bugün

Kim olduklarını bilmek istediğim kimseler. Önceden bu tayfayla aram iyiydi bakalım eskilerden kim kalmış.
amma uzattın aq sözlükte 40 kişi online ise 45 i gammaz gir menüden bak.

akıl and fikir.
bu devirde moderatörlük de zor be, her an tetikte olmak lazım, malumunuz molotof atan moskofçu anarşistler mevcut sözlükte.
aferin üstat denilesi mod. kendisi entryi silip bir de klasik müzik bilgisi iliştirmiş. moderatörlerimiz bile kültür mantarı lan.

eyyy ekşi gör bunları gör. ehuehu.
kürtleri bebekken yakarak öldürmek istiyorum diyen adama küfür ettiğim için beni çaylak yapan şey.

aynı şey çaylaklığımın sebebini sorduğumda bana kimseye hakaret etme hakkımın olmadığı cevabını vermiştir. ne kadar duyarlısın sevgili insan hakkı savunucusu.

ne yani bir bebeği öldürmek istiyorum, yakmak istiyorum diyene de küfür etme hakkım yok mu.

bana bebek öldürmek istiyorum diyene küfür ettiğim için çaylaklık cezası verdiyseniz bebek öldürmek istiyorum diyen kişinin katil bir manyak olma potansiyeli sebebiyle geri dönmemek üzere üyeliğini iptal etmiş olmalısınız herhalde.

sizin izanınızla, terazinizle, türkçe bilginizle didişmekten sözlüğe girmez olduk...

*şu eskileyen şahıslardan biri de neyi eksilediğini söylese ne güzel olacak. şimdi küfür ederiz moderatöre şikayet ederler ve ezilenlerin savunucusu hümanist moderatörler de bizi çaylak yapar.

helal sana moderatör amca aslansın kaplansın.
yine entrymi silmişler. sorsak "neden siliyorsunuz? " diye, muhtemelen "sözlük kuralları gereği siliyoruz" diyecekler.nefret suçu işlemedim, sapıklık yapmadım,kanunen hiçbir sıkıntılı durum yok ama bu modlar sözlüğün kurallarını baya önemsiyorlar sanki allah kelamı az gevşek olun kardeşim.
Bu saatte ne moderatörü aq adamlar gündüz gündüz yarak attı sözlüğe mod 1 saat sonra geldi hadi yat pazartesi sorarsın.
Biri yardımcı olabilir mi?
oyun bozanlardır.
ne güzel oynuyorduk ne oldu ki şimdi ?
başlık altında size yakın yazar arkadaşların girdileri bal gibi dururken diğer yazarların girdilerini çatır çatır silince çok güzel oluyor sanırım.
bu olay çooook uzun zaman öncesine dayalı bir durum açıkcası, bir başlık altında girdim sözlük kurallarına aykırı şekilde olduğu için silinmişti. eyvallah buraya kadar tamam ama başlık altında yönetime yakın arkadaşların sözlük kurallarına aykırı olan girileri ampül gibi parlamaktaydı. yani mod görevini adam seçerek yerine getiriyordu.(hatırlatayım bu olay uzun zaman öncesine dayanmaktadır)
peki ben neden şimdi yazıyorum?
durum böyle olunca silik kısmına düşen girdim tekrar kural çerçevesinde revize edilip mod un onayına sunulur hale gelmişti. bende yukarıda bahsi geçen durumu görününce sürekli abuk subuk yenilemelerle modun onayına yolluyordum. sıkılmış olmalılar ki bugün son revize onayından sonra canlandır kısmını o girdi için kaldırmışlar. eee eğleniyorduk ama... arada bağğzı modlar oradan isyanlarını dile getiriyordu güzeldi yani.
edit: isyanqar mod eksilemiş *
Fake hesapları ile arada bir sözlüğü karıştıran maaşlı oluşum.

Şunlara verecekleri paraları sözlüğün ilerlemesine harcasaydılar.

