakterler hareketler ayrı bi güzel.
Sadece scorpion tek başına bütün tekkene bedel.
Yetmez derseniz sub zero ile combo yapilabilir.
Kesinlikle mortal kombat!!!
street fighter koyar geçer.
mk kucakta hoplatır.
mortal kombatın skilleri daha büyüleyici olduğundan alacağı versusdur.
tekken oyuncusuyum ama mortal kombat daha bir doyuruyor daha bir kanlı filan sanki?
Street fighter ikisini de döver.
ikiside iyidir seçim yapıp bir döneme saygısızlık etmeyeceğimdir.
tekken oynarım ben evde tekken..
ohşşş..

neyse, tekkenciyim ben..
hatta jack!
tekken, arkadaşlarlayken adlı bir capsi görene kadar emin değildim. şimdi eminim mortal kombat.
tekken çocuk oyunudur, mortalı öyle herkes oynayamaz.
Tekken zengin oyunu izlenimi verdiği için emekçilerin sesi scorpion'un mortal kombatı favorimdir.
Aslında tekken zaten kombatla yarışamaz. Street Fighter onun rakibi.
Mortal kombat muzigiyle bile ezer gecer.