bugün

şahan ın skeçiyle gündeme gelen çift sayı
(bkz: sekkiz)

ayrıca: (bkz: sonsuz adet asal sayı vardır)
(bkz: 2 den başka çıft asal sayı yoktur)
rakamını yana yatırınca sonsuzluk işareti çıkmaktadır.
ayrıca seks yerine söylendiği de olur. misal: (bkz: kartal maltepe)
ayaga kalkmi$ sonsuz.
son bursaspor - beşiktaş maçında teksas tribününde açılan pankarta ön plandaki ifade.
duz aynadan okundugunda sifir gibi degismeyen bir rakamdir.
bir can yücel şiiridir. bir siyasinin şiirleri kitabından damdan damlaya damlaya göl olmaz ya şiirinin sekizinci bölümü.

sekiz

bugün ondokuz mayıs,
mayısın ondokuzu!
sen ey türk istiklalinin koruyucusu,
sen ey ülkemizin geleceği,
ulusumuzun gözbebeği,
sen ey demir parmaklıklarda barfiks yapan,
ranzalarda parende atan
sportmen ve kahraman türk gençliği,
önünde senin bütün kilit-bahirler açık
ama her zaman samsun'a çıkılmaz a,
bu sabah da avluda volta atmağa çık!
ahtapotlaın kol sayısıdır.
liverpool un iç yüzü.**
slovakça da osemdir.
iki ucu bağlanmış ipi her türlü şekle sokma çalışmaları esnasında, ortadan burkularak elde edilen dairelerin çağrışımı sonucunda, sayı olarak belirlenmiş ve yine bahsi geçen çağrışımın hatırlatması, icadına kendi adını vererek ünlenen bilimadamı gibi bir eda ile amaca ulaşmaya güdülenerek sekiz adılı konmasını uygun gören sayımsaladam tarafından bulunmuştur.
baştan 9. rakam.
bu sezonla birlikte her bayanında hayatında anlamlı bir yeri olacak sayıdır.
dayının kanı kenanın kahramanı olan kıvancın canlandırdığı yürek hoplatan karekter..
psikopat kiralık katile benzemiş olan kişi. ben ki büyük kıvanç tatlıtuğ hayranı bu karakter yüzünden nefret ediyorum kendisinden.
Kaya, toprak ne biliyim "taş"la falan kullanınca daha farklı anlamlara yol açan.
an itibarıyla nefret kazanmış ezel dizisi karakteri.
son bölüm ile beraber,aynen daha önce düşünüldüğü ve söylendiği gibi tam anlamıyla bir psikopat olduğunu göstermiştir.
yediden sonra dokuzdan önce gelen rakamdır. '8' şeklinde gösterilir. bu işaret 90 derece döndürülürse de sonsuz işareti olur.
kesinlikle babasını ramiz'in öldürmediğini biliyor, bence ramiz onu bıraktığı için, azad'ı kıskandığı için ramizi bıçakladı.(kaldı ki zaten tefo'ya azad'ı seviyor mu diye sormuştu) yalnız bi insan nasıl o noktadan bıçaklandığında sakat kalır bilmiyorum, bilen bi doktor arkadaş varsa açıklamaları belkliyorum.
görsel

askerde canı sıkıldıkça truva'yı izleyen karakter.

(bkz: akhilleus)
süperkulade ölmüştür. üzülmüşümdür ayrıca. ramiz ölseydi de sekiz'e bişey olmasaydı da demişimdir. ama bu diziye yakışıyo aga. bulmaca gibin hacı. gitti be karizma abidesi adam. açeydim gollarımı. kendine gel charlie.

(bkz: ibnelik belirtileri)
ismi benjamin button dan alınmış ezel karakteridir. sekiz matematikte sonsuzluktur.
ezel ve sekiz.
üç ve beşin yanında olduğunda bir iskambil oyunudur. yalnız başına çok şey ifade etmez.
dördüncü nesil silik.