bugün

Nasıl desem dün fırsat kolladılar resmen çaylak yapmak için canım sıkıldı bu duruma.

6 saat önce rahattım silikleri silmeye çalışıyordum zaten.

Memnuniyetsizlik allah ın cezası
bu durumdan b*k gibi diyelim.
Sözlükdaşlara sorulan bi soru şüphesiz.. Nasıl geçti gününüz??
Kendi kendimi üzüyorum.
Berbat diyeyim.

same sh*t after Day.

ifade bile edemem o derece.

Elinden bişey gelmemesi kalan vakitlerde çuval gibi kanepede oturmak.
Buna neden cevap verdiniz olum.

Sana ne lan meybuzcu.
Birinizde bomba gibiydi muhteşemdi desin Meksika dalgasıyla pozitif enerji yayalım sözlüğe hiç şüphesiz..

Edit: sana sormadık cadı sjsj..
Neler yaptınız ben hep ağladım.
annemle babamın evlilik yıldönümleriydi yine çok şükür ağız tadımız kalmadı.insanlar kapatılsın.
Son 20 günün özeti.
görsel
Gayet iyi bir gündü. sabah kalktım kahvaltıdan hemen sonra biraz max payne 3 ve forza horizon 4 oynadım akabinde bir bölüm sons of anarchy izledim ve hemen gym'e gittim spordan sonra marketten atıştırmalık alır almaz hemen eve geldim ve burdayım.
güzeldi çok şükür.
görsel
Dün ki gibi.

Değişmedi.

Ve aynı o fotoğraftaki gibi hissettim.
iZBAN ile Aliağa, menemen,çiğli, Mavişehir,optimum gezdim şimdi de Beşiktaş maçıni izliyorum.
bence gayet güzeldi. sakin bir gündü.
görsel
Valla böyleydi aynen. Zaman doldurup eve gitme işi.
Fena değildi bugün üstümde tembellik vardı şüphesiz..
Yorucu, ağlamalı ve nedense arabada (1,5 saat noterde işini halletmeye çalışan babamı bekledim, sonra bi arkadaşa gittim ve geldim). Bunların dışında çok bir şey yaptığım söylenemez.
ölmedik mq.
Kafamdaki düşüncelerden günümü yaşayamıyorum. Kaçmak için uyumaya çalışıyorum, uyuyamıyorum. Yarım saat dalsam diğer dakikada başımın üstünde sanki çimento taşıyor gibi uyanıyorum. Artık kafam bedenimden daha ağır olmaya başladı. Ve ben bunu kaldıramıyorum.
standart,işe gittim ve iş çıkışı rom içmeye başladım,iki üç saat sonraya rakı içmeye hazırlıyorum psikolojimi.
Ay size ne be.
Kalktım.
Tüm evi manyakça süpürdüm sildim dip köşe bucak ayrı köşegen.
Markete gittim.
Doktorumun psikolog da olduğunu öğrendim. Sanırım bu adama git gide aşık oluyorum.
Eve geldim.
Yemek yapıyorum yapmaktayım.
Ölmezsem uyurum.
Kısacası dinlenmeli bomboş bir gündü işte.
görsel
Sözlüğe girince böyle oluyorum.

psikolojim bozuk olmalı bayağı.
eh işteydi mutfakta geçirdim günümü kurabiye ve dereotlu peynirli poğaça yaptım kurabiyenin fotosunu salmıştım aşağı poğaçayı da bırakırım. öyle yani hamaratlık günüydü benim için gece de kurabiyemi süte batırarak shrek3 izleyeceğim sonra da uyuyakalacağım koltukta. emekli hayatı mood on kısaca.
bugün ne yaptıysam benim gibi çatlak olmuş mlsf kurabiyelerim de çatlak çatlaktı ama yine de leziz teskürler.

görsel
bence harikaydı demek istiyorum.