bugün

ona buna salça olmayı hakaret etmeyi ilke edinen zevat.

burada sokmuş (#45899313) çıkarmış ona göre her ak partili troll amk. şu yazdığının karşılığını versem seviye yerlere inecek kaldı ki kendimle ilgili o kadar yazdım uyardım ama insan fındık beyinli olursa böyle oluyor.

görsel
katılmadığı fikre düşman kesilecek kadar çapsız.
yaptığı tahliller(!) fiyasko.
kafasına göre herkese iş koymayı bir halt zannedecek kadar gereksiz.
eleştiri ve tartışma her halükarda kabul edilebilir, yeterki edebini bozmasın.
hakkımda dün yaptığı yoruma misilleme saysın bunu da.
geçmişte üzüldüğüm için nik altına yazdığım girileri sildiğime üzüldüğüm zevat. yaşı 20 civarı olsa gerek hem siyasetten hiç anlamıyor hemde anlıyormuş gibi ortama hava atıyor bunu yazmışsın keko (#45988346) ama kaç gündür her yerde yazdım ak parti herkesle görüşür ? haa eğer ak parti hdp yi masasına alır ortaklık yaparsa haklısın ama almazsa sen şaklabanlık yapıyorsundur. sapla samanı ayırt edemeyen tipler gelip beni eleştirmesin. yallah yunanistana.

görsel
Afedersiniz ülkü*ü

Ümitcan uygun gibi tip.
ergen zevattır. kafası rahmani değil şeytani işlere çalıştığı gibi kendinden olmayan kim varsa saçma sapan yazılar yazar yani bir şey bilse eleştirse lafım olmaycak ama özele geldiği an cevap vermiyor sadece okuyor o zaman senin savunduğun tezlerin ne anlamı kalıyor.
teorisyenin kardeşi değildir olsa olsa onun fakesidir.
pkk'ya terör örgütü diyemeyen erkan baş'ın hayranı eternal'in, aktroll frank üzümünün, davutoğlu ile sevişen ve khk'lı fettuşilerle helalleşen kartoncu'nun nefret kustuğu kişi.

iyi yoldadır.

not: ülkücü değildir. atatürk çizgisinde bir türk milliyetçisidir. dini siyasete alet etmez birileri gibi. ümitcan uygun'un a... koyar, kartoncu denen atatürk'süz atatürkçülüğün temsilcisini de bir güzel kudurtur.
uzay muhtarı'nın övdüğü kişi.

bu gurur, ona 1000 yıl yeter.
olmayan beyni ile az önce can sıkıntısa bağlı olarak gözüne kestirdiği yazarların saçma sapan kritiğini yapan, muhtemelen kendinden bahsedilmesi neticesinde nefsini yelleyen boş herifin tekidir.
s...... sabaha mı bırakırsın denen tiplerden.
salih mirzebeyoğlu denen teröristi öven yağmurcu'ya da dert olmuştur.
Bu yeni moda olmuş Atatürk çizgisi milliyetçilik masalı da iyimiş.

Ulan hepiniz oradaydınız Bee beyaz çurabınızla.
mb= davutoğlu ile sevişirken mi yazdın bunu kartoncu ? atatürk milliyetçi değil miydi kartoncu ?
sokayım böyle derde.
dert değil bu, silinmiş tuvalet kağıdının ortada kalması gibi bir şey.
Kendisini milliyetçi sanan ama neye ve kime hizmet ettiği belli olmayan insanları ve partileri desteklemeyen, Atatürk çizgisinde türk milliyetçiliğini benimsemiş bir yazardır. iyi yazmalar.
onedio bunedio da sen gibi osmanlı müslüman islam düşmanı ermeni teorisyen. beni kimse kudurtamaz eleştirini yap dalganı geç ama halkaret olursa dersini veririm ? sende hakaret et görelim seni hadi maçan yiyorsa hakaret et..

görsel
güncel Önemli Başlıklar