bugün

gelişmeler bölümünde yazılan doğruysa pek bi üzüleceğim durumdur . sözlükte yazılarını takip etmeye çalıştığım ender yazarlardandı .*
böyle devam ederse bir çok yazarın bu diyarları terkedeceği bellidir.sözlükteki kaliteli simalardan biriydi gitmesini üzüldüm.insallah benim gibi geri döner.
en yakışıklı artis kıvamındaki yönetmen yazar,bursanın yeşilinde mavi gözlü kahraman.niye yazmaz oldu diyordum halbuki ben bakmaz olmuşum. nerdesin diye mesaj atacağıma, keşke halini hatrını sorsaymışım dediğim iyi insan...
pasaportu da fotoğrafları gibi kolpa olan yazar. geçen gün bana "100 dolar'a sana da yapayım bi tane" teklifinde bılundu.
bana yazdığı son entry ile beni çok mutlu etmiş, içeriğinden çok zamanlaması ile ilgilendiğim, bundan sonrası pikniğe dediğim, uludagsozluğun bana kazandırdığı en önemli değerlerden biri.
bir küçük karpuzu bana çok görmüş yazar. pikniğe gelse ben ona elimlen dürüm yediririm be...
bir sonrakı beyanımlan 100. beyana sahip olacağım yazardır
100. beyanını ben gireyim dediğim yazar.diyet dinlemem tıkarım ağzına dürümü acılı ohhh
5. sayfasına geçmesinde bir katkım olsun istediğim yazardır. alelacele yazılmış bir entrydir sırayı kaptırmamak için, sonra editleyeceğimdir.
şu sıralar gobek baglamıs yazardır**
(bkz: bira gobegi)*

edit : gobegin bira gobegi olmadıgı ortaya cıkmıs, kendisinin rakı hayranı oldugu ve gobegin kaynagının rakı ve yanında kurulan cilingir sofrası oldugu ortaya cıkmıstır.
bu durumda kendisi uludag sozluk fasıl zirvesinin bas kahramanı olacaktır
ayar almaktan gurur duyduğum yazardır. sözlüğün seviye bakımından en iyi yazarlarından biri olan arkadaşımızdan ayar almak; tarafınca takip edildiğinin okunulduğunun bir göstergesidir. bu da mutluluk verir insana.
(#201055) entrysine ithafen "hadi bakalım uludag sozluk fasıl zirvesinde görecez, hodri meydan" dedigim sahsiyet
kendisinden ayar almadığım için üzüldüğüm yazardır. ama olsun ev ve cep telefonu iş adresi takıldığı mekanlar 10 değişik kızla çekilmş resimler hepsi elimdedir.
not:gözler mavI *
pink martini seven, yazılarını beyendiğim yazar arkadaşım.
ilk mesajlaştığımız gün benden çok farklı bir karakter olduğunu düşünmüştüm * *. hatta girdiği bir entryde bana ayar verdiğini sanmıştım. "bu entry benim için mi?" diye sordum. bıkmadan usanmadan aramızdaki problemleri çözdüğümüzü söyledi. şimdilerde anlıyorum ki aslında kendisine çok büyük bir ön yargıyla bakmışım. çokta kötü biri değilmiş. * * *
entry lerimi beğendiğini söyleyerek beni daha da yüreklendirmiş ve çoook mutlu etmiş teşekkür edilesi yazar arkadaş. ayrıca bana tavsiye ettiği bir şarkı var ki müzik kulağı da dehşet bir yazarmış dememi sağlamıştır...
bursa halı saha zirvesi ne elinde laptop çantasıyla gelmiş, biz içinden son model bir aygıt beklerken, maç yaparken entry girmek bu olsa gerek diye düşünürken, elini çantanın içine sokarak şortunu, formasını ve diğer maç malzemelerini çıkarmıştır.* yazardır, takım arkadaşıdır.
çölde vaha.
sözlüğün en bi hakikatli, arkadaşları için hiçbir meşakkatten kaçmayan yazarıdır. *
"eh artık yeter! bi zirveye gel!" dedirten gizli saklı şahsiyet..*

ayrıca: (bkz: eski toprak) *
entry'lerini takdir ettigim, yakinligi ve bursa sevdalisi olmasiyla da beni mest etmis, duzgun yazar.
-spacesini istanbuldaki tüm internet bağlantısı olan bilgisayarlarda engellediğim, zira engellemez isem bekar bir şekilde öleceğimin kesin olduğu
-zirvelere gelmeyerek sanki birşeyler gizliyormuş havası yaratan, acaba montajelemanı, montajelemanı değil mi, yoksa sadece bir eleman mı, tüm yazdıkları montaj mı, resimleri fotomontaj mı dediğim
-dünya karavan ithalatının yüzde 98ini elinde bulunduran
-19 mayıs adada piknik zirvesine de katılmaz ise ilk işimin 4 haziran montaj ın evi zirvesi organize edip tüm sözlük yazarlarını montaja götürmek olan
-sözlüğün adam gibi adamlarından
-ayrıca entrylerde maddelemeyi hiç sevmeyen
yazardır. sevgiler, saygılar...
evindeki modem bozulduğu için 1 haftadır geceleri sözlüğe giremeyen yazar. tek tük çevirmeliden bağlansa da pek randımanlı olmuyor.

(bkz: montajelemanı na modem alalım kampanyası)
(#246435) entrysinde yüzümde tebessüm oluşmasını sağlamış kişi.
(bkz: alexi tanıyan sözlük yazarları)
bizim taraftaki * en sağlam 3-5 kişiden birisi.

edit: hahahaa, çok komik yaa. bunu da kötülediler. kardeşim adam batıyorsa beni kötüleyeceğine o'na mesaj atsana. ya da git onun entrylerini kötüle...
ama doğru ya, ben o'nun iyi olduğunu düşünüyorum, düşünce suçlusu da yargılanmalı...

(bkz: sinirden gülmek)