entry'ler (142)

biz fenerbahçeyiz arsenal i 4 0 yeneriz

fenerbahçe sadece galatasarayı yenebilir 3-0'dan.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

aktivitesizlik, yalnızlık, dostsuzluk.. depresyondayım. intiharı düşünüyorum bazen

hayalleri olmayan insan

mutluluğun ne olduğunu anlayamayacak insan.

christian bale

dinine çok bağlı bir hristiyan olduğunun kanaatindeyim.. bir de hazreti musa rolünü oynayacak. hiç alakası yok amk. ben daha çok benziyorum

müslümanların 10 yaş altı kız çocuklarına aşkı

konuyu biraz farklı bi yöne taşımak gerekirse, varsayalım ki bu bir suç, ya da suç değil de ayıp bir şey... şimdi buna şiddetle karşı çıkanların yarısı gaylığı, lezbiyenliği, heteroluğu normal gören insanlar, buna anlayış gösteren ve saygı duyan insanlar. ee o zaman siz neyin kafasını yaşıyonuz kardeş? nekrofililere de saygı duyuyor bunlar bak, inşallah ölünüzü sikerler de görürsünüz amına kodunun iftiracıları.

kemalistin yobazı olmaz

yobaz demek ne demek tam bilmiyorum ama geri kalmışlık geri düşünceli olmak gibi bir şey demekse şayet, kemalistin de yobazı olur.. 75 milyonluk bir ülkenin halkının kaderi ve geleceği 100 yıl önce ölmüş bir adamın düşünceleri ile yönetilmesini dileyen ve düşünen insan bana göre yobazın en önde gidenidir.

günün tek cümlelik özeti

seni seviyorum oblomov! sana aşığım!

cinsel münasebette bulunmadan evlenmek

bakirelik değil mi oğlum bunun adı.

aykırı olmaya çalışırken aptal durumuna düşmek

annem ölmüştü, ilginç kelimeler kullanarak kendini yüksek tabakadan göstermeye çalışan insanlar varya onlardan sanırım buda, hani spesifik, komplike gibi kullanılması gerçekten bazen gerekli olan, ama genel de farklı görünmek isteyenlerin kullandıkları kelime. he işte buda onlardandı, ben ağlıyordum hali ile, birisi gelmiş bana medeni ol diyordu... sanırım gülmem gerekiyor diye düşündüm medeni olmak diyince. yok oda değildi. ne yapmam gerekiyordu lan... ha adam metanetli ol demek istedi aslında, ben geç anladım. ne olursan ol, kendin ol.

gerçek mutluluk

ben de hep aradım mutluluğun ne olduğunu, ve buldum.. mutluluk kurduğun hayali gerçekleştirmektir. insanın en mutlu hali budur. bu benim şahsi düşüncem, ama örnek isterseniz mesela bir söz dolaşıyor bu aralar paylaşım sitelerinde, en büyük mutluluk başkalarının yapamassın dediğini yapmaktır diye. benim dediğim de buna tekabil ediyor.

absinthe

çekoslovakya menşeili içecek, pelin otundan üretilir. dünyanın en sert içkisidir. geyik avrupa muhabbeti diye bi film de ikiz olan bir kız ve bir de erkek kardeş iki duble içtikten 5 dakika sonra kendilerini sevişirken buluyorlardır filmde. hatta seks yaparken de olabilir. yani demek istediğim o derece ağır bi içecek

nokia 6600

bi din kültürü hocamız vardı, ilk onda görmüştüm. o zamanın parası ile 1000 tl saydığını söylemişti. şimdinin 5 bin tlsi falan. bluetoth falan diyodu ben de ne bu amına koyum diyodum. gülüp duruyodu ibneleşircesine, hatta hiç unutmam o gülüşü "fakir piçler sizi" der gibi bakıyordu etrafa.. o kadar klas bi telefondu amk. 1.3 kamera. adamlar şimdi 13 megapixeli çıkarttı. aslında teknoloji birden de gelişir, mesela samsung istese şu anda tuvalet kağıdı çıkaran telefon yapabilir, e ama olmaz işte, gelişmeli yavaş yavaş. her dönem de ayrı para kazanmalı. ibnelik yapacaklarya.

aynı anda iki kişiye aşık olmak

ben aynı anda 2den fazla kişiye aşığım, mesela annem, dostum candemir, kız arkadaşım. aşk sadece karşı cinse olan bir his değildir ki! of, ergenler gibi her şeyi anarşistliğe alıyorum. ama şaka bi yana, iki kişye aşık olabilir bence insan aynı anda. adam yeşil gözlü ve sarışın seviyodur. biri sarışındır, diğeri yeşil gözlüdür, sarışın olanın gözleri mavidir, yeşil gözlünün saçları beyazdır. yani aslında aşk değildir, aşık olmaya yakındır. tam aradığını bulduğu anda zaten aşk kendisi gelir

bir zamanlar karizması olan şeyler

bir zamanlar kol saatinin karizması çok imiş, hatta durum öyle bir hal almış ki memlekette kol saati olan adam tanınmadığı yerlerde falan hürmet görürmüş. yani bir jip kadar önemli. ha bir de kot pantolon tabi. özellikle 70 li ve 90 lı yıllarda. kimsede bulunmazmış.

adnan menderes

ilk aklıma gelen şey, mahkeme başkanın soyadı "egesel" nedense büyük insanların soy isimleri daha bir karizmatik oluyor. belki de soylu olmaktandır

fenomen gözlükler

hani şu kavanoz camlı olanlar varya, işte onlara fenomen gözlükler denir. bazı bayanlara o kadar iyi gider ki bu gözlükler anlatamam. en az 1000 takipçisi olur tabi bir de bunların.

keyfi yolunda aşkı sonunda

öncelikle "eve senle dönüyorsam, evden senle çıkıyorsam; anahtarımsın." gibi cümleler kuranlar görüyorum, insanların kendi düşüncelerine güvenememesi çok ilginç. her neyse klibe gelecek olursak, partnerler çok tatlılar, kız kim diye soracak olanlar olursa, sihirli annem dizisin de oynayan kötü karakterli küçük kızdı, kıvırcık saçlı çocuğu bilmiyorum ama olabilecek en iyi eş olmuşlar * ikisi de çok sevimli gençler * çokta iyi rol yapmışlar kısa sürede. sanki 90 dakikalık bir film izlemiş gibi oluyorum klibi izlediğimde. tek kelime ile, süper!

justin bieber

Atatürk bir özdeyişinde "Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça, ileri de daha büyük işler yapacaktır" sanırım tanıtamıyoruz. bir şeyler eksik, evet çok eksik, dünyanın hiç bir ülkesin de bir kız çocuğu bir sanatçıya bu kadar tapmaz. ben sadece şunu söylüyorum, bu millete fazla huzur zarar.

nordin amrabat

amrabat diyorum ben başka bi şey demiyorum.. hamiti kesmesi lazım artık hocanın başkanı dinlemeyip yılda 5 milyon euro veriliyo diye bir adam oynatılmaz. artı dikkat ettiyseniz ilk yarıyı yenik kapatıpda kazandığımız her maçta amrabat sonradan girdi..

spor yaparken bira içen adam

en mantıklısını yapan insan türü, 1 ayda 5 kilo vermesi de muhtemel.