1. 1.
    acep felsefe ile ilgili bir tarife mi ola ki? dediğim cell...
    2 ... suzergecer
  2. 2.
    kendisine diğer sözlüklerden gelen yazarlık teklifini kabul edip uludagı yalnız bırakan yazar kişisi.. * *
    -1 ... noway
  3. 3.
    lan yine mi gelmiş bu sözlüğüme dediğim, iki dakikada ortalığı karıstıran, futbolu kötü emellerine alet edip prim yapmaya calısan holigan sey..
    ... noway
  4. 4.
    turkcell uzaya uydu koyduğunda tartışmasız açacağı kampanya. (kampanya mı denir ne denir)
    1 ... alcoholica
  5. 5.
    trixx'in 3448. entrysini girdigi yazar. kendisi de 200. entrysini girmis, kutluyoruz efem. ailecenek sevincliyiz. oglum ilkokula baslamis gibin hissediyorum kendimi.
    1 -1 ... kopush
  6. 6.
    iki yuz entry degerindeki iki yuzuncu entrysini en az ikiyuz entry ile kutlamak istedigim ama sadece bu entry ile yetinmek zorunda kalmasi gerekicek yazar...
    2 ... imitasyon
  7. 7.
    200.entry'mi yazdığımda bende bu kadar sevinmiş hatta işi abartıp rüyalarımda 200 rakamlarını görmeye başlamıştım. Herkes 200 deyip geçmesin. Çok özel bir rakamdır bu. Bu bakımdan en kısa sürede 2000. entry'sine ulaşmasını umduğum yazar.
    ... jamish efendy
  8. 8.
    ahanda buldum seni dedigim yazar. cakal seni. hiyar dersin haaa, curuk portakal.

iyi yazar, be$ikta$li.
    (bkz: beyaz ulan)
    ... vanti lator
  9. 9.
    (bkz: oranges bb)***
    ... texaskatliami
  10. 10.
    i can football oyunun en iyi forveti. formda olduğu zaman durdurulması hemen hemen imkansız. ayrıca kanka olunası kişi ve en güzel muhabbetlerin insanı. *

(bkz: ricardo tolga)
    ... joelbarish