1. 1.
  Merve oflaz

  23 Mayıs 1988'de istanbul/Beykoz'da dogmustur.. ilk okulu Nursen Fuat Özdayı ilk öğretim okulunda okumuştur.. Lise öğrenimini Çengelköy lisesinde görmüştür.. Halen Marmara Üniversitesi spor akademisi öğrenimine devam etmektedir. Yüzme ve tenis ana branşlarıdır. Fenerbahçe dalyan clubte tenis antrenörlüğü yapmıştır.. 2005ten 2009a kadar halkla ilişkilerini yapmıştır.

  merve oflaz
  3 -7 ... fenerbahcesk
 2. 2.
  Kendisi Sonisphere festival'de boy göstermiştir. gidip sorasım geldi '' 1. ihsan diyorlar , ne iş ? '' gibisinden. Ayrıca adadaki en hakikatli insanlardan biridir bence.
  3 -1 ... kucukuser
 3. 3.
  Bildiğin türk lokumu.
  *
  3 -3 ... isvicreli bilim adami
 4. 4.
  adada resmen acıların kızı gibidir. yıkılmamıştır, ayaktadır umuyoruz ki ilk dörtte başak yerine o yer alır.
  5 ... thebalkanboy
 5. 5.
  Kızlardan Hakan'a yardım eden biridir. Fakat Hakan'ın elenmesiyle beraber artık kesinlikle izlemeyeceğim, izlesem de devamında mervenin gideceği program olan survivorun güzel bayanıdır...
  1 -1 ... adby
 6. 6.
  dokunulmazlık kazanmıştır.
  2 ... thebalkanboy
 7. 7.
  survivor oğuzhan ı seçerek haftaya kendisi ve survivor sarı seda için bir şans daha bırakmış yarışmacıdır. ama ondan önce ikisinden birinin dokunulmazlık alması lazım.
  -1 ... thebalkanboy
 8. 8.
  (#8811417)
  -1 ... klavye
 9. 9.
  gecenin bi saatinde survivor meme olarak okudum,

  sonra ben de gözlerime inanamadım.
  12 -2 ... no soporto el rap
 10. 10.
  sedanın paçasını kurtarmış, kemali de bu arada harcamış kızcağızdır. herhalde kemale bir garezi var, yoksa o oğuzhan kişisi orada dururken, insan olan yazmaz lan kemali.
  1 -1 ... noway