bugün

Düşen jette hayatını kaybeden kardeşimiz. Hayat ne kadar garip değil mi? Evet
Ben de az önce instagramını stolkladım. Dubai de bir gece önce hayatını yaşarken bugün başına gelenler. .

yine de en azından bu yaşına kadar hayatını yaşadığı için güzel bir hayatı olduğu için şükredilebilir. Fakat anne babasına allah sabır versin. Evlat acısı dünyanın en zor acısı ne de olsa.
Böyle bi kardese sahip

görsel

Battı başaran holding. Bu ergen, kızları başarmak için babasının servetini kurutur.
7 arkadaşı ile birlikte uçak kazasında hayatını kaybetmiştir.
Zengin diye insanlar oh iyi olmuş moduna girmişler. insan olan üzülüyor, 11 kişi ölmüş düşen uçakta. Gencecik canlar.

Kalanlara sabır, gidenlere rahmet diliyorum.

Ölümün zengini fakiri yok.
instagramına baktım da, sanırım türkçe bilmiyormuş kendisi. bütün açıklamalar ingilizce.

bizim memleketin burjuvası da maalesef böyle işte.. türkçe açıklama ne öyle, fakir gibi!
Allah eylesin rahmet.
allah rahmet eylesin, günahı da sevabı da beni ilgilendirmez.
arkasında bir aile, sevenlerini bıraktı gitti. gencecik bir kızdı. ölümüne oh olsun demek çok acımasızca. evet, hayat hepimize eşit davranmıyor kimine çok kimine az verir ama şuan ondan daha şanslı olarak burada nefes alıyorsunuz. insanların hayatlarını kıskanıp ölümüne oh olsun demek yerine kendi hayatlarınıza odaklanın.
Bana ne gebermiş.Evet gebermiş dedim ölmüşle aynı şey sonuçta.Burdan duyar kasanmar falan olcak şimdi ya allah o zaman iran üstün bir sonraki sefere.
11 vatandaşımızı kaybetmişiz, öküzlüğün luzumu yok.
Her gun trafik kazalarinda minimum olen kisi sayisi 50. Ucakta bir trafik kazasi tarafi. Ama olen kiz basaran holding in veliahti sayilan kiz. Kardeslerin ne mal oldugu ortada cunku. Ote yandan basaran holdingin gectigimiz aylarda reddettigi bir anlasma var.

Allah rahmet eylesin. Ben kaza susu verilmis cinayet olarak goruyorum.
Allah rahmet eylesin sonuçta insanlar ölmüş ama hergün ölen binlerce insandan farkları ne ki bu kadar konuşuluyor. Varsa aramızda eşi, dostu başı sağolsun fakat sadece zengin diye bir insanın ölümünün bu kadar konuşulması saçma değil mi? Doğanın kanunu bu doğar-büyür-ölürsün. Her ölenin arkasından ağıtlar yaksak sevdiklerimizi kaydettiğimizde ne yapacağız? Tekrar söylüyorum allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin ama ülke gündeminde yer edecek bir konu değil.
Kendisini taniyorum. Cok tatli cok iyi kalpli bjr kadindi. Kesinlikle bu zengindir simariktir soyledir böyledir tabirlerine uymayan bir karakteri vardi. Duyunca üzüldüm allah rahmet eylesin.
almanlar "bu dünyadaki en adil şey ölümdür, sırası gelen herkese fark gözetmeksizin gelir" derler.

yalnız söylemek istediğim şey, ölümün de iyisi kötüsü var. bu kadınınki en iyisi. düşünsene her gün altına sıça sıça 15 yıl yaşayıp, etrafındakilere "illallah" dedirtip ölmek de var.

böyle birdenbire gitceksin....hooooppla, bitti gitti şeklinde.

allah bize de böyle, birdenbire gelen ölüm nasip etsin.

uçak kazası abi, ötesi var mı?..trafik kazasındaki gibi tam ölmeyip bi saat can çekişmek de yok. uçak dağa çarpınca vııınn diye gidiyosun. öyle şuram kırıldı, şimdi yarım saat kan kaybedip öyle ölücem, falan diye bişey de yok.

direkt atomize oluyosun, bacak el ayak falan kalmıyo. anan baban bile o el senin miydi, o bacak senin miydi, bilemiyo.

tertemiz, can bile çekişmeden ölüyosun.

