bugün

entry'ler (241)

trabzonspor

anadolu ihtilalini gerçekleştirip şampiyonluklar yaşayan bordolu mavili yüreklerin sevdalısı olduğu takım.

kadın mantığı

+sağdaki daha ucuz ama kaliteli, soldaki anasının hamı kadar pahalı ama bilinen marka! hangisini alırdınız ?

-soldakini alayım.herifi masrafa sokayım, üzerine örtü koyacam ama güzel dursun yine de.

leziz

lezzetli anlamındadır.

neşeli ayaklar

konusu:
antartika'da geçen bir komedi macera filmi. antartika'da yaşayan imparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulmak ve etkilemek için bir kalbe seslenen şarkı'sı olmalıdır. ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir. kahramanımız memphis ve norma jean'in oğlu mumble dünyanın en kötü şarkıcısıdır. ancak, nasıl olduysa kendisi çok iyi tap dansı yapar.

geometri

öğretmenleri de kendisi gibi geometri içeren derstir.
bu konuda türkiye'de ki en büyük hoca recep tayyip erdoğan'dır.teğetler konusunda dünya'ca ünlüdür.

true blood

çok sikim bi'dizi. gerçekten. the vampire diaries daha iyi lan. bu diziyle ilgili olup da "fantastik, über ouhohoh" diyebileceğim tek şey girişte çalan şarkı ve görüntüler. ne umduk, ne bulduk ameke *. adında meymenet yok bir kere. neyse öptüm.

ilkokul anıları

1. sınıfta meme kavramını yeni öğrenmiş bir arkadaş vardı. hocanın göğüslerini elleyip dururdu.

abaza insan başka oluyor be kardeş.

ellediysek affola.

şahane pazar

90'ların en keyifli tv programlarından biridir. acun ortalarda futbol muhabirleri olarak amokachi'nin peşinde elde mikrofon gezerken bu program izlenirdi.

afganistan

dünyanın özgürlük anlamında, mali anlamda, güvenlik anlamında, insan hakları anlamında, yönetim anlamında, siyasi anlamda, coğrafi anlamda, huzur anlamında, kültür anlamında, sanatsal anlamda... zilyon çeşit anlamda tartışmasız en kötü ülkesi. hiç bir zaman yaşamak istemeyeceğim hiç bir artısı bulunmayan ülke. ölümden bile zor bir coğrafya.

vatan sağ olsun

saçma sapan bir sözdür. bir de toprağı öpsün oğlu ölen ana! benim oğlum olacak yirmi yıl bakacağım askere gidecek en güzel çağında sonra cesedi gelecek evime. hem de ne için? birilerinin kâr hırsıyla sürdürdüğü bir savaş için! amına koyim öyle vatanın. sağolmasın! ingiliz kurşunuyla, fransız kurşunuyla vurulsa diyeceğim, orospu çocukları taa fransadan bilmem nereden beni sikmeye gelmişler. oğlum da beni korurken öldü. ama öyle değil işte, bitirilmek istense bitecek ama kasti olarak sürekli yokuşa sürülen bir sorun yüzünden ölmesi canımı sıkar! oğlum falan olmasına da gerek yok. hergün bu sebeble insanlar ölüyor ve benim canım bunlara da sıkılıyor. savaşın, çatışmanın taa amına koyim, ama bir anneye/babaya, oğullarının cesedini teslim eden komutanın aileden vatan sağolsun cümlesini duymayı beklemesi var ya, hele bir de bazı ailelerin bunu büyük bir haltmış gibi söylemesi var ya, hah işte o koşulları oluşturan zihniyetinin iki defa amına koyim. ebesini sikim ben o zihniyetin!

öğrenci evi yemekleri

ekmek arası ekmek, ekmek arası pilav, ekmek arası makarna vs.

kadıköy pendik minibüsleri

An itibariyle önümüzdeki caddeden geçen it sürüsü gibi minibüslerdir.

ilginç futbolcu isimleri

Aleksandr Amisulashvili
Arthur Boka
Dede
Falko Götz
Tim Cahill
KAKA.

otobüs

porno sektörünün yeniden canlanmasına yol açmış bir motorlu araçtır.

beren saat

gördüğüm her ekranda her perdede aa sevişicek diye tepki verdiğim,her ortamda napıp edip sevişen bi oyuncu.vücüdünü ezberledik o derece!

müzik dinlemek

içinde bulunduğu ruh haline göre sevindiren, gülümseten, hüzünlendiren, öfkelendiren ya da isyan ettiren eylem.

işler güçler

daha demin sırf o 3lü için 2 kere üst üste izlediğim harika yapım.

google

ıssız adaya düşünce yanına alınacak 3 şey den biri.

gülhan şen

cıvıl cıvıl, eğlenceli kişilik.

yaftalamak

etiketlemek, kategorize etmek anlamına gelen eylem. kısır beyinlerin hayatı kolaylıkla anlayabilmek adına sıklıkla başvurduğu genelleme isteğinden kaynaklanan eylem.*