bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Memurların ve memur olmak isteyenlerin (varsa demeyin,çok var) kullandığı popüler site.
    http://www.memurlar.net
    4 -2 ... goksunv
  2. 2.
    sadece memurlar ve memur olmak isteyenlerin değil gönlün esenlerin takıldığı genel olarak güncel personel alımlarıyla ilgili haberlerin yayınlandığı ayrıca forum ve chat sayfalarıyla gençlere umut kapısı olan bir nevi siberalem veya gayet net uygulaması
    3 ... bartimaeus
  3. 3.
    forumda yazan kişilere felaket derecede sansür uygulandığı hangi amaca hizmet ettiği bilinmeyen, yazılan faydalı başlıkların derhal silindiği, irticai ağırlıklı bir site....
    2 -1 ... ganya
  4. 4.
    atama bekleyen öğretmenlerin müptelası olduğu site.
    4 ... ruyagordum
  5. 5.
    hangi üniversiteye hangi bülümden ne kadar asistan atanacağı da öğrenilebilir bu siteden.
    2 ... dalton ana
  6. 6.
    kpss tercihlerinde bilgi alınabilecek bir site olup memur olanların ve olmaya çalışanların görüşlerini anlatan ve belirten bir sitedir.her türlü memur ataması için bilgi alınabildiği gibi tahmini puanlar da verilmektedir.
    2 ... red star
  7. 7.
    atama bekleyen psikolojisi bozulmuş öğretmen adaylarının takıldıkları yer. ataması az olan bölümlerdeki adayların psikolojisi o kadar bozulmuştur ki diğer atanabilecek bölümdeki meslektaşlarına sataşmaktadırlar. kardeş kıskançlıkları gibi salakça bir durum meydana gelmektedir. senin bölüm şöylede benim böylede, senin puan az da benim puan çok da gibi çocuksu diyaloglar yaşanmaktadır.
    5 ... clktrk
  8. 8.
    türkiye' nin en çok ziyaret edilen 10 sitesinden biri.
    2 ... dalton ana
  9. 9.
    Yönetim anlayışı beni benden alan, üyelerinin durumunu hiç önemsemeyen reklam peşinde koşan site. Yaşadığım diyalog aynen aktarılmıştır.

Sayın memurlar.net sitesi yöneticileri,

12 Mart tarihinde M.Başesgioğlunun yapmış olduğu memur atamaları çıklamlarıyla ilgili herhangi bir somut gelişme olmadığı tarafınızca da malumdur. KPSS ve memurlukla ilgili her türlü konuda lider konumda olan sitenizin bu konuda bir haber yapıp kamuoyu oluştumasını önermekteyiz. M.Yazıcıoğlu tarafından da konu ile ilgili önerge verilmiş olması durumun vehametini hepimize göstermektedir. Bu konuyla ilgili herhangi bir haber yapmak gibi bir planınız var mıdır? Bunu sizlerden bekleyen binlerce kişi olduğunu bilmektesiniz.

Saygılarımla.

Bu maile verilen cevap ise aşağıdadır:

Yapılan haberlerden bir sonuç alınamamaktadır.

Devlet, alım yapıp yapmayacağını bilmemektedir. Bu nedenle yenib ir haber yapılmayacaktır.

Selamlar

--

Yusuf Demir

Memurlar.net soru cevap yetkilisi
    2 ... drlinux
  10. 10.
    hiç tanımadığınız kişilerin bir anda size selam gönderdiği (iş atmak amaçlı), felaket avcıların ortalarda gezindiği forum bölümü 450 bin kullanıcıya koşmakta olan memur sitesi. ama hakkını da vermek lazım; memurlara ve memur adaylarına gerçekten çok faydalı olabilen bir site.
    1 ... bedevix