michael schumacher´i düşün mesela...o kayak kazasında ölseydi, karısı çoktan şimdiye başkasını bulur, başka çocuklar bile yapardı. ama seviyo kocasını, adam ölmedi, ama yaşamıyo da... michael bi beş dakkalığına ayılsa ne der? "sıkın kafama bi tane, başımda durmayın,zaten sizin hayatınızı 6-7 yıldır ziktim" der... ya da keşke orada ölseydim, der.

tanım- en temiz şekilde ölmüş bir kadın. öldüğünün farkına bile varmamıştır. allah rahmet eylesin.
Asıl üzücü olan Türkiye'nin yüzde 99.999'unun asla bir jet kazasında ölemeyecek yoksullukta olması.
Akbabalar doluşmuş yine başlığına.
Yazık günah.
içim sızlıyor ölen bir insanın arkasından yapılabilen bu konuşmalara.
türk milletinin artık çığırından çıktığını gözler önüne seren bir başlık bu.

bu zihniyetteki insanlar varolduğu sürece bu ülkenin başına ne gelse az.

nefretinizde boğulursunuz inşallah.

ölmüş birinin ardından, "allah rahmet eylesin" deyip geçmek bu kadar mı zor?
Ölüp ölmemesi ya da ne şekilde öldüğü zerre umrumda olmayan kadın.

Günde binlerce insan ölüyor ne yapalım yani? Ömrü hayatını sefa içinde geçirip, tek bir derdi dahi olmadan öldü diye ne yapalım? Bir de rahmet dileyip geçecekmişiz ahah bana ne ulan?

Edit: eksilerden anladığım kadarıyla kralcı varoşlar varmış biraz. Embesil diyorum ki Sikimde dahi değil. Bunun nesi zoruna gidiyor?
Kişi zengin olabilir,
başarısız ancak ailesinin maddi gelirlerini kullanarak bir şeyler yapmaya çalışıyor da olabilir,
bekarlık öncesi, dediğiniz gibi "vurdurmak" için giderken de ölmüş olabilir.

Ancak bu sizleri alakadar etmez, ve eleştirme hakkı sunmaz.

Eleştirmeniz gereken kişiler, babasının milyon dollarları olduğundan dolayı, diğer ölen bir sürü asker ve normal insandan ziyade sürekli bu kadını yayınlayan Televizyon kanallarıdır, medyadır.
Toplanmışsınız yine burda salak gibi... allah rahmet eylesin diyip geçmek ne kadar zor olabilir ki? Cidden aptal bir sürüsünüz...
Kendi yaşayamadıkları hayatı başkası yaşayınca nasıl kuduruyorlar. Allah rahmet eylesin rahmetli oldu. Arkasından atıp tutanlar müslümanım diye geçinen tipler. Bütünle başkası adına utandık. Ailesine sabırlar diliyorum. Evet.
Bu kadar entry girilince öldü sandığım.
insanları bari bu acı günlerinde rahat bırakın.Sizin için atıp tutmak, hakaret etmek kolay.Olan geride bıraktığı insanlara oldu.Onu el bebek gül bebek yetiştiren annesine babasına, sevdiceğini beyaz gelinlik içinde göreceği günü beklerken beyaz kefenle alan nişanlısına oldu.Hayatının baharında genç bir kadın.Onu tanıyıp tanımamamız acısını hissetmemize engel değil.Eğer kalbiniz bunu bile yapamıyorsa lütfen hakaret etmek yerine susun.Yakın akrabaları şayet ileride olurda bu kötü yorumlarınızı okursa kim bilir nasıl hissederler.Bu kız vatan haini değildi, katil değildi, yada insanlara zarar verecek birşey yapmıyordu sadece eğleniyordu anlıyormusunuz ? Kimseye zarar vermeden eğleniyordu.

Ruhuna bir fatiha okuyamayacak kadar nefret doluysanız en azından entry girmeyin şuraya.
Bu kadın bunca hakareti hak edecek hiçbirşey yapmadı çünkü.
şakadan da olsa şu iğrenç yorumları yaparken hiç mi vicdanınız sızlamıyor merak ediyorum. birazcık empati kurun. düşünün çocuğunuz uçak kazası gibi korkunç bir kazada ölüyor, kolu bacağı kopuyor artık cesedi tanınamaz hale geliyor. zengin olduğunuzu holding sahibi olduğunuzu falan unutun sadece bunu düşünün. sonra internette bir bakıyorsunuz bazı aptallar güya şaka yaparak sizin çocuğunuzun ölümüyle dalga geçiyorlar. ne hissederdiniz? trollük yapacağım derken orospu çocuğu olmayın öyle her konuyla dalga geçilmez orada acılı aileler var.