bugün

kaslı bacaklı kızlara yakışandır.
Güzel fizikli hanımlara çok yakışıyor hakikaten. Bir de tarzı, özgüveni tam yüzü de güzel bir hanımsa on üzerinden on puan olur. Ama rica ediyorum bu eteği giyiyorsanız "üff herkes bana bakıo bakmayın bacaklarıma .s.s.s" diye gezinmeyin ortalıkta. Bir kadın bile cinsel bir dürtü olmaksızın istemsiz hmm güzelmiş diye bakabiliyor yani. Tabii öyle andaval gibi kitlenen hödüklerden bahsetmiyorum o hoş değil. Bir keresinde bir tanesi benim yazık gözleri bozuk lensini de takmamış erkek arkadaşıma karşıdan gelirken üff bacaklarıma baktı mal.s.s.s diye kezbanca tribe girmiş. Erkek arkadaşım da anlatıyor ya böyle böyle bi şey oldu çok sinirlendim bakmadığım hâlde baktın dedi ben farkında bile değilim kim geçmiş ne giyinmiş diye dert yandı. Ki biliyorum bakmamıştır, bakacak olsa görmediğim duymadığım olayı bana niye anlatsın. Hasılı mini etek özgüven işidir, bu tarz kezbanlıklarla özgüvensizliğinizi özgüvenli bir görünüme çeviremez ancak açığa vurmuş olursunuz, yapmayın.
Evli bir kadın giyince kocasını deli eden bir etektir. Birden tamer Karadağlı geldi aklıma hayret.
hazır bahar ayları iyice gelmişken özellikle kaslı bacaklara sahip hanımların giymesi gerekendir.
görsel
türk erkeklerinin bir numarali derdi tasasi eğlencesi uğraşı konusmayi sevdigi bir konu falan filan bu liste uzar.

yakinlarina giydirmezler, giyene bakarken boyunlari kopar gider.
görsel
görsel
Aydınoğulları siz gene azdınız efendim. Titreyin ve kendinize gelin istirham ediyorum...
guzel. severim. kadina ayri bir hava ayri bir guzellik katar. korkmayin ve doya doya giyin.
Kalktı.
Güzeldir. Eşime de giydiririm. Dar kafalı değilim. Evde yalnızken istediği zaman giyebilir.
görsel
uzun eteğe göre daha az malzeme kullanılarak bazen de malzeme kullanılmadan üretilmiş, çeşitli tip ve renklerdeki kadın giyeceği.
görsel
Ana, bacı, eş hariç giyilmesinin erkek kesimi tarafından desteklendiği kadın giysisi.
(bkz: kadınları çekici yapan detaylar)
ince ya da balık etli kızlarda güzel duruyor.
ince uzun bacak ister. ince bilek ister. okşadıında ele batmayacak bir ten ister.
ev sınırları dahilinde giydirilebilecek, mini olan etek cinsidir.
giydiğimde babamın çok kızdığı etek türü. neymiş, erkek adam mini etek giyermiymiş?
bir kıyafet türüdür. Kadınlar kullanır. farklı niyetlerle giyilebilir. Niyeti anlamak için önyargı yerine giyen kişinin karakteri göz önünde bulundurulmalıdır.
en çok taş devrindeki wilma'ya yakışan kıyafettir açık ve net.
Ahlaksızlıktır net.
görsel
güneşin altında nasıl tesettürlü durabiliyorlar sorusunu soranları anlamıyorum. Güneşten korunmak için zaten açık renk elbiseler giymek başı örtmek gerekir. Bizimkiler siyah giyiyor o kendi tercihleri.
benim aklımın almadığı üzerime üç kat elbise giydiğim halde kışın ortasında o eteklerle nasıl geziyorlar. Bana üste para verseniz üç kat elbisenin bi katını bırakmam evde. Nasıl bir ruh hâlidir, nasıl dayanıyorlar bu eziyete, yoksa biz erkeklerde mi var bi üşümek..
Birde bakıyorsun üzerinde palto ve kat kat elbiseler ama altında kısa bir etek. Hani boyu üç beş kilometre desem yukarılarının soğuk aşağılarının sıcak olması normal diyeceim ama iki metreyi aşanı da pek görülmemiş.
Ciddi olarak ahlâki açıdan değil fiziki açıdan merak ediyorum. Biri bana anlatabilir mi?
görsel