En çok uplana başlık sözlük kızlarının saçları olmaz idi.
yok canım iltifat etmişsin ne küfrü. şurada birbirimize de gönül rahatlığıyla koyamayacaksak ölelim yani.

o değil de hakikaten aralarında muhtemelen yeni moderatör olmuş hevesli bir ergen var ve kendini fazla kasıp milleti de sözlükten soğutuyor.

format, küfür vs. hiçbirimizin sikinde değil. biraz huzur ver artık.
Kanka amk'dır yaz o zaman silmezler. Keh keh keh.
Sözlük siteleri için yetkili kimsedir. Bak kanka dir yazdım kafam rahat.
artık iyice eşeğin bir tarafına su kaçırdılar .

"yazar" anayasal suç işliyor, kendisine bildiriyoruz ve bunun bir suç olduğunu yazdığımız entriyi silip, suç işleyenin entrisini uyarıp değiştirtirtmiş

benide silik yapsaydınız "sayın" moderatör.
şimdi bunuda sil jet hızıyla, hani diyorlar ya "sikeyim sözlüğünüzü", küfür kısmı hariç az bile söylüyorlar.

kendisini uyardın entrisini değiştirmiş ama ben ss almıştım, onu uyarman bu sefer yetmiyecek.

ya o yazara gereken cezayı verirsin ya da pazartesi günü seni "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçu" işleyeni korumaktan mahkemeye veririm, kimsen artık.

görsel
Ne için var olduklarını ve ne işe yaradıklarımı merak ettiğim bir takım kimseler. Belki de onlar da trollerdir. Yoksa yukarıdaki resmin başka Bi açıklaması yok.
Sanırım elmander vs kewell'ı gizli gizli mod yapan oluşum.
Ciddi şekilde sorunlu ve problemli birisi olduğunu düşünüyorum.

görsel
kadir mısıroğluna hakaret eden bir başlık vardı sol frame gelmesini engellemişler ulan şu atatürke hakaret eden pravakatör başlıkları silmiyorsanız bari sol frame gelemsini engelleyin sizin işinizi size biz öğreteceksek bu sözluk bitmiş.
Ya kardeşim moderatör isen sözlüğü kontrol etmen gerekmiyor mu. Atatürke resmen hakaret olan şu sıralar gördüğüm aşağılık başlık nasıl ta açıldığı zamandan beri kaldırılmamış olabilir.

Gerçekten bu kadar başarısız mısınız yoksa art niyetlimisiniz anlayamıyorum.
görsel

yorumsuz...
Sözlüğü katleden zevattır kendisi. Ne ağasın, ne paşa kurallara uymuyorsak sil. Kurallara uygun girdiysek entryi karışma.

Ne bu hoşuma gitmedi sileyim tarzı ayıp değil mi emek veriyoruz biz buraya ??
kaç gündür şikayetlere bakan ilgilenen mod yok sanmıyorum ama bunu okunyan mod ilgilense keşke.
görsel
Uludağ sözlük moderatörüne göre işkence edilerek öldürülen yavru kedi videosunu dalga geçerek burada paylaşınca "gerekli" bir uyarı yapıyorlarmış.

Ulan böyle birşey için gerekli uyarı nedir. Siz manyak mısınız. Nedir gerekli olan.

Çok ayıp falan mı dediniz.

Adam cinayetle dalga geçmiş cinayetle aklınızı mı kaçırdınız siz.

Gerekli uyarıyı yapmışlar şaka gibi...
bundan sonra ergenleri koruyan moderatörlere

........ moderatör şeklinde hitap edeceğim.
Kaç tane vardır bilmiyorum ama aralarından en az bir tanesi o kadar saf ki ne okusa inanıyor anladığım kadarıyla.

*bu entryi kendisinin görmesi için şimdi burada bir küfür etmem gerekiyor ve lütfen biri küfürümü şikayet etsin.

Ediyorum:

Nasıl söylesem... Y*rrak...