bugün

Galiba bana aşık. Bir güzel yazar. Ama bizden olmaz.
bizden olur. evet.
bir hanımefendi yazar.
11. nesil astsubay aday adayı. hoşgelmiş sözlüğe.
Hoşgelmiştir.
erkek olduğu kadar troll da olan küstah yazar, evet.

aynı zamanda çükü burnunda ergen yazarlarımızın kalbini kırmış ve sözlükte kadın olduğu yalanına inandırmaya çalışmıştır.

sözlük komutanımız zall yahut diğer yetkililerce bu ibnemtrak davranışlar sergileyen arkadaşı alay dışı etmek gerekmektedir.
mükemmelsin trollendin canım gülümse...
kadın değildir erkektir gösterdi gördüm.
bir yazar.
alayınız çıldırmışsınız .
nick altına girilen enrtylere cevap veren tahmini 17-18 yaşlarında olan 11 santimetre babafingoya sahip olan yazar kırıntısı.
sözlük yazarlığı üslubundan oldukça bihaber, yazar yolunda ilerleyen fakat yönü şaşırmış genç beyefendi. bilmukabil minik bi paşa.

muhtemelen dysania sendromundan muzdarip, kadın takliti yapmayı ve seksist tepkiler toplamayı kendisine şiar edinmiş zat.

babası yaşındaki, yıllardır sözlük yazarı olan keza yaşadığı yıl sayısı kadar eğitim görmüş şahısları deyim yerindeyse keklediğini zanneden iptidai kişi.
zarifpikachu ölümsüzdür dedirtti.
iyi bir yazar. dünya ahiret bacımdır.
kimsenin yiyemeyeceği yazar. hoop derler adama. evet.
çok kıymetli bir yazar kendisini cok severim mükemmel ve eşsizdir ego denilen şeyden zerre yoktur mor vampir diyebiliyor bilginize .
Abisinin kurdu (bkz: morkurt).
gizlimiz saklımız yok *
10 nickaltı görünce öldü sandım. Arkadaşlar bir günde 10 nickaltı sadece ölen yazarlara giriyoruz. Lütfen dikkat edelim.
arkadan serdar ortaç gıybet şarkısını verirmisin moderator amca * *
Biz onu dişi diye değil insan olduğu için sevdik.
Bir yazar.
beni sevmeyen ölsün hiç işim olmaz...
edit;kalbim güzel gerisinin bir önemi yok
ben de yiyebiliyor muyum.
bir yazar.
çok sevdiğim bir yazar çok mütevazi kendisinin desti izdivacına talibim .
https://www.uludagsozluk.com/e/35114986/ sanırım arkadaş fazlasıyla kıskanç ve yalancı çıktı ...
sinsi yılan bir yazar .
hakkimda iyi yorum yapanları bile gözden çıkarıyorlar hahahahhaha *