bugün

Milwaukee Bucks'in vicdansız şutoru.Şutunu çok çabuk çıkarır,yüzdeli de 3 sayı atar,sayır ortalaması bu sezon 25 lerde seyreder. Draftta zamanında 2.round'da seçilmesine ragmen bu sene kallavi bi kontrata imza atmıştır.
all-star milwaukee oyuncusu.iyi bir şutör ve dış alan savunmacısıdır.istikrarını ve karakterini takdir ederim.
geçen sezon tanıyamadığım adamdır bu. nasıl bir yaz geçirdiyse kendisini aşmıştır. eğer bu yazı da böyle geçirirse aha size bir kobe bir t mac olabilir.
yumusak bir sut stili olmasina ragmen ayni zamanda dengeli ve topu kacirarak attiginda dahi yuzdesi pek dusmeyen sg.o kadar seri bir atis tarzina ragmen bu basari enteresan dogrusu..
bu geceki utah jazz maçında 57 sayı atarak kareem abdul jabbar'a ait olan (55 sayı) bucks rekorunu kıran all-star.
ray allenın arkasında ancak garbage time oyuncusu olarak görev alabilen bir yedekken ray allen'ın seattle supersonics'e takası sonrasında kendine birden ilk beş'te yer bulmuş ve aynı yerini aldığı oyuncunun stiline sahip biçimde bucks'ın yeni skoreri haline gelmiştir. ancak bu sezon neredeyse tüm bucks takımında olduğu üzere kendisinde de sakatlık problemleri başgöstermiş durumdadır. bir ay kadar sahalardan uzak kalması beklenmektedir.
bu sezon 27.7 gibi bir sayı ortalaması tutturmuş ceza kesici forvet.
şu sıralar sakatlığından ötürü sadece cheerleaders lara çiçek vermek üzere sahalarda gezinen şutör. *
topu kafasının arkasından fırlatarak bu kadar isabetli atan başka bir basketbolcu görmemiştim.
şimşek gibi çıkardığı üçlüklerle, rakip takıma cezaları kesen * psikopat forvet.. 22 numaralı formayı giyer..
cleveland cavaliersın kadrosuna katmayı planladığı oyuncu. eğer böyle olursa hem lebron jamesin yükü hafifleyecek, takım daha çok takım oyununa odaklanacak, hemd e rakipler lebron'a yapmaya çalıştığı double-team savunmanın bedelini ağır ödeyecekler *, hem de oyun kalitesi ve seyir zevki birden bire artacak. gerçek olursa ben bile cavaliers olabilirim.
kendisinin babası da vaktiyle üniversite basketbol takımında oynamış ve çok başarılıymış, küçük michael tabi babasının kupalarını görünce gaza gelip ''ben de böyle olmalıyım'' diyerekten kar kış kıyamet dinlemeden her gün basketbol çalışmış.
bu sabah sacramento'ya karşı 44 sayı atmış yıldız oyuncu. muhtemelen kyle korver'la birlikte topu elinden en çabuk çıkaran oyuncudur.
dün gece sol dizinden sakatlanan ve sezonu kapatan yıldız.
dün gece oynanan los angeles lakers milwaukee bucks maçının 2. çeyreğinde sol dizinden sakatlanan ve sezonu kapatan oyuncu. bu sezon sadece 18 maçta oynayabildi ve performansı da çok tatmin edici değildi: 11.9 sayı, 3.0 ribaunt, 2.2 asist. şut yüzdesi ise sadece %35.2. ayrıca redd geçtiğimiz sezonda da yine bu zamanlarda sol dizinden sakatlanıp sezonu kapatmıştı. yine de geçtiğimiz sezon 33 maçta oynamıştı ve takımına daha fazla katkı veriyordu. ama o iyi oynarken milwaukee'nin durumu içler acısıyken kötü oynadığı bu sezonda son zamanlardaki en iyi milwaukee'yi izliyoruz. bu sezon sonu kontratı da bitiyor redd'in. büyük ihtimalle de milwaukee redd ile kontrat uzatmayacaktır. o da bu zamandan sonra şampiyonluğa oynayan takımlardan birinde yedek olarak iyi katkı yapabilir.
sakatlıklardan bir türlü kurtulamayan, ışık hızında şut çıkartan sniper.
katapult gibi şut atar, şutu öyle bir yerden çıkarırki şut esnasında blok yediğini görmedim ben...
yattığı yerden milyonları kazanan eski nba yıldızı. artık dizleri taşıyamıyor kendisini. belki bu sene de oynayamayacak. ancak $18,300,000 gibi yüksek bir meblağyı almaya devam edecek. beni niye gerdi, onu anlayamadım.
şut stilimi videolarını defalarca izleyerek şuta kalkıslarını takip ederek değiştirdiğim basketbolcu gerçekten büyük bir şut yeteneği var fakat reklam olarak kötü bir takımda kalması kariyerini cok etkiliyor.
nba 2k10'da 2k'ya küfür ettiren bir güce sahip oyuncu.
2011-2012 sezonunda phoenix suns forması giyecektir.
nba tarihinin en iyi şutörlerinden birisidir.
lakers ile anlaştıgı dedikoduları çıkan şutör

bir şampiyonluk yüzüğünü kesinlikle hakediyor.
3'lükçü.
Geçtiğimiz günlerde emekliligini ilan eden süper solak.