bugün

merve hanımın fazlasıyla mütevazı açıklaması.
görsel
O büzdürdüğün dudağına fil sıçsın.
Hala gideri var.
Farklı bir albenisi olan kadın. Aurası var. Yalnız psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.
civciv suratli cirkin bir kadin. devamli surdugu ayni tonda ruj kendisini seksi falan degil aksine ucuz gösteriyor. talihsiz bir evlilik gecirdi ve bir sure psikolojisi bozuk bir durusu vardi kabul ama ben artik kendisinin bu imajdan beslenip diklat çekmeye çalıştığını dusunuyorum. kisaca sevimsiz.
En az sözlük kızları kadar güzel. Hemen de çemkiriyorlar. Geliri de var gideri de. Hoş bir hanım.
hepimiz birer tabloyuz...
Tamam beyaz tenli, siyah saçlısın, tamam kırmızı ruj da yakışıyor ama tamam yani.
Boya badana ve yapaylıktan bahsediyor heralde.
Picasso mezarında ters döndü.
Benim çok güzel bir kadın görünce söylediğim cümleyi kullanmış, telif davası açacağım.
Böyle konusurken dikkat etmek lazım. Jackson pollack da ressam zira...
insanın kendini bilmesi güzel bir şey. net türkiyenin en güzel kadınlarından biri.
akabe hırsızdır çalar.
Oldukça güzel bir kadın gelecek yıllarda milf katıgorisinde başa oynadığını görürüz.
periyodik tablodan bahsetmiştir...
Bu kadar boya rönesans tablolarında bile yok.evet.
dali nin sürrealist çalışmalarına benzediği doğrudur.
Seni ben varya ufak fırça darbeleriyle severim. Bana cadılık sökmez.
Yattan inince ben.
Oley
Deniz sekinin ben dünyanın en güzel kadınıyım erkek olsaydım kendime aşık olurdum demesinden sonra merve hanımefendinin mütevazi davrandığını düşünüyorum.
Ayaklarını merak ettirir.
Haklı bir kibirdir. Kabul edelim hatun tablo gibi. Fakat boşandıktan sonra toparlanamadı. Sanırım maddi sıkıntılar da yaşamakta ki ruj çıkardığı dönem katıldığı tüm lansmanlara post cihazıyla gidip elden satış yapmış.
(img:#1939067)
Bana hüznün tablosunu çizin deseler...