entry'ler (73)

kemal kılıçdaroğlu nun maaş bağışında bulunmaması

Emine hanımın 2 çantası zaten 7 maaş yapıyor.

hiç seks yapmamış yazarlara nasıl olduğunu anlat

Fazla kişiyle yapmamış olsam da yaparken hep ağlıyorlar.

intihar eden kızın terör örgütünü desteklemesi

Ulan sözlük terörist sevenle doluymuş.

sözlük erkeklerinin yattığı kadın kız sayısı

Yalnız 1(bir).

taksimde içki içen gruba dayak atılması

Kafam güzelken okuyorum o yarrak kafalı orospu çocuklarını dovememişler yabyazıklar olsun.

erkeklerin beğendiği kadın meslekleri

Birkaç gündür hastanelerde gezmek zorumdaydım ve kessinlikle hemşirelik.

yerli otomobil hamlesi ile kıvranan laik çomar

Projeyi destekliyorum ve laikliği de destekliyorum niye durduk yere çomar oldum şimdi.

izmirde suların 3 gün kesilmesi

Aklımın almadığı durum, 2020 ye girdik ama 3 gün su yok su toplayabilmek için balkona kova koyuyoruz bari gece su verin de totomuzu yıkayalım.

akrep kadınları

Düzenli ilişkide ilallah ettirirler .

hastalanınca kimsenin bakmaması

Çok az hasta olurum belki de bakacak kimsenin olmadığını bildiğim için çok zor bi durum boğazın şişmiş su bile içemiyorsun yatarken diğer tarafa dönemeycek kadar yorgunsun ama sana bir ada çayı yapan yok...

hiçbir kız için çabalamayan erkek

Doymuş olan erkektir, şahsen bir şeylere doyup beni mutlu edecek kişinin kendiliğinden gelmesini bekliyorum.

askerlik vs st petersburg

Orda eğitimini tamamlayıp iş sahibi olup para kasıp gerekirse 35 yaşında gelip yine bedelli yaparsın.

uludağ sözlükte yakışıklı erkek olmaması

Oldukça yanlış önerme kendimi anlatacağım sonra egoist diyeceksiniz onun için bu önerme şuna benzemektedir :"sözlük kızlarının sosyal hayatta kimsenin beğenmemesinden dolayı sözlüğe gelip orasını burasını açarak egosunu şişirmesi ve kendini güzel sanması gerçeği" kadar yanlış bir önerme.

uludağ sözlükte yakışıklı erkek olmaması

Oldukça yanlış önerme kendimi anlatacağım sonra egoist diyeceksiniz onun için bu önerme şuna benzemektedir :"sözlük kızlarının sosyal hayatta kimsenin beğenmemesinden dolayı sözlüğe gelip orasını burasını açarak egosunu şişirmesi ve kendini güzel sanması gerçeği" kadar yanlış bir önerme.

bdsm kadına şiddet midir

Insanların zevkleri neden sapıklık sayılsın kadın da razı erkek de siz hiç normal golleri değil de röveşata golleri beğenen birine sapık dediniz mi.

yazarların ilk sürdüğü araba markası

Corsa 99 model babanemin beni köle olarak kullanmak için araba sürmeyi öğrettirip özel şoför yapmıştı.

yazarların yılbaşı içki listesi

Muhtemelen şarap ve bira babamın da viski sözû vardı hayırlısı.

yazarların yılbaşı içki listesi

%100 milli içecek ayran.

internet insan vücudu olsa ulu sözlük ne olurdu

Erkek meme ucu.

bir erkek yalanı söyle

Ben yalan söylemem.