bugün

o bir fish, sözlük hapishanesine teyzesinin oğlunu kurtarmaya gelmiş sekizinci nesil yazar.

hoşgelmiş.
benim gibi dizikolik. sikkofield değil. iyi bir insan olmanınyanında kalitelide bir yazar.
iyi yazar.
(#13497113) entrisiyle ballici olduğunu düşündüğüm yazar.
(#13654758) hele şükür biri bunu söyledi.
tıpkı benim gibi beşiktaşlı ve trakyalı hemşerimdir. ara ara siyah-beyaz sevdamızda fikir ayrılıklarına düşsek de şu sözlükte en sevdiğim ve en iyi anlaştığım yazarların başında gelir. sen sözlüğümüzden eksik olma e mi?*
(bkz: michael sikkofield)
(bkz: çağrışım)
barcelona puan kaybetti diye zevkten dörtköşe olan yazar. el cLASiCO'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE.*

edit: ayrıca barcelona tarafından el clasicolar'da ağır darbelere maruz kalmış takımın taraftarıdır.
renkdaşım olan yazar. Şunu bilsin ki biz onun arkasında değil yanındayız. Omuz omuza...
coğrafyayla arası iyi olan,

ispanya'da gece hayatını yakından tanıyan,

kaliteli sekizinci nesil yazar.
gecikmeli bir michael scofield hayranlığından sonra keşfettiğim aynı adı taşıyan yazar.
çok tatlı dilli bir yazardır efenim kendileri, sözlük yaşamında kendisine başarılar diliyorum.
(#15102678)

adam aşmış lan dağılın. bir ben beceremedim kompozisyon yazmayı zaten amk.
8. nesil zırvaların arasından sıyrılmış hoş yazar. severim kendisini.
'barca yenilse de dalga geçsem' diye pusuda bekleyen, 3 senedir ancak gün yüzü görebilmiş real madrid taraftarı yazardır. yazık ona.
dost canlısı değerli bir yazardır kendileri.
Benim sözlüğe üye olmama yardım etmiş olan, bu süreçte hep destek olmuş, sohbeti hoş bir yazardır.
aynı dertten müzdarip olduğumuz yazar.*
sık aralıklarla nickaltıma çok güzel entryler giren bitanecik kanka yazar.*
okuldaş yazar. yardımlaşıyoruz mütemadiyen.
bknz: nick benzerliklerinden dogan hatalar
michael sikkofieldle uzaktan yakından alakası olmayan yazar. olay sadece isim benzerliği.
oda arkadaşımdan daha çok gördüğüm yazar. kampüste aynı binada aynı katta ders alıyoruz. yurtlarımızın arasında bir sokak var. dolayısıyla yolculukları, öğle yemeği meselesini ve gezme tozmaları birlikte yapıyoruz. sabahın köründe beni uykudan uyandırıp "kardoğğğğ" diye bağırabilen yazar. birlikte gizlice a101 e gidip elli kuruşa ice tea içtiğimiz yazar. beşiktaşlı olmasına rağmen bu gece benimle cimbom maçı izlemeye gelecek yazar. kendisine kısa boylu kıvırcık saçlı kız baktığım yazar. öyle bi yazar işte.
yine gündüz bire kadar uyuyup kahvaltıyı kaçırınca, öğle yemeği teklif ettiğim yazar. ancak cumadan yeni çıkmış kendisi, kaçırdık fırsatı. öyle de mübarek bir insan. bu arada henüz haberi yok ama onu karaokeye götürmeyi düşünüyorum.
çok pis dostum olan yazar. Boyle bir gunde yanimda olarak beni çok ama çok mutlu eden yazar. Artik balkondan el sallayamadigim ama yine de adamin karekökü saydigim yazar. *