1. 1.
  Memurların ve memur olmak isteyenlerin (varsa demeyin,çok var) kullandığı popüler site.
  http://www.memurlar.net
  4 -2 ... goksunv
 2. 2.
  sadece memurlar ve memur olmak isteyenlerin değil gönlün esenlerin takıldığı genel olarak güncel personel alımlarıyla ilgili haberlerin yayınlandığı ayrıca forum ve chat sayfalarıyla gençlere umut kapısı olan bir nevi siberalem veya gayet net uygulaması
  3 ... bartimaeus
 3. 3.
  forumda yazan kişilere felaket derecede sansür uygulandığı hangi amaca hizmet ettiği bilinmeyen, yazılan faydalı başlıkların derhal silindiği, irticai ağırlıklı bir site....
  2 -1 ... ganya
 4. 4.
  atama bekleyen öğretmenlerin müptelası olduğu site.
  4 ... ruyagordum
 5. 5.
  hangi üniversiteye hangi bülümden ne kadar asistan atanacağı da öğrenilebilir bu siteden.
  2 ... dalton ana
 6. 6.
  kpss tercihlerinde bilgi alınabilecek bir site olup memur olanların ve olmaya çalışanların görüşlerini anlatan ve belirten bir sitedir.her türlü memur ataması için bilgi alınabildiği gibi tahmini puanlar da verilmektedir.
  2 ... red star
 7. 7.
  atama bekleyen psikolojisi bozulmuş öğretmen adaylarının takıldıkları yer. ataması az olan bölümlerdeki adayların psikolojisi o kadar bozulmuştur ki diğer atanabilecek bölümdeki meslektaşlarına sataşmaktadırlar. kardeş kıskançlıkları gibi salakça bir durum meydana gelmektedir. senin bölüm şöylede benim böylede, senin puan az da benim puan çok da gibi çocuksu diyaloglar yaşanmaktadır.
  5 ... clktrk
 8. 8.
  türkiye' nin en çok ziyaret edilen 10 sitesinden biri.
  2 ... dalton ana
 9. 9.
  hiç tanımadığınız kişilerin bir anda size selam gönderdiği (iş atmak amaçlı), felaket avcıların ortalarda gezindiği forum bölümü 450 bin kullanıcıya koşmakta olan memur sitesi. ama hakkını da vermek lazım; memurlara ve memur adaylarına gerçekten çok faydalı olabilen bir site.
  1 ... bedevix
 10. 10.
  key ödemeleri için devlet tarafından yapılan sitenin çökmesiyle* vatandaşların ulaşamadığı listeleri bünyesinde bulunduran ve bunların alfabetik sıraya göre indirilmesine izin veren sitedir.
  ... air20