bugün

kendisine diğer sözlüklerden gelen yazarlık teklifini kabul edip uludagı yalnız bırakan yazar kişisi.. * *
lan yine mi gelmiş bu sözlüğüme dediğim, iki dakikada ortalığı karıstıran, futbolu kötü emellerine alet edip prim yapmaya calısan holigan sey..
turkcell uzaya uydu koyduğunda tartışmasız açacağı kampanya. (kampanya mı denir ne denir)
trixx'in 3448. entrysini girdigi yazar. kendisi de 200. entrysini girmis, kutluyoruz efem. ailecenek sevincliyiz. oglum ilkokula baslamis gibin hissediyorum kendimi.
iki yuz entry degerindeki iki yuzuncu entrysini en az ikiyuz entry ile kutlamak istedigim ama sadece bu entry ile yetinmek zorunda kalmasi gerekicek yazar...
200.entry'mi yazdığımda bende bu kadar sevinmiş hatta işi abartıp rüyalarımda 200 rakamlarını görmeye başlamıştım. Herkes 200 deyip geçmesin. Çok özel bir rakamdır bu. Bu bakımdan en kısa sürede 2000. entry'sine ulaşmasını umduğum yazar.
ahanda buldum seni dedigim yazar. cakal seni. hiyar dersin haaa, curuk portakal.

iyi yazar, be$ikta$li.
(bkz: beyaz ulan)
(bkz: oranges bb)***
i can football oyunun en iyi forveti. formda olduğu zaman durdurulması hemen hemen imkansız. ayrıca kanka olunası kişi ve en güzel muhabbetlerin insanı. *

(bkz: ricardo tolga)
i can football oyununun gayri resmi sitesi we can football'da; oranges- nankatsu gml final maçı hakkında ki konuya,
(kefen giyerim oranges forması giymem) sözüyle kronolojide yerini almasını beklediğim, i can football oyunun en iyi forvetlerinden biri olan ve yakın zamanda oranges formasını giymesi kesin gözüyle bakılan, 3. nesil sözlük yazarı.
icanfootball oyunun dribblingleri iyi finishingleri iyi olan bir forvetDi. finishingleri düşmesiyle beraber hafif kazma, ama iyi kalpli görünülen insan. aynı zamanda kelime oyunlarını çok sever aga baga saga doğa oha gibi.
magazinden zerre kadar anlamaz iyi haberlere kötü , kötü haberlere iyi diyerek adını lekelemeye başlayan forward.

(bkz: öle göte böle yarrak)
oranges'ta mutsuz olan eski takımı nankatsuyu ozleyen icf oyuncusuna can veren insan.
oranges'a kurban olan eski takımı nankatsudan tiksinen icf oyuncusuna can veren insan.
"olm var ya çok adisin" denilecek insan. muhabbeti hoş, icf'de 2'de bir takım değişip duran kişi.

(bkz: kendisi hakkın da girilmiş entrye eksi veren yazar)
esenyurt'ta oturup ''hayır abi ben avcılarlıyım'' diyerek sitem eden kişilik.
üzerime çıkıp attığı golü hatırladıkça hala o anı düşünüp sövmeme neden olan yazardır.ayrıca portakal hayranıdır.
bugün doğmuş yazar. nice yıllara diyoruz kendisine.
bi yaşına daha girmiş sözlük neferi.
ailesi ve sevdikleriyle nice mutlu senelere efenim.
dogum günü kutlu olasıca insan..
uzakta da olsak seviyorum seni bebeem..
nice mutlu senelere denilesi güzel insan.
bişeyler demek istediğim, diyemediğim, diyeceğim kişilik.. *
(bkz: roberto hilbert ın beşiktaş a transferi/#8268207)
--spoiler--
kesin olmayan ama olması muhtemel ifade. oyuncuyla görüştüğünü beşiktaş kulubü borsaya bildirmiş. ama tabi borsaya bildirmekle transfer olmuyor.
(bkz: ricardo quaresma)
--spoiler--
sanırım bunu silmesi gereken yazar.
biraz saf bir yazardır.

(bkz: #9020836)
(bkz: #9021048)
paranoid android mertebesine ne zaman ulaşacağını merak içinde beklediğim şahıs.

e: benim açımdan ulaştı bile. gerçek yazar yazdığını silmez arkasında durur.
sirinbaba mertebesine ne zaman ulasacagini merak icinde bekledigim sahis.

e: benim acimdan ulasti bile. entry'ni niye sildin lan keko?