bugün

milas nedir bilmem umurumda da değil ama sondaki 16 ya yaşı ya iq seviyesi olan yazardır. belki ikisi bir aradadır.

yazdığı entryleri anlayabilmek için süzgeç, elek falan lazım. süzgece koyacaksın entryi sallayacaksın güzelce aradaki anlamı bozulan kelimeler elenecek kalan cümle düzgün hale gelecek. ana dili türkçe desen kelimeler türkçe ama yerleri yanlış, kelimeler hep bozuk araya heyecandan falan olsa gerek başka harfler sıkışıyor, soru ekleri hep kelimeye yapışık ayrım falan yok, virgüller hatalı yerlere konuluyor cümleler anlamını yitiriyor. yazdığı gibi konuşuyorsa bilim adamları incelemek için labaratuvara alırlar bir zaman sonra.

--spoiler--

la bütün geri zekalı solaklar burada mı toplanmış milasın ne olduğundan banane lan milas benim kod adım ismimin tersi kaç sefer gözünüze sokacaz başka yerinizemi illa anlamak için, hay senin okuyacağın kitabın nerden biliyon lan benim kitap okumadığımı, gerzek , sen git karl marxını falan oku lafontenden masallar oku, sen git öğren Atatürkçülüğü ama git kadir mısıroğlundan öğren , düzgün insan dediklerin senin gibiyse vay halimize, ıyyyyyyyyyy istemem.

--spoiler--

son entysi bu.
hoşaftan anlamak için kafa değişmesi lazım tavsiye ederim.
daha çook mel mel bakarsın.
(bkz: çöp)
Tıngırdayan boş teneke, ak mal.
Yine çaylak olmuş.
EEE KARDEŞiNiN ELiNDEN TUTMAZSAN ÖYLE OLUYIORMUŞ DEMEK Ki ViCDANSIZ SABUHA.
görsel
Zeka seviyesi bir aktrollünkine göre çok düşük. Yazık lan kimin çocuğuysa.
ben engellediğim için entrylerini görmüyorum, bana mesaj da atamaz kendisi.
ALLAH SEVERKEN SiZ KiM OLUYORSUNZU Ki. YILANLAR SEVSiN SiZi DE.
terbiyesiz adam terbiyeden bahsediyor.
yüce allah ile doğrudan irtibat kurabilen yazar kardeşimizdir.

--spoiler--

allah severken siz kim oluyorsunzu ki.

--spoiler--

valla hacı biz alemlerin rabbi ile doğrudan irtibat kurabilen bir musa peygamberi bilirdik. peygamberimiz bile cebrail a.s aracılığı ile irtibat kurarmış. sen direkt iletişimdesin demek ki helal olsun.

görsel
Doluluk nasıl oluyor senin gibi zibidimi olmak gerekiyor hadi maçan sıkıyorsa boş yazdıklarımı doluya çevir hadi giy kıspetini yalancı pehlivan.
Bir ara çaylak mi silik mi almıştı öyle duruyordu.
psikolojik sorunları olan bir aktroll sabahın köründe oruçlu oruçlu iftira ve karalama kampanyalarına dahil olarak tuttuğu orucun sevabını azaltmaktadır yazık lan kimin trollüyse.
çiçeğin yağmuru istemesi gibi reyisini isteyen, seven bızdık kardeşimizdir.

görsel
--spoiler--
psikolojik sorunları olan bir aktroll sabahın köründe oruçlu oruçlu iftira ve karalama kampanyalarına dahil olarak tuttuğu orucun sevabını azaltmaktadır yazık lan kimin trollüyse.
--spoiler--

solak kuduruk ne sıçmalamış gene, sen en anlarsın dinden ,imandan da konuşuyon, genemi kudurttum seni.
--spoiler--
çiçeğin yağmuru istemesi gibi reyisini isteyen, seven bızdık kardeşimizdir.
--spoiler--

beni din düşmanlarını desteklemeyen bir seçmen yapan Rabbime binlerce şükür olsun. Derdine yan melll.
kendisinin 7,5 yaşında olduğunu düşünmüyorum çünkü geçen yıl da öyle diyordu. bence 17 yaşında falan olabilir.
yok ben hep 7.5 yaşındayım size bu kadarı yeter dua edin 8 e girmeyeyim.
bu kadar sıkıntı duyuyorsanız birinden ; engelleyin geçin . Bu kadar izahata gerek var mı , zamanınız bu kadar mı kıymetsiz ?
--spoiler--
solak kuduruk ne sıçmalamış gene, sen en anlarsın dinden ,imandan da konuşuyon, genemi kudurttum seni.
--spoiler--
bana solcu diyecek kadar salak biri işte gerisini siz düşünün.
türkçeyi düzgün kullan. çekerim kulağını...
--spoiler--
bana solcu diyecek kadar salak biri işte gerisini siz düşünün.
--spoiler--

pardon bay salak yuvarlamışım bayırdan aşağı (a) tostoparlak olmuş.
doğruları yazan, temiz kalpli bir yazar kardeşimiz.

görsel