bugün

entry'ler (30)

emmanuel eboue nin intihar etmesi

yalan haber olduğu doğrulanamamıştır. Gerçek haber olduğu da doğrulanamadı diye biliyorum. Allah yardımcısı olsun.

sigarayı bırakmaya çalışırken yapılan hatalar

arkadaşlar toplaşın nambır van hatayı açıklıyorum:
Sabah uyanırsın paketine bakarsın pakette 4- 5 sigara kalmıştır. Ulan bu pakette bitsin bidaha sigara alırsam dersin kendi kendine... Ardından normal sigara içme hızından daha hızlı içersin sigarayı. (bir an önce bitsinde kurtulayım bırakayım modu)
Sonra öğlen yemeğine varmadan sigaran bitmiştir.(11 civarı)
Öğlen arkadaşlarla yemeğe gidersin millet fosur fosur hatta çatır çutur (sigaradan ses gelircesine) içer. Ezik gibi yanlarında kalırsın.
x: colonell sigarayı mı bıraktın
colonell: hıı evet.
y: sigara bırakılırmı yeaa, al yak bitane
colonell: yok yok içmiyim ben
z: yav yak! yedik kebapları üstü boşmu kalacak yak bitane.
colonell: kem küm, hık mık ,zık mık... bitane daha içeyimde bırakıcam(iŞTE CAN ALICI NOKTA BURASI o sigarayı almayıp hiç içmesen belki bir daha içmezsin.
Sigara alınır, bir güzel körükleye körükleye içilir. Yemeğin ardından markete uğranır sigara alınır ve bir sigarayı bırakma operasyonu daha başarısızlıkla sonuçlanır....

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

E-kitapları saymaz isek Victor Hugo- Sefillerden buyana almadım. Çok mu eziğim?

yazarların en son mutlu geçirdiği yıl

2014 ağustosundan bu yanadır. Çünkü kızım oldu lan.

ismi getirilemeyen şarkıcıyı anlatma şekilleri

Şarkısının adı kullanılarak derde deva bulunabilecek yöntemdir.

ayy kerem bursin çok tatlı yaa

auvf povf vayh poh gibi saçma sapan seslerden hoşlanan karşı cins beyanı. Ha bizim cinstenden olabilir ama biraz yumuşağından...

mirkelam ın en güzel şarkısı

işte bu kapı işte buda sapıı gibi kelimeler barındıran asuman şarkısıdır. Net!

arda turan ın 2 yıllığına galatasaraya kiralanması

Aziz Yıldıvım tavafından atıldığını düşündüğüm, hiç tasvip etmediğim bir adımdır. Dönen çarklara gudubetliğiyle kesin çomak sokar. Yancısı Selçukta takımda oh kebab.

mini etek

giyiliş amacının karşı cinsi tahrik etmek olduğu aşikar olan giysi.

kız sevgiliyi aldatmak

büyük bir marifetmiş gibi gelip burada anlatmak iş değil efendim.

ali atay

hazal kaya'nın sevgilisidir .

kktc nin beni rt etmesi

RT eden hesabın feyk olma ihtimali yüksektir. Yazar kişi böylece sosyal medya hesabının reklamınıda yapmış oldu.

4 bilezik satıp milyoner olan kadın

bu bitte bir iş yeniği var denilesi durumdur.

kilise katliamını yapanın incil öğretmeni olması

"Bir gün bu terör bumerang gibi döner onları da vurur dedik. işte buyurun, daha da bulur. Niye? Sen eğer teröristlere yataklık yaparsan, teröristleri vermen gereken yere vermezsen, onların cezalarını anında vermez, tam aksine onlara yataklık yaparsan, onlara mali destek verirsen, kapıların açar, onları paçavralarını AB'nin duvarlarına asmaya kalkarsan bilesin ki, bunlar iyi günlerindir, daha beter günler gelecektir. Biz yaşıyoruz. Biz damdan düştük, bunlar bunu görmedi."
Beter olun!

erkek sevdiği kızı 5 yıl bekler mi

neden beklettiğine bağlıdır. Eğer mantıklı bir sebebi varsa neden olmasın? Ama sebep önemli. Sebepler sonuçları doğurur.

amerika birleşik devletleri

dünyadaki leş ülkelerden başı çekendir. "I have a dream, livin' USA" diye diye pohpohlanan, dünyanın başına bela bir ülkedir.

şalom aleyke

pazardan şalom almak isteyen adamın eşine yakarmasıdır:
"şalom aleykeee"
al al ulan al.

30 luk tiplerin sözlükte cirit atması

Sözlüğün liseli ergen kantinine dönmesine göz yumamayan güruhtur. Yatıp kalıp dua edin la bize!

kutül amare

unutulmuş yüzlerce şanlı zaferimizden sadece 1isidir...

yaşlandıkça güzelleşen ünlüler

yıldız tilbe
yıldız tilbe
yıldız tilbe.