bugün

Son derece yaratıcı bir nicke sahip yetkilidir.
https://m.uludagsozluk.com/u/modus-kerler/

görsel

Bundan sonra sol freymde açılan gayri ahlaki, küfürlü, sikmeli, sokmalı başlıklara laf etmeme kararı aldım.
Zira bu tip başlıklar açan itin biri bana mesaj atıp "sen önce sözlük yetkilisinin nickine bak, ondan sonra bize ahlaksız de" diye mesaj atabilir. O zaman verecek cevap bulamam.

Imam osurursa cemaat neler yapar.

Edit: adam 1. Nesil ve ilk defa görüyorum bu nicki. Muhtemelen modlara tepki amaçlı nick değiştirdi.
güldürmüştür.

skerlerk amil.
latife yapmakta olan yetkilidir. asıl halleri şöyledir bak kesin ;

görsel

arkadaki yetkili arkadaş *.
Beni çok mutlu etmiş kişi. Kendisi hiç üşenmeden bana birbirinden güzel 4 kitap göndermiş. Kitapları bugün kargodan aldım.ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Kitapları bitirir bitirmez ben de bir başkasına göndereceğim. Böyle insanların hala var olduğunu bilmek gerçekten güzel.
her dötü eller. ehehe.

15 senedir nick altı açılmamış enteresan.

neyse birinci nesil yetkiliymiş. hoş gelmiş.
ulan o degilde resmen nickinde sosyal mesaj var aq
"modu skerler".
görsel
çok ilginç, çok ilginç...
olm sen munlaytın kankası değil misin arasana olum adamı başlık niye açıyon *
tanım: bir yetkili.
arı kovanına çomak soktu evet.
Olayları başlatıp yetkisini bırakmayan kişi.
Uludağ sözlüğün derin devleti. Olayları başlatıp şu an izliyor. Nicki de yeni uyandım ;

Modu s*kerler. Acaba hangisine ithafen kızıp böyle bir nick almış ola ki..
Bırak bu numaraları modus. Bırakanlar onurlu bir duruş sergiledi. Sen düpedüz bırakamıyorsun işte, lafı eveleyip geveleme.

Sen, essy ve dibi dibi rek hiç utanmıyormusunuz.
Nicki güzel.
Easy ve dibi dibi nin mod yalakası yüzsüz olduğunu ima eden yetkilidir.*
(img:#1885426)
dibi dibi rek hayatta bırakmaz. Essy desen daha yaşı genç.

Ama Sen öylemisin? Birlikte hareket ettiğin adamların yüzüne nasıl bakacaksın. yetkili işlem sayısına baksana. Dedektif ve self control gibi adamlar 1 saniye düşünmeden bıraktı. Sen onların yüzüne nasıl bakacaksın
mod yalakasıymışım. hadi ordan. atar gider yapıp yapıp sonra suskun kediye dönmüşsün.

moduscum yetkini bırakmayacaksan, içi boş özgüveninle neye göre yalaka ilan edildiğimi bilmek isterim. ne o yoksa dikkatleri üstünden çekip başkasına mı yüklemek istiyorsun? ucuz stratejiler bunlar. *

Edit: ovv essy yazmış derken? Benim adımı karıştıran sensin, benim seninle bi problemim yoktu. Problem yaratan sensin.
oooo essy baba oleeey.

bir yazar. tanımam etmem.
Arkadaşın ciddi problemleri var. Derin Devletçilik oynuyor galiba. Hoop kardeş uyan, sözlükteyiz. Hani böyle kodlarla oluşmuş, başlıkların olduğu entrylerin girildiği yer. * usulca sol üst köşedeki logoya bak. Uludağ sözlük yazıyor.

Söylenecekler söylendi, yapılacaklar yapılmadı. Sanırım bir üst seviyen "yaklaşmayın kendimi yakarım" eylemi. Bekliyoruz.
sürekli arıza çıkarıp milleti galeyana getiren tip evet.
O kadar atip tutup şov yapiyordunuz noldu? Hadi diğer yetkili arkadaşların görevlerini bıraktı.o listede bulunman diger görevi birakan arkadaslarinla ayni fikirde oldugunu belirtir.sen veya baska kim varsa görevini birakmasi gerekir.

Yetkini Birakmadigin müddetçe yetkili arkadaslarini yari yolda birakan biri olarak gözükürsün.ben zaten en başında da demistim.

Şov şov şov,sende şov yapma artik baydi.
vay be.

tüm yetkililer adına konuşup kendisi bırakmamış.

şimdi farkettim.

yaptığınız çok ayıp modus kerler.
Ulan ne dert olmuş millete ya hiç mi işiniz gücünü yok anlamadım ki.

Nicki manalı yetkili.
Enteresan bir nick.
bir sözlük yazarı altı-üstü hepi topu bu. fazlası değil.
lakin bazı şeyleri açıklamak izah etmek farz oldu. 1.si arkadaşlar biz o manifestoyu yazdık, ben yayınladım. çünkü öyle uygun gördük, o şekilde yayınladık. bu benim şahsi bir kararım değildi. diğer yetkili arkadaşlarla birlikte karar aldık.

o süreçte birçok yetkili arkadaşım yetkilerini bıraktı. bu da şahsi kararlardı. yetkililik çok umursadığım bir şey değil açıkçası. bugün yetkimi alsalar neden aldınız diye sormam. yani yetkili kalayım diye bir derdim hiç yok. olmadı.

sanılanın aksine biz ciddi mücadele verdik bir şeyler olsun, bir şeyler düzelsin diye ama olmadı. maalesef. "bir sürü yetkili yetki bıraktı ama modus kerler bırakmadı", "ortalığı karıştırdı kendisi köşeye çekildi" demek cidden basit. cidden çok basit. o yetki bırakan arkadaşların ya da -haksızca- yetkisi alınan arkadaşların her biri ama her biri istisnasız ciddi anlamda hiçbir karşılık beklemeden sözlük için emek harcıyorlardı. tek tek nicklerini yazmayacağım

amma ve lakin şu an bu noktadayız, hepimiz. söyleyeceğim başkaca bir şey de yok.

derinim ama devlet değilim. isteyen her hangi bir moderatör şu an itibari ile hesabımı silebilir sıfır sıkıntı.