bugün

entry'ler (326)

türkiye gerizekalılaştırılıyor

Türkiyenin gerizekalılaşması ile herkesin uzaktan yakından alakası var.

eşi aldatmanın ahmaklık olması

Kardeşim bir tane insanı sana emanet ediyrlar senin zihnindeki sonsuz dünyanın aynısı ondada var. Ne diye bir cinsellik merakına karşındaki eşsiz sonsuzluğu elinin tersiyle itersin?

en pahalı seks oyuncakları

Kim Kardashian.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Disturbed-The Night.

on birinci nesiller sözlükten siktirsin gitsin

oytunkaran'ın her 3 dakikada bir canlandırdığı başlıktır.

çıplak gösteren gözlükle dikizlendiğinizi anlamak

(bkz: derdini sikeyim) başkada bir entry girilemez heralde.

kızların orospu olması

Kızlar orospuysa erkeklerde ibnedir. Hayat hepimizi eşit miktarda sikiyor çünkü.

yazarların tek satırlık özgeçmişi

hayatımı stan lee çizdiği için mutluyum.

atatürkün arkasındaki gizemli zenci

anakin skywalkerdır.

gecenin yarısı barda götü başı dağıtan kız

açan yazara kelepçeler biraz sıkmayacak mı diye sormak istediğim başlıktır.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel Günlerdir evden çıkmayıp eve kapanan yazar tipi...

transhumanizm

Başta anlaması zor geliyor ancak tamamen düşündüğünüzde... mantıklı bulmaktan başka bir şey düşünmek istemiyorsunuz.

Sözlük insanlarının hiç biri bir ölümü bile kaldıramazken azıcık katliama şahit olan yahudiler paraya hükmediyor biraz orta çağ gören avrupa medeniyeti yaşıyor. Bizlerde kuranın anlattığı medeniyetler gibi yokolmayı beklerken sapkınlık yapıyoruz.Yanlış anlaşılmasın. Sapkınlık kimin kiminle ürediği değildir. Sapkınlık birilerinin kıyafetine karışmak,Atatürk ün ilkelerine bağlı kalmak yerine resmini alıp yavru çocuk muamelesi yapmak, Türk ismi üzerinden prim yapmaktır.

Kkonudan sapmadan bu kısa gaz yazısı ile beraber tavsiye ettiğim bir düşünce biçimidir.

lisedeki dostların üniye geçince sizi unutmaları

Lise insanlığın survivoru gibi bir yer.

bütün erkeklerin sapık birer pislik olması

Diyelimki hepimiz sapığız hepimiz pisliğiz ve sen bunu kanıtladın. Eeee? Sonuç?

sevişmesiz başlık

bu entryler dursun okuyun ve anlamayın nedense gerekli gayret zaten birinizde dahi yok benim tek dileğim bunun silinmemesi ve insanların bir süre burada aktif olması size iyi geceler.

sevişmesiz başlık

Şuan bunun haricindeki bütün başlıklarda belirli bir kesimin hala cinsel tercihini yapmaya çalılması gibi bir gerçek dönüyor ben yazmaya devam edeceğim çünkü ilgi alanım şuan ortalıkta dönüp dolaşan çiftleşme mevsimindeki tilki sürüsü değil benim amacım sensin. Gelecekte veya şuan benim yazımı okudun ve devamı için aşağı kaydırdın bu mazzam ama en az okudukların kadar. Sana inancını kirletmeden hemen öncesini anlatayım çocukken ilk elde edemeyişine kadar her istediğin veriliyordu ama o kadar küçüktün ki ilk ilgilenmediklerinde yenilgi sandın çünkğ o zaman inancın vardı ama seni henüz gelişmemiş olarak gördüklerinden sana o şeyi vermek için çaba göstermediler. O gün seni pes ettiren ve ilerde ama ya olmazsa haslatalığını kafana sokan her neyse unut onu gitsin. Sen ona bel bağladın sen ondan umdun neden? Ne diye başkalarından bişeyler bekledin isteklerinin kaynağı sen değil misin onları alacak olanda sensen ne diye? Ne diye bel bağladın dışardan gelenlere? Çünkü çocuktun ama artık çocuk değilsin. Yaşından bahsetmiyorum dünyada geçen zamanın sadece sayılardır. Sen asıl çocukluğu kendin katlanabildiklerini elde ettiğinde bırakırsın... Devam et yazımı oku. Bana bir görev verildi bunu herkes okumayacak okusada herkes anlamaya çalışmayacak. Sorunda bu ya keşke herkes yapsa diyorum ama sen geliştirip beni anladığında neden onlarada anlatamayasın? Lütfen takip et notlarımı...

sevişmesiz başlık

bu sözlüğe bir armağan olacak bir entrydir.

1 kblık bir metinle karşı cinsin zevklerini bir yanılgıya uğratarak veyahut beyhude çabalarla onun beğenisini kazanmaya çalışarak bir miktar sıvıyı bir miktar hormonla salgılamaya çalışmak için bilgi kaynağı niteliğine geçebilecek uluslar arası sanal bir arşivin içinde sözlük adı verilen bir sanal sitenin bilgi içeren başlıklarını geriye doğru fırlatıyor ve sosyal kalitenizi hayvansı dürtünüze takas ederek insanlık kalitenizi bir kademe daha alta indiriyorsunuz.

Transhumanistim olay gözümde bu sen bu yazıyı okurkende beni sevişmemiş bakir bir ergen olduğumu düşün ve gül geç. Sakın beni umursama lütfen ne de olsa bu ülkedeki diğer insanlar gibi pes etmişliğin kölesi olup hepi topu 1000 ve 2000 gibi sıfırı sınırlı maaşlara çalış ve sonra dünyada herkese yetecek kaynak olmadığına inan. Dürüst ol rızkını veren allah-ateistsen direk ölmeyi düşün çünkü tanrının olma ihtimali varsa ki düşükte olsa var emin ıl tanrı orda da ortaya çıkıp sana ce ee yapacaktır o yüzden bu anlatıyı bozma- sence neden sınırlı olduğunu düşündüğün bir dünya yaratmış olsun. Söylesene cennet nerde adem dünyaya sahiden düştü mü? Blöf yapma bu dünyanın yanılgı plduğunu her din her öğreti bilir. Yani burası cennet ve inancını yönelttiğinde burayı cennet yapacak olanda sensin ben buddha değilim görmeyen sensin ama daha fazlasını anlatmayacağım.

çünkü sen ve diğer sözlük insanları zaten istese de istemesede merak edecek bunun devamını siz sadece okuyun ve sorun.... bu dünyada sınırlı olan hiçbir şey yok.

i don t care

fall out boy un aynı isimli şarkısı bulunmaktadır.

kezbanların kendini mathilda zannetmesi

klavyeden yazınca pro sanıyor kendini bu mahmutlar ahahahahah.

sözlükte bazı erkeklerin embesil olması

ben çözdüm efenim hepsi annelerinin dizinin dibinde yaşayan sünepe evlatlarıdır.